By alwmiddletoncpa@gmail.com Cumartesi, 01 Aralık 2018
Yayınlanan Kutools for Excel
Cevaplar 1
Seviyor 0
Görünümler 7.5K
Oy 0
Birkaç ay önce (sanırım excel 2003), bir kamu muhasebe firmasında çalıştım. Bağlantıları kesme işlevine benzer şekilde, temel olarak dahili bağlantıları kaldıran bir eklentimiz vardı. Birleştirilmiş bir sayfaya götüren çalışma sayfalarınız varsa - biri verilerdir ve diğerleri genellikle mali tabloları sunmak için verilerden çeker. Bu veri kaynağı harici bir çalışma kitabındaysa, bağlantıları koparırsınız ve değerler hücrelerdeki son güncellenen bağlantı değerinin yerine geçer. Sayfadaki formüller -- diğer dış çalışma kitaplarına atıfta bulunmamaya devam edecektir.

Verileri için diğer çalışma sayfalarına (aynı çalışma kitabında) atıfta bulunan mali tablolarım var. Başka bir sekmeden gelen değerlerin sadece değerler olmasını isterken, başka bir sekmeye referans olmadan var olan sütun işlevlerinin ve hesaplamaların kalmasını istiyorum. Şu anda, her tablonun içine değerleri kopyalayıp/yapıştırıyorum, ancak bu çok sıkıcı - şık bir aracın yaratılmasını sevecek bir şey. Kutools böyle bir şey yapar mı?
·
5 yıl önce
·
0 Beğeni
·
0 Oy
·
0 Yorumlar
·
Yazının Tamamını Görüntüle