By galaktik25 23 Ocak 2022 Pazar günü
Yayınlanan Kutools for Excel
Cevaplar 6
Seviyor 0
Görünümler 5.7K
Oy 0
Merhaba bazen çalışıyor bazen çalışmıyor. Ne işe yaradığını bilmiyorum. Seçime göre bulmak için bir sütunun tamamını vurgularım. Süper Bul'da, İçinde: seçim Tür: Metin şunları içerir: Değer Sonuç:. İstediğim her şeyi buluyor, ancak en altta 'Seç: Satır (Seç)' yazıyor, bazen ilişkili tüm satırları seçiyor ve bazen yapmıyor. Bunu her zaman nasıl yapacağımı veya neden işe yaramadığını bilmiyorum.  

Select-not-working.png
Merhaba galaktik25,

Geri bildiriminiz için teşekkürler. Bilgisayarımdaki özelliği kontrol ettim, iyi çalıştı.

Emin olmak için, seçtikten sonra Sıra altta, tıklamayı hatırladın mı seç buton?

Yaptıysanız ve Kutools satırları seçmediyse, lütfen bize işletim sisteminizle ilgili bilgileri gönderin ( Windows işletim sisteminin hangi sürümünü çalıştırıyorum?  ), Excel sürümü ve bilgisayarınızda kullandığınız dil.

Şimdiden teşekkürler.

Amanda
·
2 yıl önce
·
0 Beğeni
·
0 Oy
·
0 Yorumlar
·
Sorunu çözdüm. Sadece yaklaşık yapacak. 5,000 kayıt. 10,000 kayıt yapmaz. 5,000'den fazla olması, başa çıkması için çok fazla görünüyor.
·
2 yıl önce
·
0 Beğeni
·
0 Oy
·
0 Yorumlar
·
Bir seferde 5,000 kayıt demek istiyorum. İlk 5,000'i, ardından 5,000'i ve diğer 5,000'i ayrı zamanlarda yapabilirsiniz ve işe yarayacaktır.
·
2 yıl önce
·
0 Beğeni
·
0 Oy
·
0 Yorumlar
·
Bilgi için teşekkürler. Geliştirme ekibimize, özelliğin sınırının uzatılıp uzatılamayacağını soracağım.

Amanda
·
2 yıl önce
·
0 Beğeni
·
0 Oy
·
0 Yorumlar
·
Merhaba galaktik25,

Özellik geliştiricisine göre, sınır uzatılabilir ve üzerinde çalışıyor. Ancak, biraz zaman alacaktır, bu yüzden lütfen sabırla bekleyin.

Ürünlerimizi daha iyi hale getirecek geri bildiriminiz için teşekkür ederiz!

Amanda
·
2 yıl önce
·
0 Beğeni
·
0 Oy
·
0 Yorumlar
·
Merhaba galaktik25,

Lütfen Kutool for Excel 26.0'ı yeniden yükleyin, geliştirici bu özelliğin sınırını zaten genişletti: https://www.extendoffice.com/download/kutools-for-excel.html

Başka sorularınız varsa, lütfen bana bildirmekten çekinmeyin.

Amanda
·
2 yıl önce
·
0 Beğeni
·
0 Oy
·
0 Yorumlar
·
Yazının Tamamını Görüntüle