Cumartesi 05 Mayıs 2018
  26 Cevaplar
  11.5K Ziyaret
Office Tab 13.x sürümünü indirdim ve 11.x sürümümü kaldırdım.; daha sonra v 13.x yüklendi

13.x sürümünün ücretsiz güncelleme süremin dışında olduğunu bilmiyordum ve bunu ancak kullanmaya çalıştığımda keşfettim.

Bu yüzden 13.x sürümünü kaldırdım ve orijinal 11.x sürümünü yeniden yükledim. İstediğim gibi yapılandırdım, Word 2013'ü açtım, ancak sekme yoktu ve Word'ün şeridinde sekme olarak görüntülenmedi.

Bilgisayarımı yeniden başlattım ve tekrar denedim ama yine olmadı. Yeniden kurdum, lisans numaramın doğru olduğundan emin oldum ama yine de çalışmıyor.

Lütfen yardım edin - Onsuz gerçekten yapamam ve neden işe yaramayacağını anlayamıyorum.

Teşekkür ederim!
6 yıl önce
·
Merhaba,
Lütfen sipariş bilgilerinizle bizimle iletişime geçmeyi deneyin. Benimle iletişime geçebilirsin .
Şimdiden teşekkürler.
5 yıl önce
·
Ben de benzer bir problem yaşıyorum. Ofisi yeniden yüklemem gerekti ve ardından OfficeTab Enterprise x64'ü yükledim. Ayarları yapılandırdım ve Excel'i açtım. Sekmeler görünmüyordu. Seçenekler -> Eklentiler -> COM eklentilerine baktım ve konumun hem OfficeTab.TabsforExcel2013 hem de TabsforOfficeHelper.Helper için boş olduğunu gördüm.

Sekmeleri tekrar göstermek için nasıl alabilirim?

Windows 10 sürüm 1803 çalıştırıyorum.
5 yıl önce
·
Merhaba,
Lütfen yazılımı bu bağlantıdan indirip yüklemeyi deneyin https://www.cdn.extendoffice.com/downloads/SetupOfficeTabEnterprise.exe
5 yıl önce
·
Aynı sorun, Office 365 64x'e yükseltmek için Office sekmesini yeniden yüklemek zorunda kaldı, eklenti, tekrar tekrar kaldırma ve yeniden yüklemelere rağmen yeniden etkinleştirilemedi. yalnızca normal sürüm için yüklü öğeler çalışmış gibi görünen Enterprise sürümü silindi ve yüklendi. Şimdi bunu satın almak istiyor muyum ???
5 yıl önce
·
Merhaba,
Lütfen eski lisans bilgilerinizle bizimle iletişime geçin. .
Şimdiden teşekkürler.
5 yıl önce
·
Aynı sorun, ama belki farklı bir sorun. Office Tab 13.1 kayıtlı çalışmayı durdurdu. Herhangi bir Office Sekmesi simgesine tıkladığımda şunu belirten bir iletişim kutusu alıyorum: Officetabloader.dll için başlatma hatası 4. Office tablosu 13.1'i yeniden yükledim ve hatayı almaya devam ettim. Ne önerirsiniz?
5 yıl önce
·
Merhaba,
Lütfen virüsten koruma yazılımını devre dışı bırakmayı deneyin veya yazılımımızı virüsten koruma yazılımının güven / beyaz listesine eklemeyi deneyin.
Ve sonra lütfen yazılımı yeniden yükleyin.
Şimdiden teşekkürler.
5 yıl önce
·
Hayır. Sizinle iletişime geçmeden önce denedim. Office Tab'i kaldırıp yeniden başlatarak yeniden denendi, ardından yeniden yüklendi. Aynı hata. Sorun, MS Office 2016'dan Outlook'un yaklaşan özellikleri hakkında "yakında geliyor" mesajını etkinleştirdikten sonra başladı. Muhtemelen bir .DLL çakışması var. Lütfen çözün ve talimat verin. Teşekkürler.
Office 2019'u bir hafta önce yükledi ve Sekmeler bugüne kadar (12/15) çalıştı. OfficeTabLoader.dll'den Başlatma Hatası 4 mesajı alınıyor. Virüsten koruma istisnalarına program eklendi, ancak yine de çalışmıyor. Geçen yıl kişisel lisans aldım.
5 yıl önce
·
Merhaba,

Lütfen ona göre düzeltmeye çalışın

https://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/windows_10-other_settings/initialization-error-4-terminalexe-mt4/5836b475-7e2a-4be9-a084-cc9d1fa4a71b

Aynı sorunla karşılaşan ve aşağıdaki gibi düzeltilen diğer kullanıcılar:

Biraz defans toplam güvenliğim var.

Deneme ve hata giderme ile, Gelişmiş Tehdit Savunmasını devre dışı bırakmanın, başlatma hatası 4'ü durdurduğu ve Kutools'un iyi çalıştığı bulundu. Kutools'u kurarken bitdefender'ı da devre dışı bıraktı…

Bu nedenle, gelişmiş tehdit savunması altındaki istisna listesine Excel ve Kutools'u ekledi ve ardından etkinleştirdi.

Tüm işler. Umarım bu başkalarına yardımcı olabilir.

