By John 02 Mayıs 2018 Çarşamba günü
Yayınlanan Office Tab
Cevaplar 6
Seviyor 0
Görünümler 9.7K
Oy 0
İkiden fazla powerpoint dosyanız açık olduğunda, ofis sekmesi kilitlenir ve powerpoint'te sert bir kapatma yapmak zorunda kalırsınız.
silip tekrar yükledim aynı sorun oluyor
powerpoint dışında eklediğim tüm eklentileri sildim yine aynı sorun

Powerpoint 2016 MSO (16.0.9226.2114) 64 bit'im var.

Herhangi bir öneri, Word veya Excel'de değil, yalnızca powerpoint ile gerçekleşiyor gibi görünüyor.
Merhaba,
Lütfen önce PowerPoint eklenti yöneticinizdeki diğer tüm eklentileri devre dışı bırakmayı deneyin.
Bu sorun iki boş dosyayla mı yoksa yalnızca mevcut dosyalarla mı çoğaltılabilir?
Şimdiden teşekkürler.
·
6 yıl önce
·
0 Beğeni
·
0 Oy
·
0 Yorumlar
·
Merhaba,

sorun daha geniş görünüyor, çünkü Word ile aynı sorunu yaşıyorum.
Bu sorunu yalnızca Microsoft Surface kitabımda 2 alıyorum. Masaüstü bilgisayarımda cadı tam olarak aynı Office (365) sürümüne sahip değil.
Sorun, en azından Office Sekmesi'nin 12.0 sürümünden (şimdi 13.10'da) ortaya çıkıyor.
Ekran çözünürlüğü ile alakalı olabilir mi? Yüzey kitabı 3000x2000 çözünürlüğe sahiptir...

Cyril
·
5 yıl önce
·
0 Beğeni
·
0 Oy
·
0 Yorumlar
·
Merhaba,
Size bu sorunun olabileceğini söylediğim için üzgünüm "Belki ekran çözünürlüğü ile ilgili? Yüzey kitabı 3000x2000 çözünürlüğe sahip...".
Lütfen sorunu sales@ aracılığıyla göstermek için bazı ekran görüntüleri ile bizimle iletişime geçmeyi deneyin.extendoffice. Com.
Şimdiden teşekkürler.
·
5 yıl önce
·
0 Beğeni
·
0 Oy
·
0 Yorumlar
·
Merhaba Jay,
Ekran görüntüleri özel bir şey göstermeyecek. Kelime dondu ve sert bir kapanış yapmak zorunda kaldım.
Sorun rastgele ortaya çıkıyor gibi görünüyor. Dün birkaç kez oldu ve çalışmaya devam etmek için ayrı pencereler kullanmayı ekledim.
Bugün tekrarlayamıyorum.Belli bir senaryom yok ama sorun oldukça yaygın.
·
5 yıl önce
·
0 Beğeni
·
0 Oy
·
0 Yorumlar
·
Merhaba,
PowerPoint'te yaptığınız işleme göre çoğaltılabilir.
Bize nasıl kopyalayacağımızı söylerseniz, düzeltmeye çalışacağız.
·
5 yıl önce
·
0 Beğeni
·
0 Oy
·
0 Yorumlar
·
PowerPoint'in askıda kalması, donması veya yanıt vermemesi ile ilgili sorunlar aşağıdaki nedenlerden biri veya birkaçından kaynaklanabilir: En son güncelleştirmeleri yüklemediyseniz bu sorun oluşabilir. PowerPoint başka bir işlem tarafından kullanılıyor olabilir. ... Antivirüs yazılımı güncelliğini yitirmiş veya PowerPoint ile çakışıyor olabilir.
·
3 yıl önce
·
0 Beğeni
·
0 Oy
·
0 Yorumlar
·
Yazının Tamamını Görüntüle