By üflemek 13 Temmuz 2022 Çarşamba
Yayınlanan Outlook için Kutools
Cevaplar 4
Seviyor 0
Görünümler 7.9K
Oy 0
Merhaba,

Temel olarak, e-postalara eklenen faturaları tarayan ve bunları bizim için otomatik olarak gönderen bazı yeni faturalandırma yazılımımız var.

E-postalara yalnızca faturaların eklendiğinden ve şartlar ve koşullar, fiyat listeleri vb. gibi diğer belgelerin bulunmadığından emin olmaya çalışıyorum.

Otomatik Ayırmayı açtım ve bazı kurallar belirledim - ancak birden fazla ek olduğunda (örneğin Fatura, Hüküm ve Koşullar ve Fiyat Listesi) istenmeyen eklerden yalnızca biri kaldırılıyor. Bunu nasıl değiştirdiğime dair bir fikrin var mı, böylece tüm kurallar boyunca yinelenir?

Saygılarımla,

Beryan
Merhaba Beryan,

Lütfen Otomatik Ayırma kurallarınızın bir ekran görüntüsünü ekler misiniz?

Şimdiden teşekkürler.

Amanda
·
1 yıl önce
·
0 Beğeni
·
0 Oy
·
0 Yorumlar
·
Özür dilerim, bir resim eklemeye çalıştım ama izin vermedi - bu yüzden bir resim yerleştirmeye çalıştım.

Umarım bu daha iyi çalışır!

·
1 yıl önce
·
0 Beğeni
·
0 Oy
·
0 Yorumlar
·
Ayrıca kuralların yukarıdan aşağıya doğru uygulandığını belirtse de.

Sıralamayı ayarladığınızda ve Tamam'ı tıklayın. Kurallara geri dönerseniz - sıra aslında değişmez.
·
1 yıl önce
·
0 Beğeni
·
0 Oy
·
0 Yorumlar
·
Merhaba,

Geç cevap verdiğim için özür dilerim. Lütfen beta sürümünü indirin: https://download.extendoffice.com/downloads/Kutools-for-Outlook/Beta/OutlookKutoolsSetup.exe

Yukarıdaki sürüm, oluşturduğunuz tüm kuralları uygulamalıdır. Herhangi bir sorun varsa, lütfen bana bildirin

Kural sırası hakkında, değiştirmeyi desteklemediği için üzgünüm. Ancak genel olarak, sipariş yalnızca önce hangi ekin ayrılacağına karar verir, sonuçta kontrol edilen anahtar kelimelere sahip tüm ekler ayrılacaktır.

Amanda
·
1 yıl önce
·
0 Beğeni
·
0 Oy
·
0 Yorumlar
·
Yazının Tamamını Görüntüle