Perşembe, 23 Eylül 2021
  13 Cevaplar
  7.6K Ziyaret
 Bu mesajı, yeni indirilen Kutools 25.0 eklentisi etkinken Excel'i açmaya çalışırken aldım.

"Excel, 'detong.kteloader' eklentisiyle ilgili sorunlarla karşılaşıyor." Devam ederse güncelle diyor. Güncellemeler çalışmıyor. 
2 yıl önce
·
Bu soruna bir cevap buldunuz mu?
Ben de aynı sorun var.
Teşekkür
Phil
Merhaba,
Lütfen bu sürümü deneyin Beta sürümü.
2 yıl önce
·
Bu işe yaramadı.
2 yıl önce
·
Birkaç haftadır yepyeni dizüstü bilgisayarımda bu sorunla uğraşıyorum. Şanslıyım ki diğer makinelerim iyi çalışıyor - rastgele çökecek, ama sonunda onu geri alabiliyorum. Bazen excel eklenti olmadan açılıyor ve tekrar açmam gerekiyor. Diğer tüm eklentileri devre dışı bırakmak ve yeniden yüklemek için "destek" e-postalarından aynı yanıtı almaya devam ediyorum - işe yaramadı... çok sinir bozucu. Bu ürünü neredeyse on yıldır kullanıyorum - belki 8 yıldır? Birkaç versiyon, birkaç makine... hiç bu kadar kötü olmamıştı. Ayrıca cevap verecekleri ve gerçekten yardımcı olacakları bir zaman vardı. Bu çok hayal kırıklığı yaratıyor. Bu son sürümde (25) açıkça bir sorun var.   

Bir çözüm bulan veya daha iyisi başka bir ürün bulan var mı?
2 yıl önce
·
Destek, yeniden yüklemem için bana aynı bağlantıyı göndermeye devam ediyor - bu onların bana yardım etme fikri... 25 sürümünü çalıştıramadım. herkesle aynı mesaj - HERKESİN bir düzeltmesi var mı?
Merhaba,
Lütfen Excel eklenti yöneticisinin ekran görüntüsünü almayı deneyin.
Şimdiden teşekkürler.
2 yıl önce
·
Kutools'u kaldırmadığım sürece excel'i açamıyorum ve Kutools'u kaldırdığımda çalışan başka eklenti yok. Yöneticide aradığınız belirli bir ayar veya başka bir şey varsa lütfen önerin.
2 yıl önce
·
     bendede aynı sorun var Buna bir çözüm bulan var mı yoksa bu Eklentiyi (araç) kullanmaktan vazgeçmemiz mi gerekiyor?

Teşekkürler.
2 yıl önce
·
Diğer makinelerimde çalışan sürüm 21 var. Sonunda bana bu sürümü göndermelerini istedim ve işe yarıyor. Açıkça sürüm 25 ile ilgili bir sorun. Sıkıntı içindeyseniz daha önceki bir sürümü rica ediyorum. 
2 yıl önce
·
SADECE çözüm için teşekkürler! Sürüm 24 de çalışmıyor. Sürüm 21, mso 365/2016 64 bit, w10 üzerinde çalışır. Bunu site aracılığıyla Kutools'a gönderdim ve düzeltmelerini istedim. Benden e-posta göndermemi isteyen bir otomatik yanıt aldım. Etkilenmedim. Hmm bir bakalım - bu forum gönderilerini çözümle güncellerlerse hoş olmaz mıydı? Ve onların sitesi?
2 yıl önce
·
Sürüm 24 ve 25, soruna neden oluyor. V21 yok. Şuradan indirin: https://www.extendoffice.com/forum/kutools-for-excel/1567-previous-versions-of-kutools-for-excel.html
2 yıl önce
·
Herkese selam,

Kutools for Excel ile ilgili bir sorunla karşılaştığınızda, lütfen bize işletim sisteminizle ilgili bilgileri gönderin (işletim sistemi), Excel sürümü ve bilgisayarınızda kullandığınız dil. Ayrıca, lütfen bize eklentinin nasıl yanlış gittiğini ayrıntılı olarak gönderin. Kullanmakta olduğunuz bir özellik veya açmakta olduğunuz belirli bir dosya yüzünden mi? Yoksa bir excel dosyasını açtıktan sonra mı oluyor? ... Eklenti yanlış gittiğinde nasıl görünüyor?

Hataları düzeltmek için kesinlikle elimizden gelenin en iyisini yapacağız. Ancak, özellikle çok farklı bilgisayar ortamlarında sorunlar çok değişken olabileceğinden, çok zamanımızı alacaktır. Bu nedenle, öncelikle mevcut kullanımınız için bilgisayarınızda çalışan sürümü size göndereceğiz.

Sorun için çok üzgünüm.

Sevgilerimle,
Amanda
  • Sayfa:
  • 1
Bu gönderi için henüz cevap yok.