Anonim kullanıcı
  Cuma, 23 Eylül 2022
  3 Cevaplar
  4.7K Ziyaret
Merhaba,
İyi çalışan öğreticinizi takip ettim. Ama aynı hücrede ama başka bir sayfada birkaç elemanı birleştirmek istiyorum. Mümkün mü ? Yapamam. Lütfen bana yardım eder misin? Teşekkürler.
1 yıl önce
·
Kabul Edilen Cevap
Merhaba,

Açılır listenizin Sayfa1'de A10:A1'da olduğunu ve A1:A10'daki hücrelerde açılır listeden birden çok öğe seçeceğinizi varsayalım, formülü Sayfa1'de A2'e girebilirsiniz: = Sheet1! A1ve ardından formülü A10'a kadar aşağıdaki hücrelere uygulamak için doldurma tutamacını aşağı sürükleyin.

Amanda
1 yıl önce
·
Kabul Edilen Cevap
Merhaba,

Açılır listenizin Sayfa1'de A10:A1'da olduğunu ve A1:A10'daki hücrelerde açılır listeden birden çok öğe seçeceğinizi varsayalım, formülü Sayfa1'de A2'e girebilirsiniz: = Sheet1! A1ve ardından formülü A10'a kadar aşağıdaki hücrelere uygulamak için doldurma tutamacını aşağı sürükleyin.

Amanda
Çok teşekkürler. Bu harika.
Aynı konuyla ilgili bir sorum daha var. Açılır listelerdeki birkaç öğeyi gruplayan hücredeki bir öğeyi nasıl silersiniz (örneğin, yanlış seçtiysem)? Aslında nasıl dönülür. Öğreticideki bilgileri bulamadım. Şimdiden teşekkürler.
1 yıl önce
·
Merhaba,

Seçimi geri almak için Ctrl + Z tuşlarına basabilirsiniz. Veya istemediğiniz öğeleri seçin ve sonuç hücresinden silin.

Amanda
  • Sayfa:
  • 1
Bu gönderi için henüz cevap yok.