Cuma, 22 Aralık 2017
  5 Cevaplar
  7.8K Ziyaret
Windows 13.10 Fall Creators Update'te Office 365 ile Office Tab 10 kullanıyorum.

Office Sekmesinin Excel'de çalışma şekli ile Word'de çalışma şekli arasında birkaç fark fark ettim.
1. Excel'de, sekme dosyasını kaydettiğim anda değiştirilen dosya yıldızı sekmeden kayboluyor.
Word'de, sekme dosyasının gövdesini kaydedip tıklayana kadar sekme güncellenmiyor.

2. Excel'de "Office Sık Kullanılanlar" grubundan bir kelime dosyası açabilirim. Beklendiği gibi çalışıyor.
Word'de, "Office Sık Kullanılanları" grubunu açtığımda eklediğim Excel dosyaları görünüyor, ancak bir Excel'e tıkladığımda dosyayla birlikte açılmıyor veya Excel zaten açıksa dosya açılmıyor.

Hem Excel hem de Word, "Office Sekme Merkezi 2013-16" uygulamasında Özdeş ayarlarla yapılandırılır. Başka kimse bununla karşılaştı mı? Eğer öyleyse ve Excel ve Word'ün aynı (ve amaçlanan) şekilde çalışmasını sağlayacak bir düzeltme veya geçici çözüm bulduysanız, burada paylaşma nezaketini gösterir misiniz?

Teşekkürler.
6 yıl önce
·
Merhaba,
Lütfen Word eklenti yöneticinizdeki diğer tüm eklentileri devre dışı bırakmayı deneyin.
İkinci sayı için "Word'de "Office Sık Kullanılanlar" grubunu açtığımda eklediğim Excel dosyaları görünüyor, ancak bir Excel'e tıkladığımda dosyayla birlikte açılmıyor,"
Lütfen dosyanın var olduğundan emin olun.
Şimdiden teşekkürler.
Cevabın için teşekkür ederim, Jay.
Sorun 1: Gereksiz eklentileri devre dışı bırakmayı deneyeceğim, ancak elimde yalnızca Office 365 ile birlikte yüklenen varsayılan eklentiler var.
Sorun #2: Evet, açmaya çalıştığım Excel dosyası mevcut. Tabii ki bu bir sorun değil, çünkü onu herhangi bir sayıda başka uygun yolla açabildiğim için, "Ofis Sık Kullanılanları" nın Excel'den bir Word belgesi açarken çok iyi çalışması, ancak bir dosyayı açmaya çalışırken hiç çalışmaması beni şaşırtıyor. Word'den Excel belgesi.

Onunla sadece meraktan çalışacağım ve kendi sistemimde bir çözüm bulursam size haber vereceğim.

Tekrar teşekkürler.
Bruce
6 yıl önce
·
Merhaba,
En son sürümü yüklediniz mi?
Sorun #2: Evet, açmaya çalıştığım Excel dosyası mevcut. Tabii ki bu bir sorun değil, çünkü onu herhangi bir sayıda başka uygun yolla açabildiğim için, "Ofis Sık Kullanılanları" nın Excel'den bir Word belgesi açarken çok iyi çalışması, ancak bir dosyayı açmaya çalışırken hiç çalışmaması beni şaşırtıyor. Word'den Excel belgesi.
Lütfen yeni bir boş Excel dosyası oluşturup "Office Sık Kullanılanları"na kaydetmeyi deneyin ve ardından Excel dosyasını Word uygulamasında "Office Sık Kullanılanları"ndan açmayı deneyin.
Şimdiden teşekkürler.
Bu yinelenen bir yanıtsa, üzgünüm. Bir öncekiyle bitirdiğimde, oturumumun süresinin dolduğunu fark ettim. Teslim edilip edilmediğini bilmiyorum.

Office Tab'in en son sürümü olan 13.10.0.0'ı yükledim. Nitekim geçtiğimiz hafta içerisinde hem Office Tab hem de Office 365 yeni bir bilgisayara kuruldu.

Sorun #2: "OfficeFavorites.xlsx" adlı boş bir Excel dosyası oluşturdum ve onu Office Sık Kullanılanlar grubuna ekledim. Sonra hem Excel kapalı hem de Excel açık ve aktif olarak açmaya çalıştım. Dosya her iki durumda da açılmadı.

Bu konulardaki desteğinizden etkilendim ve teşekkür ediyorum. Umarım bunları şikayet olarak görmezsiniz veya onlar yüzünden Office Tab'in değerini düşürdüğümü hissetmezsiniz. Aksine, uygulamayı son derece yararlı buluyorum ve bu sorunlar benim ilginç bulduğum ve umarım sizin de yapacağınızı umduğum küçük anormallikler.
6 yıl önce
·
Merhaba,
Bu, belirli koşullar altında bir hata olmalıdır.
Bir sonraki sürümde düzeltmeye çalışacağız.
Lütfen Office Favori grubundan açmak için Excel dosyasına iki kez tıklamayı deneyin.
Şimdiden teşekkürler.
  • Sayfa:
  • 1
Bu gönderi için henüz cevap yok.