By thoffman223 17 Haziran 2023 Cumartesi günü
Yayınlanan Kutools for Excel
Cevaplar 9
Seviyor 1
Görünümler 6.6K
Oy 0
Herhangi bir hücrede yaptığım her değişiklik bu şifre kutusunu alıyorum. Asla bir şifre belirlemedim. İptal'i tıklayabilirim, ardından bir VB derleme hatası diyolog kutusu gelir, Tamam'ı tıklıyorum, gidiyor ve değişiklik yapılıyor. Bu tamamen rastgele zamanlarda gerçekleşir. Bir belge üzerinde çalışacağım, hücreleri sorunsuz bir şekilde değiştireceğim, sonra birdenbire yaptığım bir sonraki değişiklik bana bu şifre kutusunu veriyor.
Merhaba,

Yaşadığınız rahatsızlığı duyduğuma üzüldüm. Parola belirlemeden bu sorunla karşılaşmanız alışılmadık görünüyor. Ancak, bunu sizin yerinize çözmek için birkaç sorun giderme adımı deneyebiliriz.

Öncelikle Kutools for Excel'i yeniden yüklemenizi öneririm. Bazen yazılımı yeniden yüklemek bunun gibi beklenmeyen sorunların çözülmesine yardımcı olabilir.

Yeniden yükledikten sonra bile sorun devam ederse, lütfen tıklayarak bize bir hata raporu göndermeyi düşünün. Destek > Ayarlar Merkezi > Hata Gönderimi Kutools sekmesinde.
hata gönderimi.png

Verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı bir kez daha özür dileriz ve bu sorunu çözmenize yardımcı olmak için elimizden gelenin en iyisini yapacağız. Başka sorularınız veya endişeleriniz varsa lütfen bize bildirin.

Amanda
·
10 ay önce
·
1 Beğeni
·
0 Oy
·
0 Yorumlar
·
Bu sorunu bildirdiğiniz için @thoffman223'e teşekkür ederiz.

Aynı sorunu Windows 27.00.181 10H22, OS Build 2'da, Microsoft 19045.3086 MSO için Microsoft Excel'de (Sürüm 365 Build 2305) 16.0.16501.20074-bit'te "Kutools for Excel" sürüm 64'de ara sıra meydana geliyor.

"Kutools for Excel"i yeniden yüklemek yardımcı olmuyor (iki kez denendi).

Şimdiye kadar gözlemler:
1. Bilgisayar yeniden başlatıldıktan sonra Excel'i ilk kez çalıştırdığımda en sık meydana geliyor gibi görünüyor.
2. Düzenlemekte olduğum alanın hangi formatta olduğu önemli değil.
3. Düzenlemeden sonra alandan nasıl ayrıldığım önemli değil; [Enter], [Sekme].
4. Bunu yayınladığım sırada hala "Deneme Sürümü"nü çalıştırıyorum.
·
10 ay önce
·
1 Beğeni
·
0 Oy
·
0 Yorumlar
·

Aynı sorunu Windows 27.00.181 10H22, OS Build 2'da, Microsoft 19045.3086 MSO için Microsoft Excel'de (Sürüm 365 Build 2305) 16.0.16501.20074-bit'te "Kutools for Excel" sürüm 64'de ara sıra meydana geliyor.

Şimdiye kadar gözlemler:
1. Bilgisayar yeniden başlatıldıktan sonra Excel'i ilk kez çalıştırdığımda en sık meydana geliyor gibi görünüyor.
Merhaba,

Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz. Lütfen tıklayarak uyumlu modu etkinleştirmeyi deneyin. Destek > Ayarlar Merkezi ve seçme Uyumlu modu etkinleştir.
uyumlu.png

Sorun yeniden yükledikten sonra da devam ederse Kutools sekmesinde lütfen şuraya tıklayarak bize bir hata raporu gönderin: Destek > Ayarlar Merkezi > Hata Gönderimi.
Şimdiden teşekkürler.

Amanda
·
10 ay önce
·
1 Beğeni
·
1 Oy
·
0 Yorumlar
·
Herhangi bir hücrede yaptığım her değişiklik bu şifre kutusunu alıyorum. Asla bir şifre belirlemedim. İptal'i tıklayabilirim, ardından bir VB derleme hatası diyolog kutusu gelir, Tamam'ı tıklıyorum, gidiyor ve değişiklik yapılıyor. Bu tamamen rastgele zamanlarda gerçekleşir. Bir belge üzerinde çalışacağım, hücreleri sorunsuz bir şekilde değiştireceğim, sonra birdenbire yaptığım bir sonraki değişiklik bana bu şifre kutusunu veriyor.

