By cüce 05 Kasım 2017 Pazar günü
Yayınlanan Kutools for Excel
Cevaplar 8
Seviyor 0
Görünümler 9.9K
Oy 0
Excel 2016'yı başlatırken ve birden çok çalışma kitabını açmaya çalışırken Kutools for Excel ile ilgili bir sorun yaşıyorum. Office 2016'ya yükselttiğimden beri bu sorun tutarlı.
Windows 16.50 x10 işletim sistemimde 64 sürümüne sahibim.
Excel 2016'yı başlattığımda. Çalışma kitaplarını yükledikten sonra (2 veya normal 6 çalışma kitabım kadar az), Excel donacak ve yanıt vermeyecektir. Bilgisayarımı kapatacağım ve bir dahaki sefere Excel'i başlatmaya çalıştığımda Excel'i "güvenli modda" başlatma mesajını alıyorum. Bu, COM eklentilerimde KuTools'u kapatıyor. Daha sonra COM eklentilerime gidebilirim KuTools'u açarım ve seçilen tüm çalışma kitaplarım yüklenir. Excel'i bir sonraki başlatışımda aynı şey oluyor. Tek çözümüm, Excel başlatıldığında KuTools'u açmak, ardından çıkmadan önce kapattığımdan emin olmak. Diğer çözümüm, yalnızca bir çalışma kitabının otomatik olarak başlatılmasını sağlamak ve ardından diğer tüm çalışma kitaplarını birer birer açmaktır.

Bu herhangi birine mantıklı geliyorsa veya başka birinin başına geliyorsa, sorunu çözen çözümleri duymayı çok isterim.

Office 2016 x64'ü yeniden yükledim, Kultools 16.50'yi kaldırıp yeniden yükledim. Mevcut tüm Microsoft güvenlik güncellemelerini yükledim.

Önerileriniz için teşekkürler
Merhaba,
Kutools for Excel'in diğer işlevlerini kullanabilir misiniz?
1. Lütfen Excel eklenti yöneticinizdeki diğer tüm eklentileri devre dışı bırakmayı deneyin.
2. Please contact us with your order information via jaychivo@extendoffice.com veya satış@extendoffice. Com.
Şimdiden teşekkürler.
·
6 yıl önce
·
0 Beğeni
·
0 Oy
·
0 Yorumlar
·
Seninle ve aynı yazılımla tamamen aynı problemim var. Görünüşe göre Microsoft Excel'i değiştirdi, böylece birden fazla pencere tek seferde açılamıyor ... yaklaşık 3 ay öncesine kadar bunu hala yapabildiğimden eminim. Yapabildiğim en iyi şey, her dosyayı birer birer açmak ve birinin açılmasını beklemek ve ardından bir sonrakini açmak. Daha sonra hepsi tek bir Excel penceresinde görünür. Daha önce 10 Excel dosyasını vurgulayabilir ve aç ve tümü tek bir pencerede açılmış tıklayabilirdim, ancak şimdi bunu yaparsam Excel birden çok kez açmaya çalışır ve bu nedenle bilgisayarımı dondurur.

Bu konuda Kooltools'tan yardım istedim ve çok can sıkıcı olduğu için yapabileceklerini umuyorum. Suçlanacak işe yaramaz Microsoft numpties olduğundan şüpheleniyorum, ancak Kooltools'un bunun için bir geçici çözüm yaratabileceğini umuyorum.

Siz veya başka biri buna bir çözüm bulursa, bilmek isterim.
·
6 yıl önce
·
0 Beğeni
·
0 Oy
·
0 Yorumlar
·
Merhaba,
1. Lütfen Ayar Merkezinde Kutools for Excel'i devre dışı bırakın ve ardından bu sorunun devam edip etmediğini kontrol edin.
2. If the issue does not persist after disabling the Kutools for Excel, please contact me with your order id or the email address you use to place the order via jaychivo@extendoffice. Com.
Şimdiden teşekkürler.
·
6 yıl önce
·
0 Beğeni
·
0 Oy
·
0 Yorumlar
·
Bu konuda hala neşe yok. .... Bu sorunu yaşayan bir tek ben olamam mı? Aynı sorunu yaşayan başka biri varsa nasıl çözdüklerini öğrenmek isterim.
·
6 yıl önce
·
0 Beğeni
·
0 Oy
·
0 Yorumlar
·
Merhaba,
If the issue does not persist after disabling the Kutools for Excel, please contact me with your order id or the email address you use to place the order via jaychivo@extendoffice.com. We will fix it for you.
Teşekkürler.
·
6 yıl önce
·
0 Beğeni
·
0 Oy
·
0 Yorumlar
·
Eklentiler devre dışı bırakılmış olsun veya olmasın, hala neşe yok. Bu açıkça aptal bir Microsoft sorunudur (görünüşe göre). Umarım Kutools/Office Tab bir gün bunun üstesinden gelmek için bir MDI seçeneği oluşturabilir.
·
6 yıl önce
·
0 Beğeni
·
0 Oy
·
0 Yorumlar
·
Jay'in önerdiği tüm önerileri de denedim ve hala aynı sorunları yaşıyorum. Excel 2016, birden çok çalışma kitabı yüklemeye çalışırken yanıt vermiyor. Açık çalışma kitaplarının sayısını 3'e düşürdüm ve biraz daha az çökme yaşadım (bunun bir geçici çözüm olduğunu söylemek yeterli değil). Bununla bile, sarı satır/sütun vurgulayıcı açıldığında hala donuyorum ve büyük miktarda veri kopyalamaya/yapıştırmaya çalışıyorum. Kutools, Excel'in yanıt vermeyi bırakacağı zamanı kaçırmış gibi görünüyor. Kutools'u kullanarak bir şey yapmadan önce tümünü kaydet düğmesine basmak için tek geçici çözümüm. Unutursam, son kaydetmeden sonra atfedilen tüm verileri kilitleyeceğim ve kaybedeceğim. Excel'deki otomatik kurtarma bile, bir çökmeden sonra her zaman tüm verilerime sahip olmayacak.

İlk düşüncem, bunun bir bilgisayar belleği sorunu olabileceğiydi, ancak kaynaklarım, birden fazla Excel çalışma kitabı ve/veya program çalışırken bile %50'den daha iyi kullanılabilir belleğe sahip olduğumu gösteriyor. Kutools'u önceki tüm Excel sürümleriyle (2003,2007 ve 2010) sorunsuz kullandım, bu yalnızca Excel 2016'ya özel.
Umarım birileri bunu 5 yıllık lisansımın süresi dolmadan çözer. Kutools'un tüm özelliklerini gerçekten seviyorum ve 2016'nın çalışmadığı için Kutools'un gitmesini görmekten nefret ediyorum. Ne yazık ki, mevcut işverenim gerektirdiği için Office 2016'yı kullanmak zorundayım, bu nedenle 2010'a geri dönmek bir seçenek değil.
·
6 yıl önce
·
0 Beğeni
·
0 Oy
·
0 Yorumlar
·
Merhaba,
1. Lütfen en son sürümü yüklediğinizden emin olun.
2. Please contact me with your order information via jaychivo@extendoffice.com, and we will try to fix it for you.
Şimdiden teşekkürler.
·
6 yıl önce
·
0 Beğeni
·
0 Oy
·
0 Yorumlar
·
Yazının Tamamını Görüntüle