By jthorpe@hach.com 30 Eylül 2023 Cumartesi günü
Yayınlanan Kutools for Excel
Cevaplar 1
Seviyor 0
Görünümler 3.3K
Oy 0
Merhaba,
Kendi ayrı çalışma sayfalarına bölmek istediğim 400 sekmeli bir çalışma kitabımın olduğu bir durum var. Şirketimiz hassasiyet etiketi istemektedir. KuTools'un 18. sürümüne sahiptim ve hiçbir sorunum yoktu. Ancak KuTools'u bozan bir Org geçişi yaşadık, bu yüzden en son sürümü almak zorunda kaldım.

Yani benim sorunum, bölmek istediğim çalışma kitabının zaten "Gizli" hassasiyet etiketine sahip olması. Çalışma Kitabını Böl işlevini başlattığımda, her bir bölmeye tıklayıp seçmem gerekiyor. Tahmin edebileceğiniz gibi, bu çok uzun bir zaman alabilir ve yaklaşık 1200 fare tıklaması gerektirebilir ve büyük bir karpal tünel vakasıyla karşılaşacağım.

Daha verimli olmama neyin yardımcı olabileceği hakkında bir fikriniz var mı?

Hassasiyet isteminin ve sahip olduğumuz Office 365 sürümünün ekran görüntülerini yükleyeceğim. Win 10 Enterprise v21H2 kullanıyorum.

Teşekkür
Jim
Merhaba,

Kutools'un en son sürümü gerçekten de hassasiyet etiketlerini destekliyor. Sorununuzu etkili bir şekilde çözmek için en son sürüme yükseltmenizi öneririm. Bu, hassasiyet etiketleriyle daha etkili bir şekilde çalışmanıza olanak tanıyacak ve kapsamlı manuel seçim ihtiyacını ortadan kaldıracaktır.
duyarlılık etiketleri.png

Kutools sekmesinde "Yardım"> "Güncellemeleri Kontrol Et" seçeneğini tıklayarak en son sürüme yükseltebilirsiniz.

Yükseltme işlemi sırasında herhangi bir zorlukla karşılaşırsanız veya başka sorularınız varsa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Size yardımcı olmak için buradayız.

Amanda
·
7 ay önce
·
0 Beğeni
·
0 Oy
·
0 Yorumlar
·
Yazının Tamamını Görüntüle