Anonim kullanıcı
  Salı, 02 Mayıs 2023
  4 Cevaplar
  3.2K Ziyaret
Excel 26.3'ü eski dizüstü bilgisayarımdan her ikisi de Office 2016 çalıştıran yeni bir dizüstü bilgisayara aktarmaya çalıştım. Eski dizüstü bilgisayarda "aranabilir açılır liste iyi çalıştı ve listeye ad ekleyebildim ve listeyi otomatik olarak güncelleyecekti. Yeni dizüstü bilgisayarda ve 26.3'ü aktaramadığım için 27.0'a karşı satın aldığım 26.3 Şimdi yeni bir ad eklediğimde DDL güncellenmiyor ve programı kapatıp yeniden başlattığımda DDL'yi kaybediyor ve başlamak zorunda kalıyorum her yerde DDL oluşturuluyor. 27.0'e karşı "Aranabilir DDL"ye bir onay işareti koyabildim, yeni XNUMX'a karşı onay kutusu yok veya kullanılamıyor....ekran görüntülerine bakın. bu en kısa sürede çalışıyor. teşekkür ederim
Merhaba,

Mantığımızı yakın zamanda gelişmiş açılır liste özelliğini çalıştıracak şekilde yükselttiğimiz için verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı özür dileriz.

Normal bir açılır liste oluşturduktan sonra,
- listeyi aranabilir yapmak istiyorsanız, lütfen Aranabilir Açılır Liste seçeneği.
- açılır listeye onay kutuları eklemek istiyorsanız, Onay Kutulu Açılır Liste seçeneği (DDL'yi açılır iletişim kutusunda da aranabilir yapabilirsiniz).

gelişmiş ddls.png

Yapmanız gerektiğine dair not çalışma kitabını kapatmadan önce kaydedin Aranabilir Açılır Listeyi kaydettiğinizden emin olmak için.

Listeyi otomatik olarak güncellemeyen ad ekleme sorunuyla ilgili olarak, geri bildiriminiz için teşekkür ederiz ve ekibimizin zaten bu sorunu çözmek için çalıştığını garanti etmek istiyoruz. Önümüzdeki iki hafta içinde bir çözüm bulmayı umuyoruz. sabrınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz. :)

Amanda
12 ay önce
·
Cevabınız için teşekkür ederim, "isim ekleme" düzeltmesini sabırsızlıkla bekliyorum.
11 ay önce
·
Ayrıca, bir çalışma sayfasını korurken DDL'nin hala kullanılabilir olduğunu görüyorum... aferin...!
Eklenen adları bir DDL'ye sabitleyen güncellemeyi dört gözle bekliyorum
Merhaba,

Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz! Çalışma sayfası korumasının işinize yaradığını duyduğuma sevindim.

Ürünlerimizi geliştirmek için her zaman çabalıyoruz ve bir DDL'ye eklenen adları düzeltmeye yönelik güncelleme öneriniz için teşekkür ederiz.

Gelecekte başka öneriniz veya geri bildiriminiz varsa bize bildirin. :)

Amanda
  • Sayfa:
  • 1
Bu gönderi için henüz cevap yok.