By dkhart86@gmail.com Cumartesi, 03 Aralık 2022
Yayınlanan Kutools for Excel
Cevaplar 3
Seviyor 0
Görünümler 4.8K
Oy 0
Kutools işlevlerini kullanarak oluşturduğum excel dosyamı oluşturan herhangi bir kutools'un anlaşılamayacağını ve Kutools'un kurulu olmadığı diğer excel kullanıcılarına aktarılmayacağını biliyorum. (https://www.extendoffice.com/forum/5-kutools-for-excel/33-new-to-kutools.html)

Bu nedenle, doğru anlıyorsam, Kutools yüklü olmayan excel kullanıcılarıyla paylaşmayı planlıyorsanız, Kutools işlevlerini kullanmaktan kaçınılmalıdır?

VEYA BELKİ, Kutools işlevlerini normal excel formüllerine/işlevlerine/makrolarına dönüştürmenin bir yolu vardır, böylece Kutools tarafından oluşturulan dosyalarımızı Kutools'a sahip olmayan excel kullanıcılarıyla paylaşabiliriz?

Şimdiden teşekkürler.
Merhaba,

Evet, bir excel dosyasını diğer kullanıcılarla paylaşmayı planlıyorsanız, lütfen Kutools Functions'ın özelliklerini kullanmaktan kaçının.
kutools fonksiyonları.png

Amanda
·
1 yıl önce
·
0 Beğeni
·
0 Oy
·
0 Yorumlar
·
Merhaba Amanda. Bu da benim anlayışımdı, ancak görünüşe göre Kutools bunu düzeltmiş olabilir... Kutools İşlevini "Yazı Tipi Rengine Göre Topla" kullandığım ve iş e-posta adresime e-postayla gönderdiğim ancak çalışmasını beklemediğim bir elektronik tablom var. çünkü iş excel programımda kutools yüklü DEĞİLDİR. Ancak, BT'nin Kutools işlevini tanıdığını ve kutools'un yüklü OLMADIĞI iş excel'imde iyi çalıştığını keşfettim. Bu nedenle, Kutools'un kutool olmayan kullanıcılarla paylaşımı çözmüş olabileceğinden şüpheleniyorum.
·
1 yıl önce
·
0 Beğeni
·
0 Oy
·
0 Yorumlar
·
Merhaba,

Bu garip 😂 Çünkü az önce Kutools İşlevini "Yazı Tipi Rengine Göre Topla" kullandığım bir dosyayı paylaşmaya çalıştım ve Kutools'u yüklememiş bilgisayar yalnızca işlevin uygulandığı hücrede bir N/A hatası görüyor.

Amanda
·
1 yıl önce
·
0 Beğeni
·
0 Oy
·
0 Yorumlar
·
Yazının Tamamını Görüntüle