Pazartesi, 21 Mart 2022
  6 Cevaplar
  28.2K Ziyaret
Ofis Tab 14.50

adresinden en son sürümü indirmeye gidebilirsiniz. Office Sekmesi'nin en son sürümü.

İyileştirmeler:

1. Başlatma hızı optimize edildi ve operasyonel kararlılık artırıldı ve bilinen yazılım çökme senaryoları düzeltildi.
2. Excel ve Word, ağ dosyalarını sağ tıklama menüsünde yeni bir pencerede açmayı destekler.
3. Bazı istemler ve ayrıca bilgi istemi formları için simgeler optimize edildi.

Sabit:

1. Bazı küçük hataları düzelttim.
1 yıl önce
·
Web sitesinde yeni Office Tab 64-bit'i indirdim ve yeniden yükledim. Ancak yine de "Office Tab 14.10" dedi. Ve kontrol ettiğimde, C:\Program Files (x86)\ dizinine kurulduğunu fark ettim.ExtendOffice yani 32 bit sürüm.

Karşılaştığım bir başka sorun da, Word hala çalışıyor olsa da bazen Word pencerelerinin (OfficeTab kullanırken) görev çubuğundan ve görev yöneticisinden tamamen kaybolması. Pencereyi yanlışlıkla simge durumuna küçülttüğümde kayboluyor ve yalnızca yeniden görünüyor Yeni Word dosyası açarsam bazen farklı masaüstlerinde görünüyor.

Lütfen yardım et. Teşekkür ederim.
1 yıl önce
·
Merhaba,

Lütfen Office Sekmesini bilgisayarınızdan kaldırın ve ardından indirme sayfasından .exe paketini indirip yükleyin: https://www.extendoffice.com/download/office-tab.html
exe.png

Yazılımımız, Windows'un hem 32 hem de 64 bit sürümleriyle uyumludur.

Amanda
Ekler (1)
1 yıl önce
·
Çok ayrıntılı talimatlar, çok teşekkürler!
Uzun zamandır çoklu ve tek pencere modu arasında geçiş yapma seçeneğinin daha iyi yerleştirileceğini umuyordum. Belki bir kısayol tuşuyla veya Hızlı Erişim Araç Çubuğunda. Bunu oldukça sık kullanıyorum.
Umduğum başka bir şey de Office Tab'ın yeni güncellemeler arayacak olmasıdır. Ya da biri oradayken postala.
1 yıl önce
·
Uzun zamandır çoklu ve tek pencere modu arasında geçiş yapma seçeneğinin daha iyi yerleştirileceğini umuyordum. Belki bir kısayol tuşuyla veya Hızlı Erişim Araç Çubuğunda. Bunu oldukça sık kullanıyorum.
Umduğum başka bir şey de Office Tab'ın yeni güncellemeler arayacak olmasıdır. Ya da biri oradayken postala.
Merhaba,

Geri bildiriminiz için teşekkürler. Bu isteği kaydedip geliştirme ekibimize göndereceğim.
Ve evet, yeni sürüm yayınlandığında abonelerimize bir e-posta göndereceğiz. Lütfen sitemize üye olduğunuzdan emin olunuz. :)

Amanda
1 yıl önce
·
Merhaba, bir yıl sonra Jay Chivo ile yazıştığım sorunun Temmuz 2021(!) çözüldüğü başka (küçük) yeni bir sürüm olacağını umuyordum:

"Excel birkaç yıldır düzgün kapanmıyor. Çoğu durumda [x] veya Alt-f4 ile kapatırken boş kalıyor ve yalnızca görev çubuğuna sağ tık>kapat ile kapatılabilir. Her zaman Office Sekmesinden şüphelenmiştim, ancak umuyordum 2019'a yükselterek çözülecekti. Ama hayır. Office Sekmesini devre dışı bıraktığımda sorun ortadan kalktı."
  • Sayfa:
  • 1
Bu gönderi için henüz cevap yok.