Cuma, 22 Ekim 2021
  29 Cevaplar
  12.1K Ziyaret
-1
Oy
geri al
Bu hata için bir çözüm belirledim ve Windows 10 için geçerli. Kutools for Excel'in yeniden yüklenmesini gerektirecek. Yüklemeden önce, yükleme EXE dosyasındaki birkaç özelliği değiştirmeniz gerekir. Ayrıca, Görev yöneticisinde Excel etkinliği olmadığından emin olmak istersiniz.

1. Yükleyici EXE dosyasına sağ tıklayın ve özelliklere gidin
  2. Genel sekmesinde, "engellemeyi kaldır" kutusunu işaretleyin ve ardından uygula'ya tıklayın. 
  3. Resim 1.jpg
  4. Uyumluluk sekmesinde, gösterilen iki öğeyi kontrol edin. 2 resim ve uygula'yı tıklayın.  
  5. Resim 2.jpg
  6. Bu programı Windows 8 için uyumluluk modunda çalıştırın
  7. Yönetici olarak bu programı çalıştır
  8. Özellikler kutusunu kapatmak için Tamam'ı tıklayın
  9. Kurulum EXE programını çalıştırın

Excel başladığında şimdi beklendiği gibi çalışması gerekir.
2 yıl önce
·
     Merhaba,

Çözüm için teşekkürler; Bu düzeltme, Windows 8 için de geçerli mi?

Teşekkür 
2 yıl önce
·
Bu sorunun başka bir çözümü var mı? Tüm adımları denedim ve hala Kutools'un doğru şekilde yüklenmesini sağlayamıyorum. 
2 yıl önce
·
Bu konunun takipçisi. Aynı sorunu yaşıyorum ve aşağıdaki adımların tümünü başarılı bir şekilde denedim. Windows 11 ve Office 365 çalıştırıyorum.
2 yıl önce
·
Herkese selam,

Kutools for Excel ile ilgili bir sorunla karşılaştığınızda, lütfen bize işletim sisteminizle ilgili bilgileri gönderin ( Windows işletim sisteminin hangi sürümünü çalıştırıyorum? ), Excel sürümü ve bilgisayarınızda kullandığınız dil. Ayrıca, lütfen bize eklentinin nasıl yanlış gittiğini ayrıntılı olarak gönderin, bir resim veya dosya eki daha da iyi olurdu. Kullanmakta olduğunuz bir özellik veya açmakta olduğunuz belirli bir dosya yüzünden mi? Yoksa bir excel dosyasını açtıktan sonra mı oluyor? ... Eklenti yanlış gittiğinde nasıl görünüyor?

Hataları düzeltmek için kesinlikle elimizden gelenin en iyisini yapacağız. Ancak, özellikle çok farklı bilgisayar ortamlarında sorunlar çok değişken olabileceğinden, çok zamanımızı alacaktır. Bu nedenle, lütfen en son sürümümüzü güncelleyin veya mevcut kullanımınız için bilgisayarınızda çalışan sürümü size göndermemizi isteyin.

Sorun için çok üzgünüm.

Sevgilerimle,
Amanda
2 yıl önce
·
Windows 11 plus Office 365 için geçici çözüm v26 ile çöküyor. (Kayıtlı kullanıcı)
Excel'in başlatılmasını engelleyen detong.kteloader eklentisiyle ilgili hata. Forumlarda açıklanan birkaç geçici çözümü başarılı olmadan denedim.
Benim için işe yarayan, v26'yı kaldırmak, kayıt defterini temizlemek ve ardından eski dosyamı yüklemekti. v23 (v26, v25, v24 ve aynı başarısız sonuçları denedim). Eski sürüm benim için Windows 11 ve MS Office 365'te çalışıyor. v26'daki belirgin iyileştirmelerden hoşlanmayacağım, ama en azından çalışır durumda bir şeyim var.

Umit ederim ExtendOffice ekip, Windows 11 Enterprise 64 Bit, Sürüm 21H2'yi test edebilir.
v23 benim için çalışıyor.

Raul Flores
2 yıl önce
·
Merhaba Raul Flores,

Detong.Kteloader Eklenti sorunu yaşayan kullanıcılar için iki sürüm yapılandırdık. Lütfen aşağıda listelenen iki sürümü indirin. 
KutoolsforExcelSetup.Debug.A
KutoolsforExcelSetup.Debug.p

O zaman lütfen bunları tek tek kurun ve kullanın. Bundan sonra, birinin sizin için işe yarayıp yaramadığını lütfen bize bildirin.

Şimdiden teşekkürler.

