Cuma, 31 Ağustos 2018
  6 Cevaplar
  8.7K Ziyaret
Merhaba, KUTOOLS for excel 18'i yeni indirdim. Yükledim ancak 'Ekle', 'Liste'ye gittiğimde yükledim.
tüm kombinasyonlar', 'Başlatma hatası 4' alıyorum.

McAfee anti-virüsümüzle ilgisi olup olmadığından emin değilim.

İndirebileceğimiz bir link var mı? Ve kaçının
konu?

Teşekkür ederim,
LorenzoD
5 yıl önce
·
Merhaba,
Yazılımın diğer özelliklerini kullanabilir misiniz?
Hayır ise, lütfen virüsten koruma yazılımını devre dışı bırakmayı deneyin ve ardından işleminizi yeniden deneyin.
Şimdiden teşekkürler.
Aynı "Başlatma Hatası 4" hatasını da alıyorum. AV yazılımımı tamamen devre dışı bırakamıyorum ama hem c:\program files(x86)\kutools dizinini hem de c:\Users\username\app data\roaming\kutools dizinini boşuna bıraktım.

Ayrıca şirketimizdeki diğer dizüstü bilgisayarlarda da kullanabildim ve aynı sorunu yaşamadım.

Yazılımı kaldırıp yeniden yüklemeyi denedim. Başlangıçta MSI ile kurdum ama daha sonra ikinci kurulum denemesinde exe'yi kullandım. Bu, 18.0 sürümüyle birlikte. Lütfen yardım et.

Teşekkürler,
Phil P
5 yıl önce
·
Merhaba,
Lütfen önce Kontrol Panelinden Kutools for Excel'i kaldırmaya gidin.
Ve sonra lütfen exe paketini indirip kurun. :)
Sinir bozucu. KuTools en uzun süredir mükemmel çalışıyor ve şimdi bu Başlatma Hatasını alıyorum. Excel'i kaldırdım, yeniden yükledim ve yeniden başlattım. Hala aynı problem var. Ayrıca Güvenlik Duvarı istisnalarıma Excel'i de ekledim.
merhaba Jay,

Burada da aynı sorun, KT az önce KTEMAI~1.dll hatasını göstermeye başladı (önceden tüm adı gösteriyordu... kemain32.dll ... hmm bu ne anlama geliyorsa).
Tamamlandıktan sonra yeniden çalıştı (ancak Office 365'in tamamen yeniden yüklenmesi). Daha önce Office'i kaldırıp yeniden yüklemiştim, ancak bazı artıkları unutmuştum (artı, kötü bir karışımım vardı).
Her neyse, başka hiçbir şey işe yaramazsa, Office 365'in tamamen kaldırılması ve KT'nin yeniden yüklenmesi benim için çalıştı.
Bu, açıkçası, bunun bir KT sorunu olmadığının açık bir göstergesi...
Gürültü için özür dilerim çocuklar!
Herhangi bir anti-virüsü devre dışı bırakın, MS office 2016 kullanıyorum ve Microsoft ofis hatası 30034-4ve anti-virüs devre dışı bırakılarak düzeltildi.
  • Sayfa:
  • 1
Bu gönderi için henüz cevap yok.