Anonim kullanıcı
  Çarşamba, 11 Mayıs 2022
  1 Cevaplar
  6.4K Ziyaret
Bilgisayarım Noel'de çöktü. Yeni bir tane almak zorunda kaldım çünkü yılın başlarında bir elektrik dalgalanması, büyük bilinen bir sorun haline gelen küçük, bilinmeyen bir soruna neden oldu. Tüm yedeklerim vardı. IMAP ve POP posta arasında bazı sorunlar yaşadım ve POP'a giderek çözdüğüm bazı sorunlar vardı, böylece tüm e-posta adreslerimi çarpışmadan önce olduğu gibi "C" sürücüsündeki tek bir PST dosyasında birleştirebildim.
Birkaç ay boyunca diğer tüm MSFT olmayan yazılımları geri yüklerken, sahip olduğum her e-posta adresi için birkaç e-posta dosyam vardı. Bu birçok kopya yarattı. PST Tools'u kullanarak kopyaların çoğunu kaldırabildim. Araç seti birçok yinelenen e-postayı filtreleyemedi; ancak.
o yüzden aldım aracı ExtendOffice epeyce kaldırılmış 4Team bağlantısı aracılığıyla vardı.

Belirli klasörlere e-posta gönderen tüm standart yerleşik Outlook kurallarımı içe aktardım. geçen gün ithal ettim ExtendOffice Önemsiz e-postaları bulan kurallar. Bilgisayarımı yeniden oluşturmak çok uzun sürdüğü için (vergi mevsimi ve daha fazlası), gereksiz e-postaları filtrelemek için (klasör sayısına göre) 6,000 e-postam var. ÇOK, ÇOK YAVAŞ ÇALIŞIYOR.

Niye ya? Bu tür bir e-posta yığınını önlemeye çalışmaktan başka, gereksiz filtre daha hızlı çalışabilir mi?

BTW: Bu sitedeki etiketlerin sözdizimi nedir?
1 yıl önce
·
Merhaba,

Geç cevap verdiğim için özür dilerim. Önemsiz filtreyi daha hızlı çalıştırmak için her zaman bir çözüm arıyoruz. Ancak çok miktarda e-postanız varsa, mevcut sürümle filtrelemek biraz zaman alacaktır.

Bir kez bir çözüm bulduktan sonra, bunu gelecek sürümlere dahil edeceğiz.

Görüşleriniz için teşekkür ederiz.

Amanda
  • Sayfa:
  • 1
Bu gönderi için henüz cevap yok.