By Erevenga 28 Temmuz 2022 Perşembe günü
Yayınlanan Kutools for Excel
Cevaplar 10
Seviyor 0
Görünümler 6K
Oy 0
Bir tabloda üç seviyeli bağımlı liste oluşturdum. Seçilen son satıra (263) kadar her şey yolunda gidiyor. Yeni bir satır başlatırken sorun ortaya çıkıyor. Açılır liste yalnızca ilk düzeyde görünür. İkinci ve üçüncünün açılır düğmesi yoktur.
Seçimi üç sütunun tamamına genişleterek bu sorunun üstesinden gelmeye çalıştım, ancak hiçbir zaman işlemeyi durdurmuyor ve Excel'i engelliyor.

Herhangi bir öneri?
Merhaba,

Gönderdiğiniz dosyayı kontrol ettik, dinamik açılır liste aralığını genişletmediğinizi fark ettik. Bu, özelliği uyguladığınız aralığın $H$2:$J$263 olduğu anlamına gelir. Aralığı genişletmek için lütfen aşağıdakileri yapın:

1. Kutools sekmesinde, tıklayın Navigasyon. Ardından, gizli çalışma sayfalarını göstermek için aşağıda gösterildiği gibi kırmızı daire içine alınmış simgeye tıklayın.
show-hidden.png

2. silmek Liste ve List1 Aşağıda gösterildiği gibi.
sil-gizli.png

3. Geri dönmek RECİBİDALAR çarşaf. Aralıktaki herhangi bir hücreye tıklayın $Y$2:$J$263Ve ARDINDAN tıklayın Dinamik Açılır Liste Aralığını Genişlet.
genişlet-aralık.png

4. Çıktı Aralığı iletişim kutusu açılır, şimdi açılır listeye sahip olmak istediğiniz yeni aralığı seçin. Yeni aralık kutuya doldurulacaktır. Alternatif olarak, aralığı doğrudan giriş kutusuna yazabilirsiniz, örneğin, $H$2:$J$300.
genişlet-aralık-box.png

5. tık OK.

Açılır liste artık yeni genişletilmiş aralıkta uygulanmaktadır. Başka bir sorun varsa, lütfen bana sormaktan çekinmeyin.

Amanda
·
1 yıl önce
·
0 Beğeni
·
0 Oy
·
0 Yorumlar
·
Merhaba,

Bahsettiğiniz excel dosyasını ekler misiniz?
(Dosya eklemekte sorun yaşıyorsanız, lütfen şu gönderiye bakın: https://www.extendoffice.com/forum/9-others/2915-instruction-to-upload-an-attachement-in-a-post.html)

BTW, Kutools for Excel'den hangi özelliği kullandınız?

Şimdiden teşekkürler.

Amanda
·
1 yıl önce
·
0 Beğeni
·
0 Oy
·
0 Yorumlar
·
Günaydın,

Dosyayı göndermeye çalışırken mesaj zaman aşımına uğradı. İndirmek için lütfen bu WeTransfer bağlantısını kullanın: https://we.tl/t-94c1A9L6MK

Dinamik açılır liste özelliğini kullandım.

Saygılarımla
·
1 yıl önce
·
0 Beğeni
·
0 Oy
·
0 Yorumlar
·
Dinamik açılır listeyi kullandım

Dosya yüklenemiyor. "Göndermeye" devam ediyor ve doğrulamanın süresi doluyor. Göndermenin başka bir yolu var mı?
·
1 yıl önce
·
0 Beğeni
·
0 Oy
·
0 Yorumlar
·

Dosya yüklenemiyor. "Göndermeye" devam ediyor ve doğrulamanın süresi doluyor. Göndermenin başka bir yolu var mı?

Merhaba,

Bize support@ aracılığıyla gönderebilirsiniz.extendoffice. Com.

Lütfen sorun hakkında daha spesifik olmaya çalışın.
·
1 yıl önce
·
0 Beğeni
·
0 Oy
·
0 Yorumlar
·
Merhaba,

·
1 yıl önce
·
0 Beğeni
·
0 Oy
·
0 Yorumlar
·
Merhaba,

·
1 yıl önce
·
0 Beğeni
·
0 Oy
·
0 Yorumlar
·

Merhaba,

Dosyanızı gönderiye yüklemek için herhangi bir sorun yoktur.

Gördüğünüz gibi buraya yükledik.

Hala bu sorunla karşılaştıysanız, lütfen sorunu göstermek için bazı ekran görüntüleri almayı deneyin.

Ekran görüntülerini support@ aracılığıyla bize gönderebilirsiniz.extendoffice. Com.

Şimdiden teşekkürler.
·
1 yıl önce
·
0 Beğeni
·
0 Oy
·
0 Yorumlar
·

·
1 yıl önce
·
0 Beğeni
·
0 Oy
·
0 Yorumlar
·
Çözüm için çok teşekkürler!!!!
·
1 yıl önce