Pazar, 28 Ocak 2018
  10 Cevaplar
  7.1K Ziyaret
Bir sürücü kazası geçirdi ve işverenim tüm dizüstü bilgisayarı değiştirdi. Office 2016'ya yükseltme dahil. 2013'ten itibaren lisans anahtarımı kullanarak Kutools'u yüklemeyi denedim ve yeni bir kopya satın almam gerektiğini söyleyen bir hata mesajı alıyorum.

Lütfen tavsiyede bulunun - Bir kez satın aldığınız izlenimi altındaydım, sonsuza kadar kullanın.

Teşekkürler,
burkulma
6 yıl önce
·
Merhaba,
Lütfen sipariş bilgilerinizle birlikte benimle iletişime geçin. . :)
Geçen hafta e-posta ile bilgi gönderildi. Tavsiye lütfen.

Teşekkürler,
burkulma
6 yıl önce
·
Merhaba,
E-postamı aldın mı?
Hayır ise lütfen bizimle iletişime geçmeyi deneyin. or .
Yaptım ve anahtarın çalışmadığını söyleyerek cevap verdim. Size de ekran görüntüsü gönderdim. Tavsiye lütfen!
Jay - Burada ne yapacağımı bilmem gerekiyor. Geçen hafta bu konuyu güncelledim ve bir hafta önce size bir e-postayla ekran görüntüsü gönderdim.

Tavsiye lütfen. Teşekkürler!
6 yıl önce
·
Merhaba,
E-postamı aldın mı?
Teşekkürler. :)
Hayır bende yok. Aldığım tek e-posta, bu forumdan gelen otomatik bildirim. Jay - bu bir aydan fazla bir süredir devam ediyor. Benim için bir kararın olduğunu umuyorum.
Merhaba,

Lisans bilgileriyle ilgili herhangi bir sorun için, sipariş bilgilerinizle birlikte e-posta yoluyla bizimle iletişime geçmenizi öneririz.
E-postalarımızı almadıysanız lütfen bizimle iletişime geçmeyi deneyin. or .
Teşekkürler. :)
qiu,

Bu konuda daha ne kadar net olabilirim bilmiyorum. Jay'e iki kez e-posta yoluyla yanıt verdim ve sipariş bilgilerimi ekledim. Bugün tek bir e-postayla bunu tekrar yapacağım ve bir e-posta .
Merhaba,
Maalesef e-postalarınız bize ulaşmadı.
Lütfen bana e-posta adresinizi veya e-postaların konu başlığını söyler misiniz? :)
  • Sayfa:
  • 1
Bu gönderi için henüz cevap yok.