By sattien@gmail.com 20 Haziran 2018 Çarşamba
Yayınlanan Office Tab
Cevaplar 6
Seviyor 0
Görünümler 7.5K
Oy 0
E-postam göz ardı edildi, bu yüzden burada biraz yardım almam gerekiyor ...

Office 13.10 64-bit / Windows 2016 Pro 64 10-bit üzerinde çalışan Office Tabs Enterprise 1703 (64 bit) var.

Şu ana kadar bu üründen memnunum, iki sorun dışında:

1. İndirilen bir dosyayı veya ağ dosyasını açmaya çalıştığımda Excel çöküyor. Önce Sekmeleri devre dışı bırakmam, o dosyayı açmam, kaydetmem ve Sekmeleri yeniden etkinleştirmem gerekiyor. E-posta eklerini açmaya çalıştığımda bu biraz sıkıcı oluyor.

2. Access yalnızca tek bir sekme gösterir. Bu sekmeyi kapatırsam, Access de onunla birlikte kapanır. Başka bir dosya açarsam, Access yeni dosyanın tek bir sekmesiyle kendisinin başka bir örneğini başlatır, Sekmeler hiç yüklenmemiş gibi.

Excel ile, muhtemelen güvenilir belgelerle bir ilgisi olduğunu tahmin ediyorum? Access ile hiçbir fikrim yok.
Bunu aşmanın herhangi bir yolu var mı?
Merhaba,
Excel ile, muhtemelen güvenilir belgelerle bir ilgisi olduğunu tahmin ediyorum? Access ile hiçbir fikrim yok.
İndirilen Excel dosyalarıyla sorunu çoğaltmaya ve düzeltmeye çalışacağız. Access sorunu için lütfen sekmeye sağ tıklayarak dosyaları açmayı deneyin ve yeni Access dosyalarını açmak için aç komutunu seçin.
·
5 yıl önce
·
0 Beğeni
·
0 Oy
·
0 Yorumlar
·
İndirilen Excel dosyalarıyla sorunu çoğaltmaya ve düzeltmeye çalışacağız. Access sorunu için lütfen sekmeye sağ tıklayarak dosyaları açmayı deneyin ve yeni Access dosyalarını açmak için aç komutunu seçin.

Teşekkür ederim.
Access'te dediğiniz gibi yaptım, sekmeye sağ tıklayarak başka bir dosya açtım ve mevcut sekme basitçe yeni sekme ile değiştirildi. Bu yeni sekmeyi kapatıyorum ve Access de onunla kapanıyor. Sadece ek bir sekmeyi kabul etmeyecek. Tek sekmeyi kapatıp Access'i kapatmazsam Excel ve Word çalışmaya devam ederdi.
Herhangi bir fikir neden?
·
5 yıl önce
·
0 Beğeni
·
0 Oy
·
0 Yorumlar
·
Güvenli mod, belirli başlangıç ​​programlarıyla karşılaşmadan Excel'i güvenle kullanmanızı sağlar. Programı başlatırken Ctrl tuşunu basılı tutarak veya programı komut satırından başlattığınızda "/safe" seçeneğini (yani, excel.exe /safe) kullanarak Excel'i güvenli modda açabilirsiniz. Excel'i güvenli modda çalıştırdığınızda, alternatif başlangıç ​​konumu, değiştirilen araç çubukları, xlstart klasörü ve Excel eklentileri gibi işlevleri ve ayarları atlar. (Ancak, COM eklentileri hariç tutulur.)
Excel'i güvenli modda çalıştırdıktan sonra sorununuz çözülürse, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki aşağıdaki makalelere bakın:
291288 Excel için başlatma anahtarlarının açıklaması
280504 Excel 2013'te başlatma sorunları nasıl giderilir
Excel'i güvenli modda başlattıktan sonra sorununuz çözülmezse
·
3 yıl önce
·
0 Beğeni
·
0 Oy
·
0 Yorumlar
·
Microsoft Excel'in çökmesi, Excel dosyasına zarar verebilir ve ayrıca Excel (XLS/XLSX) dosyasının bozulmasına neden olabilir.
Bu tür bozuk Excel dosyaları açılamaz veya MS Excel uygulaması aracılığıyla erişilemez. Bozuk bir Excel dosyasına erişmeye çalışırsanız, MS Excel başarısız olabilir
dosyayı açmak veya yanıt vermeyi durdurmak ve çökmek için. Ek olarak, alabilirsiniz
hata mesajı.

Bu makaleyi kontrol edin- https://www.stellarinfo.com/article/fix-crashing-issues-with-excel.php

Bu makalede, bazı yaygın Excel kilitlenme sorunları anlatılmaktadır. Ayrıca Excel gibi Microsoft Excel ile ilgili sorunlardan da bahseder.
yanıt vermiyor, bir çalışma kitabını açtığınızda veya MS'yi başlattığınızda Excel kilitleniyor veya donuyor
PC'nizde Excel. Ayrıca, Excel'i çözmenize yardımcı olacak çözümleri ana hatlarıyla belirtir.
kilitlenme sorunu ve diğer Excel hataları.
·
3 yıl önce
·
0 Beğeni
·
0 Oy
·
0 Yorumlar
·
OfficeTab etkinleştirildiğinde, "güvenilmeyen" belgeleri açmaya çalıştığımda Excel'in çökeceğini, yani güvenilir olarak işaretlenmemiş, güvenilir bir yerel klasörde olmayan veya uzak bir konumda bulunanları onayladığımı bildirmek için , internet veya LAN gibi. Gerçekten de güvenilir belgelerle ilgilidir. Office Sekmelerini devre dışı bırakın ve her şey normale döner. Zamanla, eski ve yeni satın aldığım not defterlerimin yanı sıra masaüstü bilgisayarımı 2016'dan 2019'a kadar olan Office sürümlerinde AYNI SORUNLAR ile denedim. Denenmiş ve gerçek.
Ve bu konuda KİMSE HİÇBİR ŞEY YAPMADIĞINDAN ve geri ödeme süremi geçtiğinden, Office Tab'ı küçük bir bölümle çöpe atmaya karar verdim: Bir meslektaşıma verdim ve kısa süre sonra AYNI SORUNLARDAN şikayet etti!
Access ile ilgili sorunda olduğu gibi, artık umurumda değil.
Konu kapandı.
·
3 yıl önce
·
0 Beğeni
·
0 Oy
·
0 Yorumlar
·
Düzeltme 1. Excel kurulumunu onarın
Düzelt 2. Aç ve Onar ile Geri Yükle