Cuma, 17 Şubat 2023
  4 Cevaplar
  4.5K Ziyaret
Merhaba !

"Daha Büyük Formül Çubuğu"nun pencere boyutunu düzeltmek mümkün müdür? Sayfa içindeki konum değil, ancak genişletildiğinde, sayfa kapatıldığında veya sekmeler değiştirildiğinde boyutları korumaz

Teşekkürler ve Selamlar
1 yıl önce
·
Merhaba,

"Daha Büyük Formül Çubuğu"nun sabit bir konumda kalmasını mı istiyorsunuz? Ve konum sayfada değil, şeritte olmalıdır (ekran görüntüsüne bakın)?
daha büyük formül çubuğu.png

Veya "Daha Büyük Formül Çubuğu" boyutunun sabitlenmesini mi istiyorsunuz? - Bunun için, bir sayfayı kapattığınızda veya sekmeler arasında geçiş yaptığınızda "Daha Büyük Formül Çubuğu" boyutunun değişmediğini düşünüyorum.

Amanda
1 yıl önce
·
Merhaba Amanda

Cevabınız için teşekkür ederim ! Evet, "boyut"tan bahsediyordum
Aracı yeniden yüklemeye karar verdim çünkü açıkçası benim için çalışmadı, ama şimdi çalışıyor! (bkz. resim1)
Ama Excel dosyasını kapatırsam, tekrar açtığımda tekrar "Göster"e gidip "Büyük Formül Çubuğu"na tıklayıp ekrana yerleştirmem gerekiyor. Bu doğru mu yoksa başka bir şeyi mi kaçırıyorum?

Teşekkür

Nino
Ekler (1)
1 yıl önce
·
Merhaba Nino,

Geri bildiriminiz için teşekkürler. Geri bildirimi geliştirme ekibimize ilettim.

Bu doğru mu yoksa başka bir şeyi mi kaçırıyorum? - Geçerli sürümler için, Excel'i her başlattığınızda Daha Büyük Formül Çubuğunu etkinleştirmeniz gerekecektir.

Amanda
1 yıl önce
·
Evet doğru ! ve yardımınız için çok teşekkürler!
  • Sayfa:
  • 1
Bu gönderi için henüz cevap yok.