Bağlantı> köprülere dönüştür'ü tıkladığımda sistemim donuyor ve çöküyor. Sonra Excel'i kapatmak için kontrol-alt-silmem gerekiyor ve tekrar başlattığımda, sorunlara neden olduğu için kutools'u devre dışı bırakmak isteyip istemediğimi soruyor!

HADİ!

Bu özellik, ürününüzü satın almamın başlıca nedeniydi ve şimdi bana anlatılamayacak kadar çok üretkenlik kaybı yaşattı. Bu sorunu kusursuz bir şekilde çözen ücretsiz bir aracım bile var! Yardıma ihtiyacınız olursa burada https://www.seoautomatic.com/unique-tools/activate-excel-links/

GEREKLİ OLDUĞU GİBİ ÇALIŞMASI için lütfen bunu düzeltir misiniz?................................................. .. HER ZAMAN!

Hata ekran görüntüleri eklendi hata1.jpg hata2.jpg

Ayrıca Capta ayarlarınız CHART'ın dışında, içeri girmek için resimlere tıklamak için 10 dakika harcamış olmalıyım! O NE LAN! Bu şeyin BANA ZAMAN KURTARMASI gerektiğini düşündüm!
6 yıl önce
·
Merhaba,
Kötü deneyim için gerçekten üzgünüm.
Lütfen bana ulaşın () yazılımı satın aldığınız sipariş kimliğiniz veya e-posta adresinizle.
Hızlı soru, Kutools for Excel'in diğer işlevlerini kullanabilir misiniz?
Şimdiden teşekkürler.
Açıkçası bu tür cevapları sevmiyorum. Düzeltebileceğiniz gizli, amaçlı bir sorun olduğunu ima eder. Umarım yanılıyorumdur, ancak e-postam sorunu çözerse gönderdim. Bu arada, bunun neden olduğu kayıp zamanı azaltmak için ücretsiz yazılım kullanabildim. Keskin görünmek istemem ama Excel oldukça sağlam bir platform, bu tür bir sorun yaşamamalısınız.
Tamam, bana yeni yazılım ve yeni bir kayıt kodu gönderdiniz. Niye ya? Eski yazılımım ve eski kayıt kodum neden durdu? Beni mi gözetliyorsun? Çerezleri makinemde temizledim ve duruyor mu?

Eğer polislik yaparsanız, insanların ürününüzün kırılmasından korktukları için makinelerini bile temizleyememeleri için agresif bir şekilde lisans verirseniz, o zaman "Kutools" dan "Kıçımın ağrısı zamanımı boşa harcarım" araçlarına gider.

Üzgünüm, bunun yükünü çekiyorsun. Ancak bu aşırı agresif lisans politikaları beni sinirlendiriyor. Alıcınıza, ürünün bazen çok fazla zaman kaybedeceğini ve lisans kurulumunuz nedeniyle hayal kırıklığına neden olacağını önceden açıklamanız gerekir.

Bu dürüst açıklama yapılsaydı, eminim birçok kişi satın almamaya karar verirdi.

Umarım bir dahaki sefere sistemimi temizlediğimde bununla tekrar uğraşmak zorunda kalmam. Emin olacağım ve herkese haber vereceğim.

Makinemde herhangi bir bakım/temizlik yapmadan önce izninizi almam gerekir mi?
6 yıl önce
·
Merhaba,
Karşılaştığınız sorun için üzgünüz.

Niye ya? Eski yazılımım ve eski kayıt kodum neden durdu? Beni mi gözetliyorsun? Çerezleri makinemde temizledim ve duruyor mu?
Eski lisans bilgileriniz belirli koşullar altında sorunla karşılaştı. Bu sorunu gidermek için yeni lisans anahtarı oluşturduk. Bu yüzden size yeni lisans bilgilerini göndereceğiz. Biz kimseyi gözetlemiyoruz. :)

Bazı durumlarda, eski lisans bilgileri bir soruna neden olacaktır.

Şimdi herhangi bir sorunu beyazlatma işlevini kullanabilir misiniz?
Bu bir problem, URL'yi köprülere dönüştürürken excel'imle aynı şeyle karşılaştım. Web sitemde çalışırken, her gün URL ile uğraşmak gerçekten zor. Herhangi bir sorunuz varsa, web siteme bir bağlantı. https://babasupport.org/email/aol-customer-service/51
6 yıl önce
·
Merhaba,
Görüşleriniz için teşekkür ederiz.
Yakında bu özelliği geliştirmek için elimizden geleni yapacağız. :)
Teşekkürler.
5 yıl önce
·
bunu zaten denemiştim
5 yıl önce
·
Merhaba,
Beni mi gözetliyorsun? Çerezleri makinemde temizledim ve duruyor mu?
Hayır, asla böyle bir şey yapmıyoruz ve asla yapmayacağız.

Eski lisans, virüsten koruma yazılımınız tarafından engellenmiş olabilir, bu nedenle yenisiyle değiştirmemiz gerekiyor.

Başka bir sorunla karşılaşırsanız lütfen bizimle iletişime geçmeyi deneyin. . Size yardımcı olmak için elimizden geleni yapacağız. :)
  • Sayfa:
  • 1
Bu gönderi için henüz cevap yok.