By Dorota 31 Ağustos 2021 Salı günü
Yayınlanan Kutools for Excel
Cevaplar 0
Seviyor 0
Görünümler 2.2K
Oy 0
Merhaba, 
Excel için Kutools çizelgeleri ile ilgili bir sorunum var. İki sekmem var. Bir sekmede kaynak veriler ve ikinci sekmede Kutools çizelgeleri bulunur.
Bazı kutools çizelgeleri için pivot tabloların kullanılamayacağını anladım. Örneğin, Kabarcıklı Çubuk grafiği. Bu nedenle, hücre değerlerini pivot tablodan almak için =A15, =A16, ... formülünü kullandım. Statik sayılara sahip olmak istemiyorum çünkü grafiğin kaynak tablodaki herhangi bir değişikliğe göre güncellenmesini istiyorum. Bir grafik oluşturduktan ve kaynak veri sekmesine yeni veriler eklemeye çalıştıktan sonra bir mesaj alıyorum
"Excel, bu çalışma sayfasında bir veya daha fazla formül başvurusuyla ilgili bir sorun buldu. Formüllerinizdeki hücre başvurularının, aralık adlarının, tanımlı adların ve diğer çalışma kitaplarına bağlantıların tümünün doğru olduğunu kontrol edin."
Kutools tablosu nedeniyle bu hatayı alıyorum, çünkü Kutools tablosunu kaldırdığımda mesajı alamıyorum ve herhangi bir uyarı almadan kaynak sekmesine yeni veriler ekleyebiliyorum.
Pivot tablodan Kabarcıklar tablosu içeren Kutools Bar'ı oluşturabilmemin ve hiçbir uyarı almamanın bir yolu olup olmadığını lütfen bana bildirin.

Şimdiden teşekkürler.

Dorota

Yazının Tamamını Görüntüle