By laaubin 05 Nisan 2020 Pazar günü
Yayınlanan Office Tab
Cevaplar 3
Seviyor 0
Görünümler 8.9K
Oy 0
Bunu uzun zaman önce sordum, ancak Windows'u değiştirmek zorunda kaldıktan sonra dizüstü bilgisayarıma ofisi yeniden yükledim.

En sağdaki Office Sekme çubuğundan "Yeni" düğmesini sekmelerde olacak şekilde nasıl taşırım?

Oldukça basit olduğunu hatırlıyorum ama hayatım boyunca hatırlayamıyorum.

Herhangi bir yardım ve bilgi için teşekkürler.

Larry Aubin
Merhaba,
Üzgünüm, taşıyamazsınız.
·
4 yıl önce
·
0 Beğeni
·
0 Oy
·
0 Yorumlar
·
Hareket ettirilebilir. Daha önce birkaç kez yaptım ama uzun zaman önce olduğu için nasıl yapıldığını unuttum.

Nasıl değiştirileceğine dair daha önce aldığım cevabı aradım ama hiçbir şey çıkmadı. aramaya devam edeceğim.

Yardım etme girişiminiz için teşekkürler.
·
4 yıl önce
·
0 Beğeni
·
0 Oy
·
0 Yorumlar
·
Bu makaledeki adımlar, Outlook 2013'te Hızlı Erişim Araç Çubuğunun konumunu nasıl taşıyacağınızı gösterecektir. Bu konumu daha önce değiştirmediyseniz, bu araç çubuğu pencerenin sol üst köşesinde olmalıdır. Aşağıdaki öğreticideki adımları takip etmek, Hızlı Erişim Araç Çubuğunu şeridin altına taşıyacaktır.

Adım 1: Outlook 2013'ü açın.
Adım 2: Pencerenin sol üst köşesindeki Dosya sekmesine tıklayın.
Adım 3: Pencerenin sol tarafındaki sütunda bulunan Seçenekler düğmesini tıklayın.
Adım 4: Outlook Seçenekleri penceresinin sol sütunundaki Hızlı Erişim Araç Çubuğu seçeneğini tıklayın.
Adım 5: Şeridin altındaki Hızlı Erişim Araç Çubuğunu Göster'in solundaki kutuyu işaretleyin. Değişikliği uygulamak için pencerenin altındaki Tamam düğmesini tıklayın.
·
3 yıl önce
·
0 Beğeni
·
0 Oy
·
0 Yorumlar
·
Yazının Tamamını Görüntüle