By restorasyon 2378 28 Ocak 2018 Pazar günü
Yayınlanan Kutools for Excel
Cevaplar 10
Seviyor 0
Görünümler 7.1K
Oy 0
Bir sürücü kazası geçirdi ve işverenim tüm dizüstü bilgisayarı değiştirdi. Office 2016'ya yükseltme dahil. 2013'ten itibaren lisans anahtarımı kullanarak Kutools'u yüklemeyi denedim ve yeni bir kopya satın almam gerektiğini söyleyen bir hata mesajı alıyorum.

Lütfen tavsiyede bulunun - Bir kez satın aldığınız izlenimi altındaydım, sonsuza kadar kullanın.

Teşekkürler,
burkulma
Merhaba,
Please contact me with your order information to jaychivo@extendoffice. Com.
·
6 yıl önce
·
0 Beğeni
·
0 Oy
·
0 Yorumlar
·
Geçen hafta e-posta ile bilgi gönderildi. Tavsiye lütfen.

Teşekkürler,
burkulma
·
6 yıl önce
·
0 Beğeni
·
0 Oy
·
0 Yorumlar
·
Merhaba,
E-postamı aldın mı?
If no, please try to contact us via sales@extendoffice.com veya jaychivo@extendoffice. Com.
·
6 yıl önce
·
0 Beğeni
·
0 Oy
·
0 Yorumlar
·
Yaptım ve anahtarın çalışmadığını söyleyerek cevap verdim. Size de ekran görüntüsü gönderdim. Tavsiye lütfen!
·
6 yıl önce
·
0 Beğeni
·
0 Oy
·
0 Yorumlar
·
Jay - Burada ne yapacağımı bilmem gerekiyor. Geçen hafta bu konuyu güncelledim ve bir hafta önce size bir e-postayla ekran görüntüsü gönderdim.

Tavsiye lütfen. Teşekkürler!
·
6 yıl önce
·
0 Beğeni
·
0 Oy
·
0 Yorumlar
·
Merhaba,
E-postamı aldın mı?
Teşekkürler.
·
6 yıl önce
·
0 Beğeni
·
0 Oy
·
0 Yorumlar
·
Hayır bende yok. Aldığım tek e-posta, bu forumdan gelen otomatik bildirim. Jay - bu bir aydan fazla bir süredir devam ediyor. Benim için bir kararın olduğunu umuyorum.
·
6 yıl önce
·
0 Beğeni
·
0 Oy
·
0 Yorumlar
·
Merhaba,

Lisans bilgileriyle ilgili herhangi bir sorun için, sipariş bilgilerinizle birlikte e-posta yoluyla bizimle iletişime geçmenizi öneririz.
If you have not received our emails, please try to contact us via jaychivo@extendoffice.com veya destek@extendoffice. Com.
Teşekkürler.
·
6 yıl önce
·
0 Beğeni
·
0 Oy
·
0 Yorumlar
·
qiu,

I don't know how much clearer I can be on this. I have replied to Jay via email on two occasions and included my order information. I will do so again today with one email to javchivo@extendoffice.com and one email to support@extendoffice. Com.
·
6 yıl önce
·
0 Beğeni
·
0 Oy
·
0 Yorumlar
·
Merhaba,
Maalesef e-postalarınız bize ulaşmadı.
Lütfen bana e-posta adresinizi veya e-postaların konu başlığını söyler misiniz?
·
6 yıl önce
·
0 Beğeni
·
0 Oy
·
0 Yorumlar
·
Yazının Tamamını Görüntüle