By kevin.o.townsend@outlook.com-1 03 Nisan 2022 Pazar günü
Yayınlanan Kutools for Word
Cevaplar 4
Seviyor 0
Görünümler 9.4K
Oy 0
"Kutools For Word ile Yumuşak İadeleri Sert İadelere Değiştir" için bir giriş buldum. Metnin belirli bir bölümüne hedeflenebilecek bir şey değil, küresel bir eylem gibi görünüyor. (Ayrıca, gösterilen araç çubuğu resmi benim Kutools For Word sürüm 10 sürümümle eşleşmiyor, bu yüzden açıklanan girişi bulamıyorum. Dönüştür altında buna benzer bir şey buldum ama doğası gereği küresel.) Benim gibi kullanan birçok insan var " Bul ve değiştir" ifadesini Word'de tekrarlayan bir şekilde yapın. Word bir oturum için yaptıklarımı tutarken, bu eylemlerin sonraki oturumlara kaydedilmesine izin vermiyor. Bul ve değiştir eylemlerini oturumdan oturuma kaydedebilmek güzel olurdu. Bu, küresel bir "ya hep ya hiç" yaklaşımı yerine, bulma ve değiştirmeyi belirli bir metne hedeflememizi sağlar. Teşekkür ederim.
Merhaba Kevin,

--- Metnin belirli bir bölümüne hedeflenebilecek bir şey değil, genel bir eylem gibi görünüyor.
--- Üzgünüz, onu metnin seçili bir bölümüne hedefleyemezsiniz. Ancak, yalnızca ana belgede, başlıkta, yorumda vb. bulabilirsiniz. Ekran görüntüsüne bakın:
bölüm.png bul

--- Word bir oturum için yaptıklarımı tutarken, bu eylemlerin sonraki oturumlara kaydedilmesine izin vermiyor.
--- özellik ile Toplu Bul ve Değiştir, Kaydet düğmesini tıklatarak bul ve değiştir ayar senariosunu kaydedebilir ve bunu gelecekte oluşturulacak belgelere uygulayabilirsiniz (senaryoyu şurada bulun: Binicilik okulu Aşağıdaki ekran görüntüsünde daire içine alınmıştır). Ayrıca, birden fazla belgenin yanı sıra diğer dosyaları (txt, htm ve html dosyaları dahil) tek bir tıklamayla bulabilir ve değiştirebilirsiniz.
senario.png'yi kaydet

Başka sorularınız varsa, lütfen bana sormaktan çekinmeyin.

Amanda
·
2 yıl önce
·
0 Beğeni
·
0 Oy
·
0 Yorumlar
·
amanda,

Cevabın için teşekkürler. Önerdiğim, gelecekteki bir sürümde görmeyi umduğum şey, arama ve değiştirmeden etkilenen bir belgenin veya üstbilgi veya altbilgi vb.'nin tamamına sahip olmama, ancak değişikliğin daha az küresel olması ve ardından tasarruf edebilme yeteneğiydi. Bu, gelecekteki kullanım için. Örneğin, 20 sayfalık bir belgenin içinde satır sonları olan yalnızca üç paragrafının paragraf işaretleriyle değiştirilmesini istersem, paragrafları vurgulayabilir ve bunu düzeltmek için bul ve değiştir özelliğini kullanabilirim. 20 sayfanın tamamının etkilenmesini istemiyorum, sadece seçilen alan. Şimdi, yılda 52 hafta, haftada beş gün bul ve değiştir gibi bir şey yaparsam, bul ve değiştir arama dizesini her gün, yılda 260 kez yeniden oluşturmam gerekir. Tüm belgenin etkilenmesini istiyorsanız, Toplu Bul ve Değiştir harikadır. Sorun şu ki, tüm belgeden DAHA AZ bir şey yapıyorsanız, ancak bunu TEKRARLAMAYLA yapıyorsanız, Word'ü her gün kapattıktan sonra bul ve değiştir dizesini kaydetmenin bir yolu yoktur. Tüm belgeyi kapsamak istiyorsanız, sahip olduğunuz araçlar harikadır, ancak daha az küresel ama yine de tekrarlayan eylemler ele alınmaz. Önerimin temeli buydu. Umarım bunu gelecek için değerlendirirsiniz. Cevabınız için tekrar teşekkür ederim.
·
2 yıl önce
·
0 Beğeni
·
0 Oy
·
0 Yorumlar
·
·
2 yıl önce
·
0 Beğeni
·
0 Oy
·
0 Yorumlar
·
amanda,

Cevabın için teşekkürler. Önerdiğim, gelecekteki bir sürümde görmeyi umduğum şey, arama ve değiştirmeden etkilenen bir belgenin veya üstbilgi veya altbilgi vb.'nin tamamına sahip olmama, ancak değişikliğin daha az küresel olması ve ardından tasarruf edebilme yeteneğiydi. Bu, gelecekteki kullanım için. Örneğin, 20 sayfalık bir belgenin içinde satır sonları olan yalnızca üç paragrafının paragraf işaretleriyle değiştirilmesini istersem, paragrafları vurgulayabilir ve bunu düzeltmek için bul ve değiştir özelliğini kullanabilirim. 20 sayfanın tamamının etkilenmesini istemiyorum, sadece seçilen alan. Şimdi, yılda 52 hafta, haftada beş gün bul ve değiştir gibi bir şey yaparsam, bul ve değiştir arama dizesini her gün, yılda 260 kez yeniden oluşturmam gerekir. Tüm belgenin etkilenmesini istiyorsanız, Toplu Bul ve Değiştir harikadır. Sorun şu ki, tüm belgeden DAHA AZ bir şey yapıyorsanız, ancak bunu TEKRARLAMAYLA yapıyorsanız, Word'ü her gün kapattıktan sonra bul ve değiştir dizesini kaydetmenin bir yolu yoktur. Tüm belgeyi kapsamak istiyorsanız, sahip olduğunuz araçlar harikadır, ancak daha az küresel ama yine de tekrarlayan eylemler ele alınmaz. Önerimin temeli buydu. Umarım bunu gelecek için değerlendirirsiniz. Cevabınız için tekrar teşekkür ederim.

Merhaba Kevin,

Geri dönüşünüz için teşekkür ederiz. Geliştirme ekibimize ileteceğim. Ve benimle paylaştığın detayları gerçekten takdir ediyorum.

Tekrar teşekkürler,
Amanda
·
2 yıl önce
·
0 Beğeni
·
0 Oy
·
0 Yorumlar
·
Yazının Tamamını Görüntüle