Pazar, 24 Nisan 2022
  1 Cevaplar
  7.2K Ziyaret
Merhaba Jay, bir cevabı kaçırdığımı bilmiyorum ama hala Kutools for Outlook ile mücadele ediyorum.

Sahip olduğum en son sorun, Outlook'un başlatılması çok uzun sürdüğü için Outlook'un devre dışı bırakmış olmasıdır.

Bundan önce size eklentileri gönderdim ama eklediklerim hangi eklentilerin kullanıldığını gösteriyor.

Birkaç mesaj seçtiğimde, onları aol postadan gmail hesabıma aktarabilmemi bekliyorum. Toplu yönlendirme, Sheffield kolej değişim hesabımdan bir ad listesi çıkarıyor gibi görünüyor, ancak aşağıdaki eklentiler ekran görüntüsünde sharepoint referansına bakın.

Aşağıda gösterildiği gibi size bir şeyler iletmeye çalıştığımda da sorunlar yaşadım.

Lütfen konuya bakınız. Orada, e-postanızdaki yönlendirmenin yönlendirdiği ekran görüntülerini görmelisiniz. bu hataya neden oluyor

Maalesef, aşağıdaki adrese mesajınızı teslim etmek için koyamadık.

Steve

<>:
alan= için mx kaydı bulunamadıextendoffice.cm

İşte erken sorunlardan biri

Ve bu orijinal sorundu. Kutools Outlook tarafından devre dışı bırakıldığından ekran görüntüsü almak zor.

Bunu derlemem uzun zaman aldı, bu yüzden daha önce yapmış olduğum bir bağlantıdan yeniden yüklemek zorunda kalmak istemiyorum.

Bu konuda sizinle çalışmak için çok çalışıyorum ama eğer gönderdiğimi okumuyor ve cevap vermiyorsanız, ürününüzün ve desteğinizin korkunç olduğunu kabul edeceğim. Lütfen mantıklı bir cevapla bana geri dönün. BTW, 32 yıl boyunca yazılımda çalıştım, Bilgisayar çalışmaları alanında yüksek lisansım var ve öğretim alanında Yüksek Lisans yeterliliği ile İngiliz Bilgisayar Topluluğu'nun Yeminli Üyesiyim.

Saygılarımla

Steve Marples

özüt

Gönderen: Steve Marples>
Gönderim Tarihi: 15 Nisan 2022 10:14
Kime: Steven Marples>
Konu: Yeniden: ExtendOffice - Toplu ileri çalışmıyor

Yeni hata raporumda açıkladığım gibi, paint ile jpg'ye dönüştürdüğüm .jpg ekran görüntüsünü eklemeyecek. Bu bir .PNG idi

Android için Outlook'u edinin

Gönderim Zamanı: 15 Nisan 2022 Cuma, 08:57
için: <>
Konu: RE: ExtendOffice - Toplu ileri çalışmıyor

sevgili smarples,

Bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkürler.

Lütfen sorunu göstermek için bazı ekran görüntüleri almaya çalışın.

En son sürümü yüklediniz mi?

Şimdiden teşekkürler.

Saygılarımla,

jay chivo

Eklenti Teknoloji A.Ş.

web siteleri: https://www.extendoffice.com / https://www.addintools.com

Bizi Takip Edin:

Gönderen: Destek
Gönderildi: 15 Nisan 2022 Cuma 2:09
Desteklemek
Konu: ExtendOffice - Toplu ileri çalışmıyor

Kategoriler: Outlook için Kutools
Mesaj: Yükledim ancak toplu yönlendirme yalnızca exchange hesabım için bir liste verdi ancak diğer Google Hesabıma e-posta gönderiyorum. Girilecek bir e-posta gönderme yok.
Jay Chivo yanıt verdi ve mevcut sürümümü silmemi ve bağlantıdakiyle değiştirmemi söyleyen bir bağlantı gönderdi. öyle yaptım ama aldım
Mesaj: Şimdi Toplu ilet'e tıkladığımda Outlook'tan 'işlem başarısız 0' hatası veriyor
Jay, eklentileri kaldırıp tekrar denememi söyledi ama hangi eklentileri kaldıracağımı bilmiyorum.

Bir ekran görüntüsü eklemeye çalıştım ancak dosyalar .png veya .jpg dosyalarını kabul etmiyor gibi görünüyor

Jay Chivo ortadan kayboldu, bu yüzden ilerleyemiyorum.

Lütfen yardım et

Steve Marples
Gönderilme tarihi: 15 Nisan 2022 Cuma 02:08
1 yıl önce
·
Merhaba Steve,

Sorun için çok üzgünüm.

Mesajlarınıza göre, Outlook Kutools'u devre dışı bıraktığı için şimdi ekran görüntüsü alamıyorsunuz? Cevabınız evet ise, lütfen web sitemizdeki son sürümü yeniden yükleyebilir ve özelliği tekrar deneyebilir ve sorunla ilgili ayrıntıları (gerekirse ekran görüntüleri) bize gönderebilir misiniz, böylece sorunu burada yeniden oluşturup düzeltmek için daha iyi bir değişiklik yapabiliriz.

Ayrıca gönderdiğiniz bir e-postanın şu adrese gittiğini fark ettim:> ama değil>. Jay Chivo'dan haber alamadığınız zaman olup olmadığını kontrol edebilir misiniz lütfen?

Şimdiden teşekkürler.

Amanda
  • Sayfa:
  • 1
Bu gönderi için henüz cevap yok.