Cuma, 08 Şubat 2019
  1 Cevaplar
  7.3K Ziyaret
SEVGİLİ BAYIM,

BEN HİNDİSTAN'DAN RAJU BEDI. "KUTOOLS FOR EXCEL" ÜZERİNDEN BU GÜZEL EKLENTİYİ SATIN ALMAK İSTİYORUM.
BU HİNDİSTAN RUPI'NDA BANA MALİYETİ NE OLACAK VE MÜMKÜN OLDUĞUNDA LÜTFEN İNDİRİM YAPIN.

TEŞEKKÜR EDERİM
İYİ GÜNLER

SAYGILARIMLA

raju bedi
HİNDİSTAN
+91 (9915266835) XNUMX
5 yıl önce
·
Merhaba,

Bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkürler. Yazılımımızı MyCommerce (bir Digital River şirketi) tarafından satıyoruz, bu nedenle MyCommerce ile satın almanızı öneririz (Mevcut Sipariş Seçenekleri: Kredi Kartı, PayPal, Banka/Havale, Çek/Havale, Faks - Kredi Kartı, Fatura, Satın Alma Sipariş verin, *****) ve MyCommerce'den fatura alın.

Lütfen satın almak için gidin https://shopper.mycommerce.com/checkout/cart/add/19827-16?quantity=1&linkid=eo&styleid=106922.

Lisans adı
Lütfen sipariş formundaki "Alıcı veya lisans sahibi Satın Alma Ayrıntıları ile aynı mı? "Hayır"ı seçerseniz, daha sonra alıcının bilgileri istenecektir" mesajına dikkat edin. Alıcı Bilgileri bölümüne müşterinizin adını girebilmeniz için lütfen "Hayır"ı seçin. Alıcı Bilgilerindeki Ad ve Soyadı kutusuna müşterinin adını girmeniz yeterlidir. Ve diğer kutulara bilgilerinizi girebilirsiniz. 10'dan fazla lisans satın aldıysanız, lisans adı olarak otomatik olarak müşterinin şirket adını kullanır.

Sipariş verirken, fatura bilgilerinizi kredi kartı ekstrenizde göründüğü gibi girmenizi öneririz.
Sipariş veren müşteri son kullanıcı değilse, "Alıcı veya Lisans Sahibi, Alıcı ile aynıdır" seçeneğinin işaretini kaldırmanız gerekir.
Ancak, faturayı müşteriyi kopyalamadan almak istiyorsanız, lütfen Satın Alma detayları ve Alıcı Bilgileri için aynı e-posta adresini girin.
Lütfen Sipariş Onay Sayfasının altındaki "Siparişi Gönder" düğmesine basana kadar siparişinizin tamamlanmadığını unutmayın.

CD ve İndir
Yazılım elektronik olarak indirilir ve kullanıcı MyCommerce tarafından satın alındığında CD isteğe bağlıdır.

Herhangi bir sorunuz veya sorununuz varsa lütfen bana e-posta göndermekten çekinmeyin. Çok teşekkürler.
  • Sayfa:
  • 1
Bu gönderi için henüz cevap yok.