Cuma, 29 Nisan 2022
  4 Cevaplar
  6.5K Ziyaret
Umarım bu basit bir işlemdir, ancak google aramalarının tüm varyasyonları aracılığıyla, bazıları işe yarasa da tam bir çözüm değildir.

2022 için bir çalışma kitabım var
Bu çalışma kitabında 12 aylık çalışma sayfaları var
Evet, bir çeşit takvim...:)
Pazartesiden Cumaya kadar oluşur Sadece hafta sonu günleri gösterilmez
ve her ay için Haftalara bölünmüştür.
her hafta verileri toplar ve bu verileri o ayın çalışma sayfasının en altına taşır, ardından bu verileri bir ana sayfaya kopyalar.
Haftanın her günü, 1 Ocak Pazartesi, 2 Ocak Salı, 3 Ocak Çarşamba vb.

Aynı çalışma sayfalarını, aynı boyutta sütunları ve aynı şeyi yapan formülleri içeren bir 2023, 2024 dosyası oluşturmanın otomatik bir yolu var mı?
fakat
Her sayfada yer alan o belirli yılın her haftası için doğru tarihleri ​​ilerletin veya değiştirin

Bunu iyi bir fikri olan ama artık müsait olmayan birinden devralıyorum ve 2023 kopyasını oluşturduğumda, her birinden geçmek zorunda kaldım.
Pazartesiden cumaya hafta ve günün ve yılın tarihini değiştirin ve birkaç hücreyi değiştirin

Mümkünse yardımı veya bunu manuel olarak yapmak yerine bunu nasıl otomatikleştireceğinizi bulmak için bir yönü takdir edin.
1 yıl önce
·
Bunu biraz güncellemeniz gerekiyor, tarihleri ​​değiştirmek Doldur düğmesini kullanmak kadar basit değil çünkü
tarihler için "sütunlar" başka bir sütunla ayrılır
Bir ekran görüntüsü eklerdim ama buradaki sistem bana izin vermiyor
1 yıl önce
·
Merhaba Bay G,

- Haftanın her günü, 1 Ocak Pazartesi, 2 Ocak Salı, 3 Ocak Çarşamba vb.
Hafta içi günler ve tarihler aynı hücrede mi (1 Ocak Pzt)? Veya her biri için bir hücre (1 Ocak Pazartesi).

Ayrıca, bu sisteme bir resim ekleyebilirsiniz. Resminizin formatı desteklenmiyorsa, bir zip dosyası ekleyebilirsiniz. Mümkünse lütfen bahsettiğiniz excel dosyasını ekleyin (içindeki özel bilgilerinizi silmeyi unutmayın). :)

Amanda
1 yıl önce
·
Cevap için teşekkürler, gecikme için kusura bakmayın
Bu yüzden sistem, ister zip, png, jpg, bmp biçiminde olsun, bir dosya eklememe izin vermiyor

Tarihler sütun başınadır, bu nedenle A1 bir tanımlayıcıdır, B1 Pzt xxx 1'dir, ardından C1, baş harfler içindir, D1 Sal xxx 2, baş harfler için E1 vb.
haftalık olarak ayrılmış, bu yüzden ayın her haftası için bunlardan 4 tane alacağım, (bazen 5 aya bağlı olarak)
Üzgünüm, yapabileceğimin en iyisi, hangi uzantı olursa olsun bağlantı kuramıyorum, yükleyemiyorum, kopyalayıp yapıştıramıyorum
Gerekirse e-posta gönderebilirim, teşekkürler

[td]Hafta: | 09 Mayıs Pzt | yapay zeka | 10 Mayıs Salı | yapay zeka | 11 Mayıs Çar | yapay zeka | 12 Mayıs Per | yapay zeka | 13 Mayıs Cuma |AI | AI | AG
9-13 Mayıs

Yüklemeye çalıştığınız date.PNG dosya sütunları desteklenmeyen bir biçimde.
Desteklenen: gif,jpg,png,jpeg,zip,rar,pdf
Cevap için teşekkürler, gecikme için kusura bakmayın
Bu yüzden sistem, ister zip, png, jpg, bmp biçiminde olsun, bir dosya eklememe izin vermiyor

Tarihler sütun başınadır, bu nedenle A1 bir tanımlayıcıdır, B1 Pzt xxx 1'dir, ardından C1, baş harfler içindir, D1 Sal xxx 2, baş harfler için E1 vb.
haftalık olarak ayrılmış, bu yüzden ayın her haftası için bunlardan 4 tane alacağım, (bazen 5 aya bağlı olarak)
Üzgünüm, yapabileceğimin en iyisi, hangi uzantı olursa olsun bağlantı kuramıyorum, yükleyemiyorum, kopyalayıp yapıştıramıyorum
Gerekirse e-posta gönderebilirim, teşekkürler

[td]Hafta: | 09 Mayıs Pzt | yapay zeka | 10 Mayıs Salı | yapay zeka | 11 Mayıs Çar | yapay zeka | 12 Mayıs Per | yapay zeka | 13 Mayıs Cuma |AI | AI | AG
9-13 Mayıs

Yüklemeye çalıştığınız date.PNG dosya sütunları desteklenmeyen bir biçimde.
Desteklenen: gif,jpg,png,jpeg,zip,rar,pdf

Lütfen dosya ve işleminizin ayrıntılı açıklaması ile bizimle iletişime geçmeyi deneyin. .

Teşekkürler. :)
  • Sayfa:
  • 1
Bu gönderi için henüz cevap yok.