Pazartesi, 30 Mayıs 2022
  3 Cevaplar
  7.8K Ziyaret
Merhaba desteği,

Kutools'un birden çok çalışma sayfasını bir çalışma sayfasında birleştirmek için bir aracı var mı (birden çok çalışma kitabı değil). Birden çok çalışma kitabını birleştirmek için yardım bağlantılarının farkındayım ama aradığım şey bu değil.

42 çalışma sayfalı bir çalışma kitabım var. 42 çalışma sayfasının tüm tarihini tek bir çalışma sayfasında birleştirmek istiyorum.
1 yıl önce
·
Merhaba,

Evet yapabilirsin. Daha fazla ayrıntı için lütfen bu gönderiye bakın: https://www.extendoffice.com/forum/5-kutools-for-excel/2715-copy-all-data-from-multiple-sheets-in-one-workbook-to-one-master-sheet.html

Amanda
1 yıl önce
·
Merhaba Amanda

Aynı çalışma kitabında 2 sayfalık bir test oluşturdum.
Sac 4
İsim Yıl Puan
Manus 1970 51
David 1964 64

Sac 5
İsim Yıl Puan
1970 52
Stuart 1964 42

Bunun işe yaramasını sağlayamıyorum. Birleştirilmiş sayfa bana sürekli olarak şunu veriyor Açıklama:Birleştirilmesi gereken aralık boş olduğu için aşağıdaki çalışma sayfaları işlenmedi:Sayfa4; Sayfa5
1 yıl önce
·
Merhaba,

Size verilen verileri denedim, özellik işe yaradı. Aşağıdaki adımlar bunu nasıl yaptığımdır:

1. Altında Kutools Artı sekmesi, grubu bul Çalışma Kitapları ve Sayfalar. tıklayın Birleştirmek.
2. Seçin ilk seçenek, Ardından Sonraki.
3. Birleştirmek istediğiniz çalışma sayfalarını seçin ve ardından Sonraki.
4. Adım 3/3'te lütfen seçin Satıra göre birleştir Birleştirme modu için; Ayarlamak 1 başlık satırlarının sayısı ve 0 toplam satır sayısı için (toplam satırlar, değerleri toplayan satır anlamına gelir). Ve diğer bölümler için ihtiyacınız olan seçenekleri seçin. Ekran görüntüsüne bakın:
sayfaları one.png'de birleştir
5. tık Bitişve yeni birleştirilmiş sayfayı istediğiniz yere kaydedin.
6. Açılır bir iletişim kutusu, senaryoyu kaydetmek isteyip istemediğinizi sorar; Evet or Yok hayır.
7. Şimdi, birleşik sayfanın yolunu gösteren yeni bir çalışma sayfası oluşturulur. Tabloyu görmek için üzerine tıklamanız yeterli.
sayfaları birleştirme sonucu.png

Amanda
  • Sayfa:
  • 1
Bu gönderi için henüz cevap yok.