Cuma, 13 Mayıs 2022
  1 Cevaplar
  7.2K Ziyaret
Çalışma Kitabı ve Sayfa bölmesinde gezinmeye çalıştığımda Excel çöküyor. 'PaneforKutools000000000245776.dll' modülünde 64E adresinde 'excel erişim ihlali' hatası veriyor. 0000000000007328' adresinin okunması. Kutools'u kaldırdım ve en yeni sürümü satın alıp yükledim. Hala aynı çökme. Kurulumun 32 bit olarak kurulduğunu ve sistem ve ofis 365'imin 64 bit olduğunu belirledim. Lütfen yardım edin, bu hata üretkenliğimi engelledi ve Kutools tarafından sağlanan kullanım kolaylığı olmadan stres artıyor.

Windows 8.1 64 bitini çalıştırma
RAM: 8.00 GB
Ofis 365

On yılı aşkın bir süredir Kutools'u kullanan böyle harika bir ürün sağladığınız için teşekkür ederiz.
1 yıl önce
·
Merhaba,

Hata, yalnızca istisnai durumlarda bir çalışma sayfası aşırı derecede karmaşık olduğunda oluşur. Bu yüzden hatanın sadece yukarıda bahsettiğiniz çalışma sayfasında mı yoksa herhangi bir çalışma sayfasında mı olduğunu kontrol edebilir misiniz?

Yalnızca belirli bir çalışma sayfasında meydana geliyorsa, lütfen özel bilgilerinizi silin ve mümkünse dosyayı buraya ekleyin. Veya dosyayı e-postaya gönderebilirsiniz: . Dosyayı sadece destek ekibi görsün diye, biz de dosyadaki bilgilerinizi güvende tutacağız.

Ve lütfen en yeni sürümümüzü yüklediğinizden emin olun (Tıklayın Destek > Hakkımızda sürümün 26.00 olup olmadığını görmek için).

Amanda
  • Sayfa:
  • 1
Bu gönderi için henüz cevap yok.