By nathanael.ad@gmail.com 16 Mart 2019 Cumartesi
Yayınlanan Office Tab
Cevaplar 11
Seviyor 0
Görünümler 5.6K
Oy 0
Merhaba. İle çalışıyorum ExtendOffice Tab Enterprise, böylece satın almadan ve bazı iş arkadaşlarım için dağıtmadan önce deneyebilirim, ancak aşağıdaki sorunları yaşıyorum.

1. Bir sekmeyi aralıklı olarak yeni bir pencereye taşımak, Excel'in kendisini yeniden boyutlandırmasına ve yalnızca kendi anahattı haline gelmesine neden olur. Bu hem başlangıçta hem de sekmeler arasında geçiş yaparken olur.
ExtendOffice Sekme - Sayı 1.PNG

2. Bazen, yukarıdaki sorun olduğunda, orijinal olarak açılan çalışma kitabında çalışabilir ve sekmeler arasında geçiş yapabilirim, ancak yeni belge görüntülenemiyor. Sekme etkin olarak görüntülenir, ancak yalnızca önceki çalışma kitabı görüntülenir ve bir hücreye tıklandığında önceki sekme yeniden etkinleştirilir.

3. Son olarak ve en kötüsü, pencere bir anahatla kalıcı olarak kaybolabilir. Ancak görev çubuğunda ve ALT+TAB tuşlarına basıldığında görünür. Pencereyi kapatmaya veya işlemi sonlandırmaya ve altına sekmeli her şeyi yeniden açmaya zorlanıyorum. Diğer pencereler, farklı bir süreç altında olduklarından etkilenmezler.
ExtendOffice Sekme - Sayı 3, 0.PNG

ExtendOffice Sekme - Sayı 3.PNG

Mevcut bir belge sekmesi olsun ya da olmasın, sekme sağ tıklama menüsünden yeni pencereler açmak riskli hale geldi. Excel dışında herhangi bir ofis programı denemedim. Referans için ekli resimler.

Windows 365 Pro üzerinde Microsoft Office 10 kullanma. Sorunu çözmek için diğer tüm eklentiler kaldırıldı.
Merhaba,
Ayrıntılı geri bildiriminiz için teşekkür ederiz. Bu soruna bir göz atacağız ve sonraki sürümlerde düzelteceğiz.
·
5 yıl önce
·
0 Beğeni
·
0 Oy
·
0 Yorumlar
·
Merhaba Jay! Cevap için teşekkürler. Yayında herhangi bir ETA var mı? Kaydetmek için (CTRL+S) ve kapatmak için (CTRL+W) tuş kombinasyonunu kullanabildiğim için sorun oyunun bozulması değil, ancak her şeyi kapatmak/yeniden açmak oldukça sinir bozucu ve biraz zaman alıyor.
·
5 yıl önce
·
0 Beğeni
·
0 Oy
·
0 Yorumlar
·
Yeniden boyutlandırma ile aynı sorunu yaşıyorum. Satın alma için değerlendirebilmem için düzeltilmesini bekliyorum
·
5 yıl önce
·
0 Beğeni
·
0 Oy
·
0 Yorumlar
·
Merhaba,
Üçüncü dosyada uyarı var gibi görünüyor, lütfen etkinleştirin.
Untitled.png
·
5 yıl önce
·
0 Beğeni
·
0 Oy
·
0 Yorumlar
·
Yazdığım makro başlığına atıfta bulunuyorsanız, genellikle etkindir. Sorun, gömülü makrolar içeren çalışma kitaplarıyla veya bunlar olmadan ortaya çıkar. Sorun hemen hemen her zaman yeni bir pencere açıldığında kendini gösterir. Başka bir not, MS Office 365 kurulumu işverenim aracılığıyla bir iş bilgisayarında. Kurulum, bir ev kurulumundan farklı olabilir, çünkü bu yardımcı olursa ikisinin biraz farklı göründüğünü fark ettim.
·
5 yıl önce
·
0 Beğeni
·
0 Oy
·
0 Yorumlar
·
Merhaba,
Excel eklenti yöneticisinde etkinleştirilmiş başka Excel eklentileriniz var mı?
Teşekkürler.
·
5 yıl önce
·
0 Beğeni
·
0 Oy
·
0 Yorumlar
·
Hayır, orijinal gönderiden önce bir çözüm bulmak amacıyla diğer tüm eklentiler kaldırıldı.
·
5 yıl önce
·
0 Beğeni
·
0 Oy
·
0 Yorumlar
·
Yardımcı olacaksa güncelleyin. Kişisel olarak ödediğim 365, işte kullandığımdan biraz farklı görünüyor ve bir iş VL ile aylık/yıllık normal ödeme arasında bir fark olup olmadığını bilmiyorum, ama benim için her yerde aynı sorun (iş masaüstü, ev dizüstü bilgisayarı ve ev masaüstü bilgisayarı).

