Cumartesi, 21 Mart 2020
  0 Cevaplar
  2.8K Ziyaret
Merhaba Formülleri olan F, G, J, K, L ve M sütunlarına sahip 14 sütunlu bir elektronik tablom var
içlerinde bir değer döndüren içlerinde. Şimdilik sadece L ve F sütunlarının grafiğini çıkarmak istiyorum. Onlar için dönüş değerleri aşağıda belirtildiği gibidir. Amaç, yatay X ekseninde iki bölüm göstermektir. Biri Başlangıçlar ve diğeri Bitişler için, ardından bu iki bölümde, ilgili bölümlerinde aşağıda listelenen 4'ün her biri için bir çubuk bulunur. Bunu denedim ama Idesire'nin yaptığını yapamıyorum ve geçmişte farklı yerlerde gördüğüm gibi yapılabileceğini biliyorum.
elektronik tablolar. Microsoft Office365 kullanıyorum. Ekran görüntüsünde de görebileceğiniz gibi, solda tarihler alıyorum, bunu istemiyorum… Altta istediğim statüleri alıyorum ama onlara ihtiyacım olacak şekilde. Yukarıyı görmek. Bunu bilerek, grafiğimdeki Başlangıçlar için bölüm 1 Erken için 1, Açık Zaman için 1 ve Açık için 2 gösterecektir.
Tutmak. Bitirmeler için Bölüm 2'de Bitirme Gerekiyor için 3 ve Erken için 1 gösterilir.

[yazı tipi=Times New Roman] [/ font]
  • Başlangıç[/*][font=Times New Roman] [/font][list][font=Times New Roman] [/ font]
  • Beklemede, Bitirilmesi Gerekiyor, Geç, Erken, Zamanında[/*][font=Times New Roman] [/ font]
[yazı tipi=Times New Roman] [/font][*]Bitti[/*][font=Times New Roman] [/ font]
    [yazı tipi=Times New Roman] [/ font]
  • Beklemede, Başlamam Gerekiyor, Geç, Erken, Zamanında[/*][font=Times New Roman] [/ font]
[yazı tipi=Times New Roman][/font][/liste]
Bu gönderi için henüz cevap yok.