Salı, 27 Şubat 2018
  6 Cevaplar
  5.7K Ziyaret
Merhaba, deneme sürümünü kullanarak ihtiyaçlarımı karşılayıp karşılamadığını anlamak için birkaç konuya odaklandım:

1. Dosya yollarını ve dosya adlarını (ek olarak) kopyala-geçmiş yöntemiyle eklememin daha kısa bir yolu var mı? Hiper bağlantı seçeneği çalışmıyor. Ekler, alıcının ekranında görünmüyor.
2. Outlook veya gönderenin giden sunucusu aracılığıyla toplu e-postaları gönderdikten sonra, gönderenin hesabının gönderilen e-postalarında görünmüyorlar, bu yüzden gönderildiklerini benim adıma onaylayamıyorum.

Önceden Thans
limon
6 yıl önce
·
Merhaba,
Bu soru Kutools for Outlook hakkında mı?
Lütfen sorunuz hakkında daha spesifik olmaya çalışın.
Daha detaylı bilgiye ihtiyacımız var.
Cevap için teşekkürler. Hayır, bu excel :kutools>enterprise>posta listesi oluşturma ve 1.ek alanları ile ilgili: tek tek kopyala-yapıştır yöntemi dışında ekleri eklemenin daha kolay ve hızlı bir yolu var mı?
2.e-postalar giden sunucu veya görünüm aracılığıyla gönderilir: Gönderdikten sonra gönderenin hesabında gönderilen e-postaları hiçbir yerde bulamıyorum.
6 yıl önce
·
Merhaba,
Lütfen kendinize e-posta göndermeyi deneyin.
E-postaları aldınız mı?
Gelecekte ek alanlarını geliştirmeye çalışacağız. :)
Lütfen e-posta göndermek için e-posta hesaplarınızın ayarlarını kullanın.
Teşekkürler.
Evet, kendime test e-postaları gönderdim ve aldım. Ancak kutools aracılığıyla toplu kişiselleştirilmiş e-postalar gönderdiğimde, bunları e-posta hesabımın "gönderilen klasöründe" hiçbir yerde bulamıyorum, LiveMail, Outlook veya Thunderbird vb. E-posta hesabımın ayarları biliniyor; bunlar gmail'in ayarlarıdır.
Merhaba,
Lütfen gmail.com'da gmail hesabınıza giriş yapın, gönderilen klasörde göreceksiniz. :)
Aynı sorunu yaşıyorum. Topladığım verilerle eşleşen dosyayı ekleyecek bir e-posta listesi oluşturmaya çalışıyorum. Dosya yollarını almak için "Dosya listesini içe aktar"ı kullandım. Ancak, ek bağlıyken gönderilmeyecek ve neden olduğundan emin değilim.

Herhangi bir rehberlik?
  • Sayfa:
  • 1
Bu gönderi için henüz cevap yok.