By Nigarasys 09 Temmuz 2018 Pazartesi günü
Yayınlanan Kutools for Excel
Cevaplar 5
Seviyor 1
Görünümler 5.9K
Oy 0
Yazılımınızı 2015 yılında metin içeren satırları seçerken ara sıra kullanmak için satın aldım, ancak ürünün düzgün çalışmadığı birkaç hatayla karşılaştım, bu yüzden onu kaldırıp lisanslı olduğum yazılımın en son sürümünü yüklemeyi düşündüm. hatanın düzeltilip düzeltilmediğine bakın.

Yazılımı kaldırdım, lisans koduyla birlikte gönderdiğiniz e-postadaki bağlantıya tıkladım, yazılımı o bağlantıdan yükledim, ancak yükledikten sonra "lisansınızın ücretsiz yükseltme süresi 30/10 sona erdi" mesajı aldım. /2017 bu nedenle KUtools for Excel'in bu sürümünü kaydetme yetkiniz yok."

İyi. bu yüzden alttaki linke tıklıyorum https://www.extendoffice.com/download/pre-versions.html

Ne yazık ki bu bağlantı 404's.

404'lerin yükseltme teklifi bile, her iki bağlantı da bozuk.

Yetkili olduğum en son sürümü nereden indirebilirim? Sitenizde yalnızca en yeni sürüme bağlantılar buluyorum... önceki sürümleri indiremiyor ve yeni lisanslar satın almaya zorlanıyor muyuz?
Merhaba,
Bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkürler.
Lütfen sipariş bilgileriniz ile bize sales@ üzerinden ulaşmayı deneyiniz.extendoffice. Com.
Lütfen sipariş kimliğini veya siparişi vermek için kullandığınız e-posta adresini bana gönderin.
Yazılımı PayPal aracılığıyla satın aldıysanız, lütfen bana PayPal hesabınızın e-posta adresini gönderin.
Şimdiden teşekkürler.
·
5 yıl önce
·
1 Beğeni
·
0 Oy
·
0 Yorumlar
·
Kutools for Excel V. 18'in Office 365 Excel 2016'yı çökerttiğini buldum. V 17'ye geri dönmem gerekiyor. Umarım yukarıda belirtilen çözüm işe yarar. Geri alma bağlantısının neden bozuk olduğundan emin değilim.
·
5 yıl önce
·
1 Beğeni
·
0 Oy
·
0 Yorumlar
·
Merhaba,
Lütfen sales@ aracılığıyla bizimle iletişime geçmeyi deneyin.extendoffice.com sipariş bilgilerinizle.
·
5 yıl önce
·
1 Beğeni
·
0 Oy
·
0 Yorumlar
·
Ben de aynı iki linkte sorun yaşıyorum. Bu 6 aylık ve hala kırık bağlantılar mı? Kutools'umun tekrar çalışmasını nasıl sağlayabilirim? E-posta adresiniz üzerinden sizinle iletişime geçmeye çalıştım ve görünüşe göre sorunum herhangi bir yanıt almayı garanti edecek kadar önemli değil, zaten ödemeyi yaptım. Yazılımımın eskisi gibi çalışmasını istiyorum. Tavsiye lütfen
·
5 yıl önce
·
1 Beğeni
·
0 Oy
·
0 Yorumlar
·
Merhaba,
Lütfen sales@ aracılığıyla bizimle iletişime geçmeyi deneyin.extendoffice.com sipariş bilgilerinizle.
Veya önceki sürümü indirmek için gidebilirsiniz. okuyun.
·
5 yıl önce
·
1 Beğeni
·
0 Oy
·
0 Yorumlar
·
Yazının Tamamını Görüntüle