Amanda
Merhaba Amanda 

Aynı sorunu yaşıyorum ve bahsettiğiniz gibi her iki yükleyici dosyasını kullanarak kurulum yapmaya çalıştım, ancak hepsi çalışmıyor. Herhangi bir öneri ? 
2 yıl önce
·
Merhaba banumurti.danardono,

Excel'inizde, Kutools sekmesi altında lütfen bulun Destek > Ayar Merkezi. Açılır iletişim kutusunda, lütfen kontrol edin Uyumlu modu etkinleştirya da Başlangıçta Gezinti Bölmesini Devre Dışı Bırak Kutools'un düzgün çalışıp çalışmadığını test etmek için.
ayar.png

Ancak, göremiyorsanız Başlangıçta Gezinti Bölmesini Devre Dışı Bırak seçeneği, lütfen dosyaları yeniden yükleyin:
KutoolsforExcelSetup.Debug.A
KutoolsforExcelSetup.Debug.p

Şimdiden teşekkürler.

Amanda
Ekler (1)
2 yıl önce
·
Aylardır bu detong.kteloader sorunuyla mücadele ediyorum, sık sık sorunun yeni bir kurulumla çözülüp çözülmediğini görmeye çalışıyorum. Excel, Kutools etkinken hiç açılmayacak.

Excel Eklentilerimde, Kutools Utilities'in "etkin olmayan uygulamalar" bölümünde listelendiğini ve program dosyalarında bir konuma sahip olduğunu fark ettim Kutools for Excel "Yükleme" dosyası için klasör. Program klasörümdeki belirli dosyanın dosya uzantısına sahip olmadığını daha önce fark etmiştim. Son değiştirilme tarihi her zaman 12/29/2021 olarak listelenir, ancak Kutools'un yeni kurulumlarından sonra, oluşturulan tarih kurulum tarihidir. Klasördeki diğer dosyalara dayanarak dosya uzantısının ne olması gerektiğini tahmin etmeye çalıştım ve hiçbiri işe yaramayan .dll, .exe, .exe.manifest'i denedim.

Yükleme dosyasının dosya uzantısının ne olması gerektiğini biliyor musunuz? Bu dosyaya bir uzantı vermenin eklentinin düzgün çalışmasına izin vereceğini düşünüyor musunuz? Office 365'i Windows 11'de çalıştırıyorum.

Diğer kutools eklentileri şunlardır: Etkin - Kutools for Excel Helper ve devre dışı - kutools for Excel 26.00. Önceki bir sürüme geri dönme dışında, forumda listelenen diğer tüm olası düzeltmeleri denedim. Hata ayıklama dosyalarını P & A yükledim, 27.00 sürümünde olduğumu fark ettim, ancak hala yükleme dosyası ve uzantısı ve detong.kteloader hatası vardı. 

Şimdiden teşekkürler.

2 yıl önce
·
Merhaba oliviatrost,

Sorun için çok üzgünüm. Geliştirme ekibi yeni güncellenmiş bir beta sağladı, lütfen buraya kurun ve deneyin.

Sorun hala devam ediyorsa, lütfen bilgisayarınızdaki "C:\Users\[Kullanıcı Adı]\Documents\Kutools for Excel\KutoolsBootInformation\BootDebugInfo.txt" adlı belgeyi şu adrese gönderin: .
Ve lütfen "[Kullanıcı Adı]" kısmını gerçek kullanıcı adınızla değiştirin. Ya da sadece gidebilirsin evraklar doğrudan aşağıda gösterildiği gibi, ardından Kutools for Excel > KutoolsBootBilgio zaman bulabilirsin BootDebugInfo.txt.
  belgeler.png

Şimdiden teşekkürler.

Amanda
Ekler (1)
Merhaba Amanda
Beta, A ve P sürümünü kurdum ama hepsi aynı hatayla çalışmıyor.

Bootpdebuginfo.txt dosyası aşağıdadır.

Windows Sürümü: Windows 10 (Sürüm 10.0, Derleme 19041, 64-bit Sürümü)
Windows Kullanıcı Arayüzü: İngilizce
20220125104813656: ProcessStep001
20220125104813656: ProcessStep002
20220125104813657: ProcessStep003
20220125104813658: ProcessStep004
20220125104813658: ProcessStep005
20220125104813659: ProcessStep006
20220125104813660: ProcessStep007
20220125104813660: ProcessStep008
20220125104813661: ProcessStep009
20220125104813666: ProcessStep010
20220125104813668: ProcessStep011
20220125104813669: ProcessStep012

teşekkür ederim
2 yıl önce
·
Sorun için çok üzgünüm. Geliştirme ekibi yeni güncellenmiş bir beta sağladı, lütfen buraya kurun ve deneyin.

