By tgogoulas@gmail.com 27 Şubat 2018 Salı günü
Yayınlanan Kutools for Excel
Cevaplar 6
Seviyor 0
Görünümler 5.7K
Oy 0
Merhaba, deneme sürümünü kullanarak ihtiyaçlarımı karşılayıp karşılamadığını anlamak için birkaç konuya odaklandım:

1. Dosya yollarını ve dosya adlarını (ek olarak) kopyala-geçmiş yöntemiyle eklememin daha kısa bir yolu var mı? Hiper bağlantı seçeneği çalışmıyor. Ekler, alıcının ekranında görünmüyor.
2. Outlook veya gönderenin giden sunucusu aracılığıyla toplu e-postaları gönderdikten sonra, gönderenin hesabının gönderilen e-postalarında görünmüyorlar, bu yüzden gönderildiklerini benim adıma onaylayamıyorum.

Önceden Thans
limon
Merhaba,
Bu soru Kutools for Outlook hakkında mı?
Lütfen sorunuz hakkında daha spesifik olmaya çalışın.
Daha detaylı bilgiye ihtiyacımız var.
·
6 yıl önce
·
0 Beğeni
·
0 Oy
·
0 Yorumlar
·
Cevap için teşekkürler. Hayır, bu excel :kutools>enterprise>posta listesi oluşturma ve 1.ek alanları ile ilgili: tek tek kopyala-yapıştır yöntemi dışında ekleri eklemenin daha kolay ve hızlı bir yolu var mı?
2.e-postalar giden sunucu veya görünüm aracılığıyla gönderilir: Gönderdikten sonra gönderenin hesabında gönderilen e-postaları hiçbir yerde bulamıyorum.
·
6 yıl önce
·
0 Beğeni
·
0 Oy
·
0 Yorumlar
·
Merhaba,
Lütfen kendinize e-posta göndermeyi deneyin.
E-postaları aldınız mı?
Gelecekte ek alanlarını geliştirmeye çalışacağız.
Lütfen e-posta göndermek için e-posta hesaplarınızın ayarlarını kullanın.
Teşekkürler.
·
6 yıl önce
·
0 Beğeni
·
0 Oy
·
0 Yorumlar
·
Evet, kendime test e-postaları gönderdim ve aldım. Ancak kutools aracılığıyla toplu kişiselleştirilmiş e-postalar gönderdiğimde, bunları e-posta hesabımın "gönderilen klasöründe" hiçbir yerde bulamıyorum, LiveMail, Outlook veya Thunderbird vb. E-posta hesabımın ayarları biliniyor; bunlar gmail'in ayarlarıdır.
·
6 yıl önce
·
0 Beğeni
·
0 Oy
·
0 Yorumlar
·
Merhaba,
Lütfen gmail.com'da gmail hesabınıza giriş yapın, gönderilen klasörde göreceksiniz.
·
6 yıl önce
·
0 Beğeni
·
0 Oy
·
0 Yorumlar
·
Aynı sorunu yaşıyorum. Topladığım verilerle eşleşen dosyayı ekleyecek bir e-posta listesi oluşturmaya çalışıyorum. Dosya yollarını almak için "Dosya listesini içe aktar"ı kullandım. Ancak, ek bağlıyken gönderilmeyecek ve neden olduğundan emin değilim.

Herhangi bir rehberlik?
·
6 yıl önce
·
0 Beğeni
·
0 Oy
·
0 Yorumlar
·
Yazının Tamamını Görüntüle