Salı, 08 Mayıs 2018
  0 Cevaplar
  6.8K Ziyaret
Outlook için Kutools 9.50 - Sürüm Notları

İyi haberler! Kutools for Outlook 9.50, yeni özellikler ve mükemmel iyileştirmelerle yayınlandı. adresinden indirerek bu sürüme yükseltebilir veya ücretsiz deneme sürümüne sahip olabilirsiniz. okuyun. İpucu: Tam işlev ve özellik, 45 günde ücretsiz iz!

Yeni Özellikler

1. Gönderen tarafından

Bu yardımcı programla, yalnızca birkaç tıklamayla, seçilen e-postanın gönderenin e-posta adresine göre e-postaları arayabilirsiniz:
1.1 Göndereni içeren E-postaları arayın;
1.2 Gönderenden gelen E-postaları arayın;
1.3 Gönderene gönderilen E-postaları arayın. Ekran görüntüsüne bakın:
kto-9.50-01.png

2. Yinelenen Kişiler

2.1 Tek tıkla veya adım adım işlemi destekleyin;

Yinelenen kişileri birleştirmek veya silmek için seçenekleri önceden yapılandırdıysanız, Yinelenen kişileri doğrudan sil/birleştir işlevi, yeniden yapılandırma olmadan doğrudan son ayarlarla yürütmenize yardımcı olur. Ekran görüntüsüne bakın:
kto-9.50-02.png

2.2 Klasörlerde arama önceliğine karar verin;
Seçilen tüm klasörler arasında arama önceliğini değiştirmek için Kişiler klasörünü yukarı ve aşağı taşıyabilirsiniz. Ekran görüntüsüne bakın:
kto-9.50-03.png

2.3 Aynı klasörde veya klasörler arasında yinelenen kişileri bulma desteği;
kto-9.50-04.png

2.4 Tüm yinelenen kişileri kalıcı olarak silme, ilk yinelenen kişiler dışındaki tüm yinelenen kişileri taşıma veya ihtiyaç duyduğunuz şekilde belirtilen bir Outlook klasörüne ekleme desteği. Ekran görüntüsüne bakın:
kto-9.50-05.png

2.5 Sonuç olarak ihtiyacınız olan tüm kişileri veya yalnızca yinelenen kişileri listeleyin.
kto-9.50-06.png

3. Yinelenen E-postalar

3.1 Seçilen e-postalara dayalı olarak yinelenen e-postaları kaldırın;
kto-9.50-07.png

3.2 Yinelenen e-postaları seçili klasörlerden kaldırın;
3.3 Yinelenen e-postaları aynı klasörden veya klasörler arasında kaldırın;
3.4 Tek tıklamayla veya adım adım yinelenen e-postaların kaldırılmasını destekler.
kto-9.50-08.png

İyileştirmeler

1. Otomatik Metin: Kurulum sırasında varsayılan Otomatik metin girişlerini içe aktarın.
2. Baskı Seçimi: Resimleri basmayı destekler.
3. Yinelenen Kişiler
3.1 Bu yardımcı program artık kullanıcılar tarafından tüm kopyaların yedeklenmesini veya yedeklenmemesini destekler. Ve yedek adı değiştirilebilir.
3.2 Yinelenen kişileri silme veya birleştirmenin sonuç bilgileri, ihtiyacınıza göre Varsayılan, Özel ve Seçili Alanlar olarak görüntülenebilir. Ekran görüntüsüne bakın:
kto-9.50-09.png

4. Tüm seçeneği yanıtlarken Uyarıyı kurtarın.
5. Tümünü yanıtlarken kendimi dahil et seçeneğini kurtarın.
kto-9.50-10.png

6. Otomatik CC/BCC'yi Atla seçeneğini kurtarın.
kto-9.50-11.png

Sabit

1. Otomatik CC/BCC uygulanırken hatalar oluşuyor.
2. Birden fazla e-postadan kişi eklerken toplam kişiler, toplam yinelenen kişiler ve başarıyla eklenen kişiler için yanlış sayım.
3. Bazı küçük hatalar.
Bu gönderi için henüz cevap yok.