Bazı zamanlar, Excel'i büyütmek ve sekmeleri değiştirmek işe yarar. Bir süre sonra ekranı kaplarken veya yeni pencereler açarken sekmeler arasında geçiş yapılamaz.

Bu kadar şanssız mıyım?
·
5 yıl önce
·
0 Beğeni
·
0 Oy
·
0 Yorumlar
·
Merhaba @

maalesef bende de aynı veya buna benzer bir sorun var sanırım. 2 monitör, Windows 10 64bit ve Office 2013 32bit ile çalışıyorum. Excel, İLK çalışma sayfasının açıldığı son pencere konumunu hatırlar. Pencereyi hareket ettirir ve yeni bir çalışma sayfası açarsam, pencere ya geri gider ya da tam olarak bu başlangıç ​​konumunda yeni bir pencere açar (görev çubuğundaki tüm belgeleri görmeden tek pencere modunu kullanırım). Sekmelere tıklandığında, pencereler bir pencereye yeniden birleştirilir. Ama bu her zaman işe yaramaz. Birkaç pencereyi farklı pencere konumlarında açarsam, artık sekmeler arasında geçiş yapamam. Excel ile çalışmak bu hatayla gerçekten işkence :-(

Size ekteki ekran görüntüsündeki sorunlardan birini göstereceğim. Benim de bir videom var ama boyutu 2,3 ​​MB ve bunu yükleyemiyorum.

Saygılarımla ekran görüntüsü 2 monitör.png
·
5 yıl önce
·
0 Beğeni
·
0 Oy
·
0 Yorumlar
·
bende de aynı sorun var Yardımcı olursa, maksimize ETMEM, sekmeler arasında geçiş yaparken hareket etmesini engelleme eğilimindedir.
·
5 yıl önce
·
0 Beğeni
·
0 Oy
·
0 Yorumlar
·
1. Görsel Efekt ayarlarınızı açın.

2. İstediğiniz şeyi sürüklerken pencere içeriğini göster (açık - varsayılan) veya işaretini kaldırın (kapalı) ve Tamam'a tıklayın/dokunun.

SEÇENEK İKİ
REG dosyası kullanarak "Sürüklerken pencere içeriğini göster"i Açın veya Kapatın

Not Not
Aşağıdaki indirilebilir .reg dosyaları, aşağıdaki kayıt defteri anahtarındaki dize değerini değiştirecektir.

HKEY_CURRENT_USER \ Control Panel \ Desktop

DragFullWindows dize değeri

0 = Sürüklerken pencere anahatlarını göster
1 = Sürüklerken pencere içeriğini göster

NOT: Bu varsayılan ayardır
.reg dosyasını masaüstünüze kaydedin.
Birleştirmek için indirilen .reg dosyasına çift tıklayın/dokunun.
İstenirse, birleştirmeyi onaylamak için Çalıştır, Evet (UAC), Evet ve Tamam'a tıklayın.
Uygulamak için oturumu kapatın ve oturum açın veya bilgisayarı yeniden başlatın.
Şimdi isterseniz indirilen .reg dosyasını silebilirsiniz.
·
3 yıl önce
·
0 Beğeni
·
0 Oy
·
0 Yorumlar
·
Yazının Tamamını Görüntüle