Salı, 26 Nisan 2022
  7 Cevaplar
  5.4K Ziyaret
Birleştirilmiş hücreleri bir rapordan başka bir rapora kopyalamaya çalışıyorum. Birinden ihtiyacım olan şey, bunun nasıl yapılacağına dair ayrıntılı bir açıklama. Birleştirilmiş hücrelerin nasıl kopyalanacağını açıklayan bir yer bulamıyorum, ancak web sitesi yapılabileceğini söylüyor. Sadece adım adım talimatlara ihtiyacınız var.
Lütfen ne yapacağınız konusunda tavsiyede bulunun.
Teşekkürler. Fatura
2 yıl önce
·
Selam Bill,

Birleştirilmiş hücreleri nasıl kopyalamak istediğinizi açıklar mısınız? Ve lütfen yukarıda bahsettiğiniz rapor formatına sahip bir örnek dosya ekleyin (özel bilgilerinizi silmeyi unutmayın).

Sorunuzu gerçekten anlamıyorum çünkü Excel'in kendisi birleştirilmiş hücreleri kopyalamanıza izin veriyor.

Amanda
1 yıl önce
·
Çok geç olduğu için üzgünüm, hastanedeydim ve sonra evde iyileşiyordum.

Excel'in verileri bir rapordan başka bir rapora kopyalamasını sağlamaya çalışıyorum. ama benim için çalışmıyor. Bir google araması yaptım ve yanıt, excel'in birleştirilmiş hücrelerin kopyala yapıştırmasını yapamayacağıydı.
Bu, excel'deki normal kopyala ve yapıştır işlevini kullanmaktır.
Senden öğrenmem gereken şey şu:
*Bunu yapmak için Kooltools veya Kooltools plus için ne kullanırım?
*Bilgiler her değiştiğinde kopyalanacak verileri almak için hangi işlevlere tıkladığımı bilmem gerekiyor
*Hücreler kilitli olduğu için mi bilmiyorum. Parola koruması bölümünde "Bu çalışma sayfasının kullanıcılarının şunları yapmasına izin ver: Yalnızca "Kilidi açılmış hücreyi seç" seçeneğine sahibim
Dakika raporuna belgelerin 2 PDF'sini ekledim Koşullu biçimlendirmem var, bu nedenle Bar Yöneticileri raporundan bilgi kopyalamam gereken alan Sarı renkte. Başka hangi bilgilere ihtiyaç duyabileceğinizi gerçekten bilmiyorum, bu isteği bana geri yazmanız gerekecek.
Bu konudaki yardımlarınız için şimdiden teşekkürler
1 yıl önce
·
Merhaba,

Bunu duyduğuma üzüldüm. Umarım şimdi daha iyi hissedersin.

- Excel'in verileri bir rapordan başka bir rapora kopyalamasını sağlamaya çalışıyorum. ama benim için çalışmıyor. Bir google araması yaptım ve yanıt, excel'in birleştirilmiş hücrelerin kopyala yapıştırmasını yapamayacağıydı.
- Birleştirilmiş verileri bir rapordan diğerine kopyaladığınızda. İki raporun birleştirilmiş hücrelerinin boyutu farklı mı? Örneğin biri 2 satır ve 3 sütundan, diğeri ise 1 satır ve 3 sütundan oluşmaktadır. Eğer öyleyse, hangi işlevi kullanırsanız kullanın, kopyalayıp yapıştırmanın bir yolu yoktur.

- Belgelerin 2 PDF'sini ekledim.
- pdf eklerini göremediğim için üzgünüm. Dosyaları yüklediniz ve ardından yanıtınıza eklediniz mi?

Amanda
1 yıl önce
·
-1
Oy
geri al
Merhaba Amanda
Sorunu yardımınızla çözmesi ve çözmesi gereken 3 sorunum var. İlk önce içeri girdim ve Bar Yöneticileri Raporunu ve Son Dakikaları yeniden tasarladım, böylece tüm hücreler aynı formatta, boyutta vb.

1. İçeri girdim ve Xcel'in kopyala/yapıştır yöntemini kullandım. Baro Yöneticileri Raporundan Tutanaklar'a aktarılan bilgiler. Sorun şu ki, Bar Yöneticileri raporundaki sayıları değiştirdiğimde, Son Dakikalarda sayılar değişmedi. Kool araçları veya Kool araçları artısında, bar yöneticileri raporuna girdiğimde sayıları değiştirmek için kullanabileceğim bir şey olup olmadığını bilmem gerekiyor. (Lütfen bana ne yapacağımın ayrıntılarını verdiğinizden emin olun)

2. Koruma çalışma sayfasında sadece 2 öğeyi işaretledim, bunlar "Çalışma sayfasını ve Kilitli hücrelerin içeriğini koru" ve "Kilitlenmemiş Hücreleri Seç". İşaretlenmesi gereken başka onay kutuları olup olmadığını bilmem gerekiyor.

3. Kool Tools'u kurduğumdan beri bilgisayarım kilitleniyor. Bunun olmasını engellemek için yapabileceğim bir şey var mı? Bugün tek başına 3 kez kilitlendi ve bilgisayarı kapatıp yeniden başlatmam gerekiyor.

Eğer bana bu üç sorunun cevabını bulabilirsen, sanırım bu konuyu kapatabiliriz.
Bu konuyla ilgili tüm yardımlarınız için tekrar teşekkür ederiz.
1 yıl önce
·
yukarıyı görmek
1 yıl önce
·
yukarıya bakın Captcha'nız çalışmıyor gibi görünüyor
1 yıl önce
·

3. Kool Tools'u kurduğumdan beri bilgisayarım kilitleniyor. Bunun olmasını engellemek için yapabileceğim bir şey var mı? Bugün tek başına 3 kez kilitlendi ve bilgisayarı kapatıp yeniden başlatmam gerekiyor.

Bilgisayarınızın kilitlenmesine neden olacak şekilde herhangi bir özelliğini kullandınız mı? Veya bilgisayarınız Excel açıkken kilitlendi mi? Ve lütfen bana Kutools, Excel ve bilgisayar sisteminizin sürümünü söyleyin. Ve bilgisayarınızda kullandığınız dil nedir?
  • Sayfa:
  • 1
Bu gönderi için henüz cevap yok.