Perşembe, 14 Mart 2024
  0 Cevaplar
  0.9K Ziyaret
Umarım bu Basit bir şeydir, ancak bu konuda biraz yardıma ihtiyacımız var.

Şirketimizde biri hakkında arama yaparken, bu kişinin OneDrive içerikleri ExtendedOffice.com altında görünüyor.
Bu özel durumda, genel kamuoyu tarafından görülebilen, indirilebilen ve düzenlenebilen birkaç gizli belge vardır.
Bu yüzden bunun sadece bir defaya mahsus mu yoksa potansiyel kritik bir hata mı olduğunu görmek için bir şeyler denemek istiyorum.

Bir noktada Office Sekmeleri satın almış olmanız gerekirdi.
One Drive veya Google Drive hesabınız varsa önceden oturum açtığınızdan emin olun.
Şirketinizdeki bir çalışan hakkında arama yapın; o da bir Drive kullanıyorsa daha iyi olur
Aradığınız çalışanın adı, aramanın altında şuna benzer bir şeyle görünüyor mu?
Xyz şirket sonuçlarından daha fazlası.

Daha Fazlası'na tıklarsanız, o kişinin tek sürücüsünde bulunan tüm belgeleri görebilmeli, aynı zamanda tıklanabilir, görüntülenebilir ve düzenlenebilir olmalısınız.

Bir ekran görüntüsü yüklerdim, ancak yükleseydim aynı gizli bilgi görünür olurdu; bu da tanımı gereği gizlidir, kimsenin göremeyeceği anlamına gelir :)

Teşekkürler Herhangi bir sorunuz varsa lütfen bana mesaj gönderin.

Otomatik olarak kaydettikleri için (Word kullanıyorsanız, otomatik olarak bir sürücüye kaydeder), şirketteki herhangi biri için arama yaparken bir şekilde belgeyi kaydeden kişiden gelen bir bağlantının extendoffice.com başlığı altında görüntülenip görüntülenmediğini merak ediyorum. veya şirketi ararken
Bu gönderi için henüz cevap yok.