By Chris.Ganem 27 Ağustos 2020 Perşembe günü
Yayınlanan Kutools for Excel
Cevaplar 4
Seviyor 0
Görünümler 6.3K
Oy 0
Herkese selam,
Müşterilerimize faturalarımız için hatırlatmalar göndermek için KUTools'daki "E-posta Gönder" düğmesini kullanıyorum. E-posta gövdesinin burada nasıl göründüğünün ve onu oluşturmak için kullanılan çalışma kitabının ekran görüntüsünü ekledim. E-posta gövdesinde, bir hücre içindeki HTML kodu tarafından oluşturulan bir tablo vardır.

KUTools'un en son sürümüyle bu çalışmayı durdurdu. Hatırlatma Gövdesi ekran görüntüsünde gördüğünüz gibi Tabloyu oluşturmak yerine, tabloyu oluşturmadan tüm HTML kodunu gövdeye yerleştirir. Neyin güncellendiği veya bunu nasıl düzeltebileceğim hakkında bir fikriniz var mı?

Yardımınıza minnettar olurum!
Eklentilerin gelmediğini yeni fark ettim. Bunun için üzgünüm; ama aşağıda anlatacağım.
"E-posta gövdesi" başlıklı bir sütunum var. Bu sütun, hücre içinde HTML içerir. Ne demek istediğimi aşağıya yapıştırdım.

table, th, td {border: 1px solid black; padding-right:10px; padding-left:10px; border-collapse: collapse;} Fatura numarası Fatura tarihi BİZ Tarih Fatura tutarı
<tr><td>KRN-123456</td><td>06/25/2020</td><td>06/20/2020</td><td>$100</td></tr>
<tr><td>KRN-987654</td><td>07/01/2020</td><td>06/27/2020</td><td>$100</td></tr>

KU Tools'un önceki sürümünde, e-posta gönder'i tıkladığımda ve e-posta kutusuna e-posta gövdesi sütununu koyduğumda, e-postanın gövdesinde güzel bir tablo çekecekti. En son güncelleme ile bir tablo oluşturmadan sadece yukarıdaki HTML metnini çekiyor.

Umarım bu açıklamaya yardımcı olur.
teşekkür ederim!
·
3 yıl önce
·
0 Beğeni
·
0 Oy
·
0 Yorumlar
·
Üzgünüz, bir göz atacağız ve yakında geliştirmeye çalışacağız.
·
3 yıl önce
·
0 Beğeni
·
0 Oy
·
0 Yorumlar
·
Merhaba Excel hayranları,

Yanıtı takdir edin. Bunun nasıl gittiğine dair herhangi bir güncelleme var mı?
·
3 yıl önce
·
0 Beğeni
·
0 Oy
·
0 Yorumlar
·
Merhaba,
Yazılımı satın aldıysanız lütfen support@ aracılığıyla bizimle iletişime geçin.extendoffice. Com.

Bu sorun için hızlı bir düzeltmemiz var. Teşekkürler.
·
3 yıl önce
·
0 Beğeni
·
0 Oy
·
0 Yorumlar
·
Yazının Tamamını Görüntüle