Pazar, 26 Nisan 2020
  4 Cevaplar
  6.3K Ziyaret
Excel 2019'da Office Sekmesi HatasıMerhaba oradaki,
Bu yüzden her yeni sekme seçtiğimde aktif pencere görev çubuğunun sağ tarafına hareket ediyor. YouTube video bağlantısı bu etkiyi gösterir.
Bir programın birden çok örneğini yan yana küçük resimler olarak görüntülemek için kullandığım programın adı 7+ Taskbar Tweaker. Ancak bu program olmasa bile sorun devam ediyor.
Sorun, Office 2010 da dahil olmak üzere sahip olduğum başka hiçbir programda olmuyor.
Windows 10 Pro çalıştırıyorum.
Bu sorunu düzeltmek için herhangi bir öneri takdir edilecektir.
Teşekkürler.
Moe.
Merhaba,
1. Lütfen en son sürümü yüklediğinizden emin olun.
2. Lütfen Excel eklenti yöneticinizdeki diğer tüm eklentileri devre dışı bırakmayı deneyin.
Şimdiden teşekkürler.
Birkaç gün önce indirdiğim Office Tab'ın en son sürümünü kullanıyorum ve kullandığım tek eklenti Office Tab. Sorun devam ediyor.

Sorunu anlamanın en iyi yolu, ilk gönderimde yayınladığım YouTube videosuna bakmaktır.

Sorun Office 2019 ve Office 2016'da oluyor ancak Office 2010'da olmuyor. Office 2013'ü denemedim.
3 yıl önce
·
Visual Studio 2015'te (VS'nin önceki sürümlerinin yanı sıra, ancak VS2013 veya daha düşük bir sürüm kullanıyorsanız Hızlı Erişim Güç Araçlarını yüklemeniz gerekir), Visual Studio'da iki yeni komut vardır:
Window.NextTab ve Window.PreviousTab
Bunları Ctrl+Alt+PageUp/Ctrl+Alt+PageDown'dan Ctrl+Tab/Ctrl+Shift+Tab'e yeniden eşlemeniz yeterlidir:
Menü Araçları -> Seçenekler -> Ortam -> Klavye
Not: Visual Studio 2010 gibi önceki sürümlerde, Window.NextTab ve Window.PreviousTab, Window.NextDocumentWellTab ve Window.PreviousDocumentWellTab olarak adlandırıldı.
anlamıyorum. Visual Studio'daki ayarın değiştirilmesi hatayı nasıl düzeltecek?

O halde bu soru kime yöneltiliyor? ben ya da ExtendOffice Takım?
  • Sayfa:
  • 1
Bu gönderi için henüz cevap yok.