By taftsibley@gmail.com 25 Ocak 2018 Perşembe günü
Yayınlanan Office Tab
Cevaplar 6
Seviyor 0
Görünümler 8.9K
Oy 0
2 yıldan fazla harika çalıştıktan sonra, ofis sekmesi sürümüm çalışmayı durdurdu. 30 dolara satın almıştım. Excel'im hala ofis sekmesi sekmelerini gösteriyordu, ancak "+" veya "x"e tıklamak yeni sekmeleri açmıyor veya mevcut sekmeleri kapatmıyordu, ayrıca sekmeler arasında geçiş yapamıyordum.

10.x sürümünü kullanıyordum (Ekim 2015), bu yüzden en yeni 13.x sürümünü yüklemem gerektiğini düşündüm

Mevcut 3 sürümden yalnızca 64bit msi bilgisayarıma düzgün şekilde yüklenecek, ancak ofis paketim 32 bit (ve bu değişmeyecek), bu yüzden eklentiden yararlanamıyorum.

32 bit MSI sürümünü yüklemeye çalıştığımda yükleniyor, ancak dosyayı açmaya çalıştığımda hata veriyor. Temel sürümü yüklemeye çalıştığımda, bir dosyayı veya başka bir şeyi kopyalayamıyor ve başarısız oluyor.

Lütfen yardım edin, yıllarca Office Tab'den sonra onsuz kayboldum.
Merhaba,
Bu rahatsızlıktan dolayı özür dilerim.
Lütfen Gmail hesabınızı kontrol etmeye gidin.
Şimdiden teşekkürler.
·
6 yıl önce
·
0 Beğeni
·
0 Oy
·
0 Yorumlar
·
Merhaba, aynı sorunu yaşıyorum, Office Tab benim için de çalışmayı durdurdu!.

Windows 10 kullanıyorum, Office Tab'i Ekim 2017'de satın aldım ve bugüne kadar sorunsuz çalıştı. Daha sonra bugün Excel, Word ve Powerpoint'te Office sekmesini kullanmaya çalıştığımda aynı sorunu yaşadım. Bir Office programında birden fazla sekmeyi her açtığımda, dondu ve alternatif sekmeye erişmeme izin vermedi. Programı kapatamadım bile - Görev Yöneticisi'ni kullanarak kapatmaya zorlamak zorunda kaldım. Bu birkaç kez oldu.

Kontrol paneline gittim ve programı kaldırdım ve yeniden yüklemeyi denedim ancak yüklemeye çalıştığımda aşağıdaki hata mesajını alıyorum:(ekteki ekran görüntüsüne bakın)

Lütfen yardım edin, Office Tab'i her gün kullanıyorum, bunun neden çalışmadığını bilmem gerekiyor, eğer bilgisayarımda çalışmayacaksa tam bir geri ödeme istiyorum!

Karen
·
6 yıl önce
·
0 Beğeni
·
0 Oy
·
0 Yorumlar
·
Merhaba,
Lütfen sipariş bilgilerinizle benimle iletişime geçin.
E-posta adresi olabilir: jaychivo@extendoffice. Com.
Bir göz atacağız ve çözmek için elimizden gelenin en iyisini yapacağız.
·
6 yıl önce
·
0 Beğeni
·
0 Oy
·
0 Yorumlar
·
Jay bana ulaştı ve çok yardımcı oldu.

Sonunda daha eski bir sürüm yükledim ve lisansımı tanıdı ve düzgün çalışıyor... Sonunda Jay'in güncellenmiş sürümü almak için bana gönderdiği talimatları izleyeceğim.

İyi şanslar
·
6 yıl önce
·
0 Beğeni
·
0 Oy
·
0 Yorumlar
·
Office uygulaması Güvenli Modda başlamazsa sorun eklentilerde değildir. Bunun yerine Office'i onarmayı veya kaldırıp yeniden yüklemeyi deneyin. Bu hala işe yaramazsa, PC'nizde en son aygıt sürücülerinin yüklü olması gerekir. ... Uygulamayı yeniden başlatın (bu sefer Güvenli Modda değil).
·
3 yıl önce
·
0 Beğeni
·
0 Oy
·
0 Yorumlar
·
Bu adımları izleyin: -
1. Tüm word, excel ve power-point örneklerini kapatın
2. Word'ün yeni bir örneğini açın
3. Kelime seçeneklerine gidin
4. Word Seçeneğinde Eklentileri seçin, 'Yönet' açılır kutusunda COM Eklentilerini seçin ve Git düğmesine dokunun
5. WordTab girişini kaldırın ve ofis sekmelerini yeniden yükleyin. Böylece ideal olarak çalışmalı
6. Ancak, benim durumumda işe yaramadı, aynısı sizde olursa, WordTab girişini tekrar silin ve Ekle düğmesine tıklayın.
7. Office sekmelerinin kurulu olduğu yola göz atın ve WordTab.dll'yi seçin, bu dll genellikle şurada bulunur: C:\Program Files\OfficeCM\OfficeTab
8. COM Eklentileri için açılır pencereyi kapatın, benzer adımları Excel'iniz için de tekrarlayın, bu sefer ExcelTab.dll'yi seçmeyi unutmayın
Umarım bu yardımcı olur.
·
3 yıl önce
·
0 Beğeni
·
0 Oy
·
0 Yorumlar
·
Yazının Tamamını Görüntüle