Pazartesi, 08 Ağustos 2022
  12 Cevaplar
  7.1K Ziyaret
Excel 2016'i kullanma.

Aranabilir DD listesi, ben sayfayı koruyana kadar iyi çalışıyor, sayfayı koruduğumda korumaz.

Teşekkürler,
VinceF
1 yıl önce
·
Merhaba,

Kutools for Excel'in mevcut sürümü için, Sayfayı koruduktan sonra Aranabilir Açılır Liste özelliği kullanılamayacak.

Ancak iyi haber şu ki, özelliği uyguladığınız hücrelerin kilidi açık olduğu sürece Aranabilir DD listesini bir sonraki sürümde kullanıma sunacağız. :D

Başka sorularınız varsa, lütfen bana sormaktan çekinmeyin.

Amanda
1 yıl önce
·
Amanda, Cevabın için teşekkürler,

Bunun neden bir sorun olacağından emin değilim...bana öyle geliyor ki, bir kişi sayfayı koruyabilmeli ve yine de aranabilir DD listesini çalışır durumda tutabilmelidir.
Her şeye rağmen, Hem DD listesine sahip hücreler hem de listenin referans aldığı hücrelerin tümü korumasız/kilitsizdir. Yani, "...özelliği uyguladığınız hücrelerin kilidi açık olduğu sürece Aranabilir DD listesi kullanılabilir" yazdığınız gibi, bunu yanlış mı okuyorum veya bir şeyi mi kaçırıyorum?

Teşekkürler,
VinceF
Excel 2016
1 yıl önce
·
İki gündür mesajıma cevap olup olmadığını kontrol ediyorum...Tek gördüğüm, desteğin günü kapattığı/çevrimdışı olduğu mu?
Maalesef şu anda korumalı çalışma sayfasını desteklemiyor. Bir sonraki sürümde destekleyeceğiz. :D
1 yıl önce
·
Amanda, Cevabın için teşekkürler,

Bunun neden bir sorun olacağından emin değilim...bana öyle geliyor ki, bir kişi sayfayı koruyabilmeli ve yine de aranabilir DD listesini çalışır durumda tutabilmelidir.
Her şeye rağmen, Hem DD listesine sahip hücreler hem de listenin referans aldığı hücrelerin tümü korumasız/kilitsizdir. Yani, "...özelliği uyguladığınız hücrelerin kilidi açık olduğu sürece Aranabilir DD listesi kullanılabilir" yazdığınız gibi, bunu yanlış mı okuyorum veya bir şeyi mi kaçırıyorum?

Teşekkürler,
VinceF
Excel 2016

Üzgünüm, bir yazım hatası oldu. İyi haber şu ki, özelliği uyguladığınız hücrelerin kilidi açık olduğu sürece Aranabilir DD listesini bir sonraki sürümde kullanıma sunacağız.

Gecikme için özür dilerim.

Amanda
1 yıl önce
·
Cevap ve açıklama için tekrar teşekkürler. Güncellenmiş versiyonun ne zaman çıkacağına dair bir tahmininiz var mı?
1 yıl önce
·
Cevap ve açıklama için tekrar teşekkürler. Güncellenmiş versiyonun ne zaman çıkacağına dair bir tahmininiz var mı?
Yeni sürüm iki veya üç ay içinde piyasaya sürülmelidir. Bunun tahmini bir süre olduğunu unutmayın :)

Amanda
1 yıl önce
·
Merhaba VinceF,

Güncellenmiş Aranabilir Açılır Liste özelliğini içeren bir beta sürümü oluşturduk: https://download.extendoffice.com/downloads/Kutools-for-Excel/beta/26.10/KutoolsforExcelSetup.Inno.exe

Lütfen indirin ve deneyin. Herhangi bir sorun varsa, lütfen bana sormaktan çekinmeyin. :)

Amanda
1 yıl önce
·
Merhaba Amanda

Kutools yazılımının en son sürümünü indirdiğime inanıyorum, ancak yine de aranabilir açılır menünün korumalı sayfalarda çalışmaması sorununu yaşıyorum. İşlev henüz yayınlanmadı mı? Yoksa yanlış bir şey mi yapıyorum?

Lütfen bana haber ver!

Saygılarımla,
FrisoE
1 yıl önce
·
Merhaba,

Fonksiyona sahip yeni sürüm (Kutools for Excel 27.0) yakında piyasaya sürülecek. Sürüm notunu kaçırmamak için lütfen web sitemize abone olun.

Kutools for Excel 27.0'ı indirip yükledikten sonra, korumalı sayfalarda aranabilir açılır menüyü kullanmadan önce yapmanız gerekenler: 1. aranabilir açılır menüyü uyguladığınız aralığı seçin; 2. tıklayın Kutools Plus > Tasarım Görünümü > Hücrelerin Kilidini Açın; 3. çalışma sayfasını koruyun.

Amanda
1 yıl önce
·
Merhaba Amanda

Cevabınız için teşekkürler!

Kutools for Excel 27.0'ın ne zaman piyasaya sürüleceğine dair bir göstergeniz var mı?

FrisoE
1 yıl önce
·
Merhaba FrisoE ve VinceF,

Kutools for Excel 27.0 şimdi yayınlandı :D , işte indirme bağlantısı: https://www.extendoffice.com/download/kutools-for-excel.html

Amanda
  • Sayfa:
  • 1
Bu gönderi için henüz cevap yok.