Cumartesi, 17 Mart 2018
  4 Cevaplar
  5.6K Ziyaret
Aşağıdakiler için özellikler geliştiriyor olabilir misiniz:

1) Yinelenen Postaları Sil, Gelen Kutusunda ve Alt Klasörlerde tek tıklamayla çalışır.

2) birden çok çalışma sayfasını kopyalamak ve yeniden adlandırmak için Excel'de olduğu gibi birden çok klasör / alt klasör oluşturmanın yolu?

Teşekkür ederim,
6 yıl önce
·
Merhaba,
Yakında yeni sürümde ilk özelliği alacağız.
İkinci işlem için bir tane eklemeyi düşünebiliriz. :)
5 yıl önce
·
MSFT'nin arama, sıralama ve tam görüntüleme olmadan küçük, sabit bir pencerenin ötesine geçen bir kural ve uyarı yöneticisi yoktur. MSFT'nin bu işlevi veya başka bir dahili ürünü işlemek için Word'ü kullanabileceğini düşünürdüm. Extend Office böyle bir şey yapabilir mi? Bu arada netten bir şeyler bulmam gerekecek. Umarım İNCELEMELER beni işe yarayan bir ürüne yönlendirebilir. :-)
5 yıl önce
·
Eminim birçok insan buna sahiptir, aslında Google'ın bunu yerel (web'de) Gmail'de uyguladığını düşünüyorum, ancak bunun benim kontrolüm altında olmasını tercih ederim.
1) Bir e-posta bülteni aldığımda, bazen aynı gönderenden gelen önceki tüm haber bültenlerini geçersiz kılıyor, bu nedenle hepsinin silinmesi gerekiyor (bazen de gerekmiyor).
2) içinde konuşmanın tamamının olduğu bir e-posta aldığımda, artık önceki e-postalara ihtiyacım yok
Kutools, belirli bir e-postayı seçebilmem için bir düğme üretebilir ve "aynı gönderenden önceki tüm (ancak bunu değil) sil" veya "öncekileri (ancak bunu değil) aynı konuyla (her zamanki konuşma öneklerini dikkate alarak) sil) ?

Bana zaten orada olduğunu söyleyebilirsin - üzgünüm ama bunu araçların açıklamasında görmedim
5 yıl önce
·
Merhaba,
Bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkürler.
Maalesef henüz böyle bir işlevimiz yok.
Önümüzdeki sürümlerde bu özelliğe bir göz atmaya çalışabiliriz.
  • Sayfa:
  • 1
Bu gönderi için henüz cevap yok.