Lütfen tıklayarak uyumlu modu etkinleştirmeyi deneyin. Destek > Ayarlar Merkezi ve seçme Uyumlu modu etkinleştir.

Amanda
·
10 ay önce
·
1 Beğeni
·
0 Oy
·
0 Yorumlar
·

Şimdiye kadar gözlemler:
Merhaba,

Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz. Lütfen tıklayarak uyumlu modu etkinleştirmeyi deneyin. Destek > Ayarlar Merkezi ve seçme Uyumlu modu etkinleştir.
[ek]uyumlu.png[/ek]

Sorun yeniden yükledikten sonra da devam ederse Kutools sekmesinde lütfen şuraya tıklayarak bize bir hata raporu gönderin: Destek > Ayarlar Merkezi > Hata Gönderimi.
Şimdiden teşekkürler.

Amanda

@Amanda'ya teşekkür ederim.
Şimdi önerinize göre "Uyumlu modu etkinleştir"i seçtim, yeniden başlattım ("Değişikliklerinizin etkili olabilmesi için lütfen Excel'i yeniden başlatın") ardından ayarın etkin (seçildi) olduğunu doğruladım.
Sorunun tekrar etmesi durumunda, "Hata Gönderimi" aracılığıyla bildirme önerinizi uygulayacağım.
Sorunun tekrarlanmaması durumunda (önümüzdeki birkaç gün içinde), bu gönderide size haber vereceğim.
·
10 ay önce
·
1 Beğeni
·
0 Oy
·
0 Yorumlar
·
Merhaba Skutools,

Sorunu çözmek için attığınız adımlar hakkında bizi bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederiz.

Başka zorluklarla karşılaşırsanız lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Size yardımcı olmak için buradayız.

Amanda
·
10 ay önce
·
1 Beğeni
·
0 Oy
·
0 Yorumlar
·

Şimdiye kadar gözlemler:
Merhaba,

[ek]uyumlu.png[/ek]

Şimdiden teşekkürler.

Amanda

@Amanda'ya teşekkür ederim.
Şimdi önerinize göre "Uyumlu modu etkinleştir"i seçtim, yeniden başlattım ("Değişikliklerinizin etkili olabilmesi için lütfen Excel'i yeniden başlatın") ardından ayarın etkin (seçildi) olduğunu doğruladım.
Sorunun tekrar etmesi durumunda, "Hata Gönderimi" aracılığıyla bildirme önerinizi uygulayacağım.
Sorunun tekrarlanmaması durumunda (önümüzdeki birkaç gün içinde), bu gönderide size haber vereceğim.

*** 2023-06-27 Güncellemesi: ***
"Uyumlu modu etkinleştir" 2023-06-21 geçici çözümünü uyguladığımdan beri sorunu çözmedim.

Geçici çözüm hile yapıyor gibi görünse de, "uyumlu mod" kullanılarak hangi işlevselliğin azaltıldığını merak ediyorum.
lütfen aydınlatır mısınız?
·
10 ay önce
·
1 Beğeni
·
0 Oy
·
0 Yorumlar
·
Merhaba,

Durum hakkında bizi bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederiz. Bu haberi duyduğumuza sevindik!

"Uyumlu mod" kullanılarak azaltılan işlevsellik hakkındaki sorgunuzla ilgili olarak, uyumlu modu etkinleştirmenin yazılımın işlevselliğini etkilemeyeceğinden emin olmanızı isteriz. Belirli ortamlarda tam olarak desteklenmeyebilecek yazılım veya belirli özelliklerin uyumluluğunu geliştirmek için tasarlanmıştır.

Başka sorularınız veya endişeleriniz varsa, lütfen bize bildirmekten çekinmeyin. Size yardımcı olmak için buradayız.

Amanda
·
10 ay önce
·
1 Beğeni
·
0 Oy
·
0 Yorumlar
·
Tavsiyeniz için teşekkürler, dediğiniz gibi deneyeceğim ve herhangi bir sorunla karşılaşırsam kendi konumu açarak soracağım.
·
5 ay önce
·
1 Beğeni
·
0 Oy
·
0 Yorumlar
·
Yazının Tamamını Görüntüle