5 yıl önce
·
Bitdefender'ın gelişmiş tehdit savunmasını devre dışı bırakmak, ofis sekmesinin tamamen çalışmasına izin verir. Ancak, ofis sekmesi dizinindeki dört .exe dışında, gelişmiş tehdit savunması çalışıyorsa çalışmaz. Bulduğum çözüm, ofis yürütülebilir dosyalarını (winword.exe, excel.exe, powerpt.exe) istisna listesine eklemekti. Sistemimde bunlar C:\Program Files (x86)\Microsoft Office\root\Office16'da bulunur. Herşey iyi.
Ofis uygulamalarını bitdefender istisnalarına eklemek de benim için çalıştı.
5 yıl önce
·
Hepsi, bu sorunu yeni deneyimlediğim için 'her şey yolunda değil' diyebilirim.

'A/V' ürünlerinin birincil işlevi, sistemi ve kişisel verilerinizi korumaktır. Atlatma koruma yazılımı, sisteme doğrudan bir vektördür. Bitdefender Total Security'nin Gelişmiş Tehdit Algılama özelliğini geçici olarak devre dışı bırakmaya çalıştım ancak yine de Başlatma Hatası 4'ü aldım, bu nedenle çözüm çalışmıyor. Sonra korumayı etkinleştirdim ve WINWORD.EXE'yi boş istisna listesine eklemeye devam ettim, ancak yine de hatayı aldım. Bu yüzden Word'ü kapattım ve yeniden başlattım. Daha sonra sekme ekleyebildim veya kapatabildim. Excel ile aynı süreci yaşadım ve sonunda aynı sonucu elde ettim. Artık korumasız iki kritik uygulamam (kötü amaçlı yazılım guruları tarafından yüksek oranda hedefleniyor) var.

Bu ideal bir çözüm olmaktan uzaktır. Saygılarımla, Detong Teknolojisini (ExtendOffice) bu soruna çok daha güvenli bir çözüm geliştirmek için Bitdefender ve diğer güvenlik yazılımı sağlayıcılarıyla birlikte çalışın.
5 yıl önce
·
Office ve Office Tab yürütülebilir dosyaları için bir istisna eklemek üzere virüsten koruma ayarlarınıza erişiminiz yoksa yapılabilecek başka bir geçici çözüm var mı? Şirketim yakın zamanda McAfee Endpoint Security'yi kullanmaya başladı ve şirket, ayarları ve ilkeleri yönetiyor ve kullanıcıların istisna eklemesine izin vermiyor.
5 yıl önce
·
Yakın zamanda Bitdefender'a geçtim ve aşağıdaki düzeltmeler işe yaradı (istisna listesine Office uygulamaları eklemek dahil). Sorun giderme için hepinize teşekkürler.
5 yıl önce
·
Office ve Office Tab yürütülebilir dosyaları için bir istisna eklemek üzere virüsten koruma ayarlarınıza erişiminiz yoksa yapılabilecek başka bir geçici çözüm var mı? Şirketim yakın zamanda McAfee Endpoint Security'yi kullanmaya başladı ve şirket, ayarları ve ilkeleri yönetiyor ve kullanıcıların istisna eklemesine izin vermiyor.

Şirketimde McAfee ve ayrıca merkezileştirilmiş ayar yönetimi kullanıyoruz, bu nedenle tek bir kullanıcının burada bir şeyi değiştirmesine imkan yok. Ayrıca, bir yazılımın yalnızca bilgisayarımdaki ofis gibi en savunmasız programların korumasını devre dışı bırakmam gerektiğinde çalışamayacağını düşünüyorum.
5 yıl önce
·
Görüşleriniz için teşekkür ederiz.
Her şeyden önce, yazılımımız tamamen güvenlidir. Yazılımımızı taramak için çevrimiçi antivirüs yazılımını kullanmanızı öneririz. https://www.virustotal.com/

Bu konuda çalışmak için antivirüs yazılımı şirketi ile de çalışıyoruz. Ve yakında yeni sürümleri yayınlayacağız.
5 yıl önce
·
"Bitdefender'ın gelişmiş tehdit savunmasını devre dışı bırakmak, ofis sekmesinin çalışmasına tamamen izin verir. Ancak, gelişmiş treat savunması çalışıyorsa, ofis sekmesi dizinindeki dört .exe dışında çalışmaz. Bulduğum çözüm, ofis yürütülebilir dosyalarını (winword.exe) eklemekti. , excel.exe, powerpt.exe) istisna listesine ekleyin. Sistemimde bunlar C:\Program Files (x86)\Microsoft Office\root\Office16 içinde bulunur. Her şey yolunda."

Bu yaklaşım benim için de işe yarıyor
teşekkür ederim paul
5 yıl önce
·
Bitdefender Gelişmiş Tehdit Savunmam olması gerektiği gibi etkinleştirildi. Office Sekmelerinin çalışması için Word ve Excel (tüm ihtiyacım olan) yürütülebilir dosyalarını istisna listesine yerleştirdim. MS Office uygulamaları her zaman kötü amaçlı yazılımlar için büyük bir hedef olduğundan, yine de en iyi çözüm değil; bu uygulamalar korunmalıdır. Office uygulamalarını açığa çıkarmayan daha iyi bir çözüm HALA gereklidir.
5 yıl önce
·
Merhaba, Windows 365 32bit üzerinde Office 1809 64bit çalıştırıyorum. Bitdefender'ı kullanıyorum. v13.1'i yükledim ve bu sayfadaki diğer kullanıcılarla aynı Başlatma 4 hatası alıyorum. Bitdefender'ı engelledim, v13.1'i yeniden yükledim, değişiklik yok. Lütfen çalışması için ne yapabileceğimi bana bildirin.
  • Sayfa:
  • 1
  • 2
Bu gönderi için henüz cevap yok.