Sorun hala devam ediyorsa, lütfen bilgisayarınızdaki "C:\Users\[Kullanıcı Adı]\Documents\Kutools for Excel\KutoolsBootInformation\BootDebugInfo.txt" adlı belgeyi şu adrese gönderin: .
Ve lütfen "[Kullanıcı Adı]" kısmını gerçek kullanıcı adınızla değiştirin. Ya da sadece gidebilirsin evraklar doğrudan aşağıda gösterildiği gibi, ardından Kutools for Excel > KutoolsBootBilgio zaman bulabilirsin BootDebugInfo.txt.
 [ek]documents.png[/attachment]

Şimdiden teşekkürler.

Amanda

Hi ,

Bir önceki gönderiye eklenen betaI eski olduğu için çok üzgünüm. Mesajda zaten güncelledim. Lütfen yeni betayı yükleyin ve deneyin.

Sorun için çok üzgünüm. Ve umarım beta işinize yarar.

Amanda
Çok teşekkürler Amanda,

Şimdi çalışıyor, kaldırdım ve 20220125 beta sürümünü yükledim.

Aferin :)
2 yıl önce
·
Herkese selam,

Detong.Kteloader Eklenti sorunlarıyla karşılaştıysanız, lütfen Kutools for Excel 26'yı indirin ve yeniden yükleyin: https://www.extendoffice.com/download/kutools-for-excel.html

Başka sorunuz varsa, lütfen bana bildirmekten çekinmeyin.

Amanda
2 yıl önce
·
Amanda;
Aynı sorunu yaşıyoruz, çünkü Yükleme hiçbir uzantı olmadan gösteriliyor. KuTools for Excel Klasöründe KutoolsBootInformation yok. Sağladığınız bağlantıdan KUTools'u kaldırdınız ve yeniden yüklediniz. Şu anda Excel, KUTools Eklentileri ile açılırken Yanıt Vermiyor durumuna geçiyor. Yükleme Eklentileri devre dışı.
Herhangi Öneriler?
Teşekkür
2 yıl önce
·
 Windows işletim sisteminin hangi sürümünü kullanıyorum?[/url] ), Excel sürümü ve bilgisayarınızda kullandığınız dil. Ayrıca, lütfen bize eklentinin nasıl yanlış gittiğini ayrıntılı olarak gönderin, bir resim veya dosya eki daha da iyi olurdu. Kullanmakta olduğunuz bir özellik veya açmakta olduğunuz belirli bir dosya yüzünden mi? Yoksa bir excel dosyasını açtıktan sonra mı oluyor? ... Eklenti yanlış gittiğinde nasıl görünüyor?

Hataları düzeltmek için kesinlikle elimizden gelenin en iyisini yapacağız. Ancak, özellikle çok farklı bilgisayar ortamlarında sorunlar çok değişken olabileceğinden, çok zamanımızı alacaktır. Bu nedenle, lütfen en son sürümümüzü güncelleyin veya mevcut kullanımınız için bilgisayarınızda çalışan sürümü size göndermemizi isteyin.

Sorun için çok üzgünüm.

Sevgilerimle,
Amanda

Merhaba Indra,

Bilgisayarınız hakkında bilgi verir misiniz? Şimdiden teşekkürler.

Amanda
Aynı sorunu yaşıyorum, Kutools bu nedenle çalışmıyor ve çözüm benim tarafımda çalışmıyor.
Yapabileceğimiz bir şey var mı?
1 yıl önce
·
Merhaba,

Lütfen beta sürümünü deneyin: https://download.extendoffice.com/downloads/Kutools-for-Excel/beta/27.00/KutoolsforExcelSetup.exe

Herhangi bir sorun varsa, lütfen bana sormaktan çekinmeyin.

Amanda
Amanda'ya teşekkürler.

Önceki sürümü kaldırdım ve bu beta sürümünü yükledim.
Detong.kteloader'ın bir sorun oluşturduğunu söyleyen Excel'i açtığımda hala aynı pencereye sahibim. Ve istendiği gibi Kutools'u devre dışı bırakmazsam, Kutools çalışmıyor ve herhangi bir yere tıklayabilirim ama hiçbir şey olmuyor.

Etkisi olup olmadığından emin değilim ama Parallells'i uygun bir Office yüklemesiyle kullanıyorum.
1 yıl önce
·
Merhaba,

Lütfen kurs başvuru formu için Görüş ve Tavsiyeleriniz > Hata Gönderimi içinde Destek üzerinde grup Kutools sekmesini açın ve hata dosyasını (KutoolsInfo.txt) bize gönderin.
hata gönderimi.png

Lütfen ekleyin detong.kteloader mesaj konusunda

Şimdiden teşekkürler.

Amanda
  • Sayfa:
  • 1
  • 2
Bu gönderi için henüz cevap yok.