By kris.wharton 01 Nisan 2020, Çarşamba
Yayınlanan Office Tab
Cevaplar 11
Seviyor 0
Görünümler 9.2K
Oy 0
Excel, Görünüm-Yeni Pencere'ye giderek bunu yerel olarak kolayca yapar, ancak Office sekmesi (14) yüklendiğinde bunun çalışmasını sağlayamıyorum.

Açıklığa kavuşturmak için, "aynı" Excel Çalışma Kitabını iki farklı pencerede açmak istiyorum, böylece aynı anda iki farklı çalışma sayfası üzerinde çalışabilirim.

Bir çalışma sayfasını yeni bir ayrı dosyaya kaydederek açıkça bu sorunu çözebilirim, ancak bu gereksiz bir ekstra adım gibi görünüyor.

Bir an önce cevap gelmesi ümidiyle.

Teşekkürler,

Kris...
Yeni bir winodw oluşturmak için CTRL+N tuşlarına basın. Excel, başlık çubuğundaki dosya adına iki nokta üst üste ve bir sayı ekleyerek aynı çalışma kitabının birden çok penceresini belirler. Yeni pencereye geçin ve ardından görüntülemek istediğiniz bir sayfaya tıklayın. Bir pencerede görüntülemek istediğiniz her sayfa için 1. ve 2. adımları tekrarlayın.
·
3 yıl önce
·
0 Beğeni
·
0 Oy
·
0 Yorumlar
·
Bunun farkındayım, ancak ofis sekmesi yüklüyken işe yaramadı. Bu, Office Tab yüklüyken işinize yarar mı?
·
3 yıl önce
·
0 Beğeni
·
0 Oy
·
0 Yorumlar
·
Görünüm - Yeni pencere benim için iyi çalışıyor - Office 2019 kullanıyorum
·
3 yıl önce
·
0 Beğeni
·
0 Oy
·
0 Yorumlar
·
Üzgünüm - öncekini yoksay, çalışmıyor
·
3 yıl önce
·
0 Beğeni
·
0 Oy
·
0 Yorumlar
·
Sinir bozucu, değil mi?
·
3 yıl önce
·
0 Beğeni
·
0 Oy
·
0 Yorumlar
·
Merhaba,
Sorunu göstermek için biraz ekran görüntüsü almayı dener misiniz? Veya lütfen support@ aracılığıyla bizimle iletişime geçin.extendoffice.com. Şimdiden teşekkürler.
·
3 yıl önce
·
0 Beğeni
·
0 Oy
·
0 Yorumlar
·
Aşağıdaki üç ekran görüntüsüne bakın.

"Yeni Pencerede Aç" seçeneği mevcut değil!

Çözüm nedir???
·
3 yıl önce
·
0 Beğeni
·
0 Oy
·
0 Yorumlar
·
Nisan ayında bunu sordum ve Jay Chivo adında biri desteklenmediğini söyledi.

Aynı dosyayı iki pencerede görüntüleyebilmek ve üzerinde çalışabilmek çok basit bir şey gibi görünüyor.

Bu ne zaman ele alınacak?
·
3 yıl önce
·
0 Beğeni
·
0 Oy
·
0 Yorumlar
·
Çalışmıyor. Ctrl + N, aynı kitabın yeni bir penceresi değil, yeni bir kitap oluşturur.

Normalde -View, -New Window'u seçerdim, sonra aynı çalışma kitabını iki sekmede ama aynı pencerede açarım.

Aynı çalışma kitabını benim durumumda her biri ayrı bir monitörde iki farklı pencerede görmek istiyorum.

Bu, ofis sekmesi yüklenmeden Excel'de kolayca yapılır.

Sanırım ofis sekmesini geçici olarak devre dışı bırakıp yeniden etkinleştirebilirim. Bu seçenek kaçınılabilir gibi görünüyor
·
3 yıl önce
·
0 Beğeni
·
0 Oy
·
0 Yorumlar
·
Bunun iyi olup olmadığından emin değilim ama bir tür prob etrafında çalışıyor:

açık çalışma sayfasında, Görünüm --> Yeni pencere'ye gidin
Daha sonra, aynı çalışma kitabı için adlarında farklı sayılar olan yan yana iki sekme görüyorum
Ardından Görünüme gidin --> 'yan yana görüntüle'yi tıklayın
Bu daha sonra iki sürüm açar ve birini ikinci monitöre sürükleyebilirim. (eklenen sekmeleri kapatıyor gibi görünüyor)
'Yan yana görüntüle'yi tekrar tıklarsanız, öncekine döner
·
3 yıl önce
·
0 Beğeni
·
0 Oy
·
0 Yorumlar
·
En azından Kutools bunu düzeltene kadar deneyeceğim, bu iyi bir geçici çözüm. Çoğaltmam gereken dışındaki tüm çalışma sayfalarımı kapatmam gerekecek.

Bu bir gelişme!

bundan vazgeçmediğin için teşekkür ederim (
·
3 yıl önce
·
0 Beğeni
·
0 Oy
·
0 Yorumlar
·
Yazının Tamamını Görüntüle