Pazartesi, 16 Mayıs 2022
  9 Cevaplar
  7.4K Ziyaret
İyi günler,
İçinde 1 çalışma sayfası olan 30 çalışma kitabım varsa, 30 çalışma sayfası verisinin tamamını tek bir ana sayfaya nasıl kopyalarım?
1 yıl önce
·
Merhaba,

kullanabilirsin Çalışma sayfalarını birleştirin Kutools for Excel'in özelliği. Lütfen aşağıdaki adımları takip edin:

1. Altında Kutools Artı sekmesi, grubu bul Çalışma Kitapları ve Sayfalar. tıklayın Birleştirmek.
birleştirmek.png

2. İlk seçeneği seçin, ardından Sonraki.
seçenek.png

3. Ardından iletişim kutusundaki adımları izleyin.

Özelliğin daha fazla ayrıntısı, lütfen sayfaya bakın: https://www.extendoffice.com/product/kutools-for-excel/excel-combine-worksheets-into-one.html

Başka sorularınız varsa, lütfen bana sormaktan çekinmeyin.

Amanda
1 yıl önce
·
Amanda'ya teşekkür ederim. Bir soru daha :-) Birden çok sütunda aynı satırda kopyaları nasıl bulabilirim?
1 yıl önce
·
sekmenin altında Kutools, grubu bul Kurgutık seç > Yinelenen ve Benzersiz Hücreleri Seçin.
kopya.png

Açılır iletişim kutusunda:
1. Bahsettiğiniz satırı seçmek için (kırmızı okla hedeflenen) aralık seçme düğmesine tıklayın.
2. Altında Deneyimleyenler bölümünde, seçin Tek hücre.
3. Altında Kural ve Sonuçların işlenmesi bölümlerinde ihtiyacınız olan seçenekleri seçin.
4. tık OK. Kopyalar daha sonra seçilecek ve ayarladığınız şekilde görüntülenecektir.
ayar.png
1 yıl önce
·
Amanda'yı açıklığa kavuşturmama izin verin:

Örnek:
Sütun A Sütun B Sütun C Sütun D
1. Sıra Sifel gerçek adam Nxasana

Bana satır 1 sütun B & C'de bir kopya olduğunu söyleyecek bir formül arıyorum
1 yıl önce
·

Örnek:
Sütun A Sütun B Sütun C Sütun D
1. Sıra Sifel gerçek adam Nxasana

Bana satır 1 sütun B & C'de bir kopya olduğunu söyleyecek bir formül arıyorum

Yukarıdaki durumda, formül =EĞERSAY(EĞERSAY($A$1:$D$1,A1)>1,"ÇOKLUK",")
Daha fazla bilgi için lütfen makaleye bakın: https://www.extendoffice.com/documents/excel/4000-excel-find-duplicates-without-removing.html#a2

Amanda
1 yıl önce
·
Merhaba Arkadaşlar,
Lütfen sorunumu çözmeme yardım edin :(
Bu tablonun özetini aşağıdaki gibi oluşturmak istediğimde büyük bir tabloyla ilgili bir sorunum var:
1- masamda bazı hücreler birleştirilmiş, bu yüzden pivot tablo yapamıyorum.
2- Her satırda 7 ila 11 satır içeren ancak satır numarası hücreleri A sütununda birleştirilmiş, bu her satırın sağ tarafında birden fazla satır numarasına sahip olduğum anlamına geliyor.
3- Yeni tabloda ihtiyacım olan şey, ana tablodan "J" fiyat sütunundaki minimum değerlerle verileri almak ve bazı satıcılar arasında aynı fiyata birden fazla öğe varsa, bunları da yenisine eklemem gerekiyor. tablo, ancak aynı satır numarasıyla, her satır numarasının sonunda dizinle birlikte şu şekilde: 101-->101a
Bu istekle excel veri sayfamı yükledim.
VBA koduyla bana yardım eden olursa çok sevinirim.
Teşekkür ve saygılarımla.
1 yıl önce
·
Maalesef dikişler herhangi bir dosya yükleyemez!
Nedenini bilmiyorum
Lütfen bana rehberlik edin, excel dosyamı nasıl ekleyebilirim.
1 yıl önce
·
Yine Merhaba,
Sevgili arkadaşlar, dosyamı google drive'a yükleyip isteğimin linkini alabildim.

Çalışma sayfası[/url]https://docs.google.com/spreadsheets/d/1hoANMsiIs6cnGCQG6LFINv41P1r9YkHI/edit?usp=sharing&ouid=101876086797041785217&rtpof=true&sd=true
1 yıl önce
·
Merhaba,
Peki, isteğimi geri çekeceğim ve lütfen bu istek için zaman ayırma.
İlginiz için teşekkür ederiz.
  • Sayfa:
  • 1
Bu gönderi için henüz cevap yok.