Cumartesi 23 Ekim 2021
  1 Cevaplar
  5.5K Ziyaret
Bu işlevi kullanarak doğrulamaya çalıştığım çok sayıda küçük resim bağlantısı listesine sahibim. 100,000 satıra yakın. Bu "URL'den resim ekle" işlevini KuTools'ta çalıştırdım ve ilk başta oldukça iyi çalıştı, dakikada birkaç yüz satır işliyor. Yaklaşık 65k'ye ulaştığında, bir taramaya yavaşladı, dakikada yaklaşık 12-15 satıra. İşlemi durdurup bilgisayarı yeniden başlattım ve işlemi yeniden başlattım ve şimdi baştan itibaren dakikada 12-15 satırda çalışıyor. Farklı bir dizi bağlantıya sahip tamamen farklı bir dosya denedim ve o da dakikada 12-15 satırda çalıştı.
KuTools'a sahip başka bir bilgisayarım var ve aynı şeyi büyük, 100k satırlık dosyayla yaptı. Hızlı başladı, yavaşladı, şimdi bu işlev o bilgisayardaki tüm dosyalarda da yavaş çalışıyor.
Bu performans yavaşlamasına neden olan nedir ve bir düzeltme var mı?
2 yıl önce
·
Hi ,

Geç cevap verdiğim için özür dilerim. Geri bildirimi geliştirici ekibimize gönderdim. Bir geliştiriciye göre, bunun nedeni, sık sık kısa sürede çok fazla veri çektiğiniz web sitesinden hız sınırı olabilir. Yoldan Resim Ekle (URL) işlevi, kullanıcılar için herhangi bir kısıtlamaya sahip değildir. Başka sorunuz varsa, lütfen bana bildirmekten çekinmeyin.

Amanda
  • Sayfa:
  • 1
Bu gönderi için henüz cevap yok.