Cuma, 14 Ekim 2022
  12 Cevaplar
  6.3K Ziyaret
Merhaba,

Belirli göndericilerden belirli ekleri otomatik olarak ayırmak için bazı kurallar belirledim, ancak bunların işlenmesiyle ilgili sorunlar yaşıyorum.

Bazen ayrılırlar, bazen görmezden gelinirler?

Bu eklerin doğru şekilde çıkarılması, fatura işleme yazılımımız için hayati önem taşımaktadır.

Lütfen bu kuralların göz ardı edilmemesini sağlamak için neler yapabileceğimi tavsiye eder misiniz?

Saygılarımla,
Beryan
1 yıl önce
·
Merhaba,

Lütfen bana hangi Kutools ve Outlook sürümünü kullandığınızı söyler misiniz? Ve bilgisayarınızda kullandığınız dil nedir?
Kurallar, kural listesinde oldukları sırayla çalışır. Bu yüzden lütfen kuralların sırasını kontrol edin veya belirlediğiniz kuralların ekran görüntüsünü bize ekleyin.

Amanda
1 yıl önce
·
Merhaba Amanda

Sürümleri:
Microsoft 365 MSO için Microsoft® Outlook® (Sürüm 2209 Derlemesi 16.0.15629.20196) 32-bit
Outlook için Kutools 16.00

Doğru uygulanmayan kuralların bir örneği ekran görüntüsünde görülebilir.

E-postalar bu sabah alındı, bir e-postanın ekleri ayrıldı, diğeri yoktu - her iki e-posta için de aynı kurallar geçerlidir.

Kuralların işe yarayıp yaramadığına gelince biraz isabet veya ıska geliyor ve neden ayrılmadıklarına dair bir kalıp göremiyorum.

Saygılarımla,

B
Ekler (1)
1 yıl önce
·
Merhaba,

Bilgi için teşekkürler. Bunu zaten geliştirme ekibimize ilettim.
Bir çözüm bulduklarında, bunu size göndereceğim. Lütfen sabırla bekleyin. :)

Amanda
1 yıl önce
·
Merhaba Amanda

Hala bu sorunu yaşadığım için bu konuda bir güncelleme alma şansım var.

Saygılarımla,

B
1 yıl önce
·
Merhaba Amanda

Ayrıca, Kutools Auto-Detach kurallarımı başka bir bilgisayarda tekrar girmek zorunda kalmadan dışa/içe aktarabilmemin bir yolu var mı?

Saygılarımla,

B
1 yıl önce
·
Merhaba Blowe,

Lütfen aşağıdaki beta sürümünü deneyin: https://download.extendoffice.com/downloads/Kutools-for-Outlook/Beta/OutlookKutoolsSetup.exe

Herhangi bir sorun varsa, lütfen bana söyleyin.

Kutools Auto-Detach kurallarınızı dışa aktarma/içe aktarma hakkında - Bunu yapamadığınız için üzgünüz. Kuralları dışa/içe aktarmaya yönelik daha fazla istek varsa, özelliği gelecek sürümlerde eklemeyi değerlendireceğiz.

Amanda
1 yıl önce
·
Teşekkürler Amanda,

Bunu geçen haftadır kullanıyorum ve bir gelişme var gibi görünüyor. Artık ayrılmayan e-postalar artık rastgele değil!

Ürün sayfalarına bakmayı denedim ve bir yanıt bulamıyorum, ancak sanırım şu anda yaşadığım sorun, belirli kurallar için yalnızca @domain.com adresinden - kısmi e-posta adresleri girebilir miyiz? burada mı yoksa tam bir e-posta mı olması gerekiyor?

Saygılarımla,
B
1 yıl önce
·
Merhaba B,

Kutools for Outlook'un şu anki sürümü için, kuralın etkili olması için tam bir e-posta adresi kullanmanız gerekecek.

Ve geri bildirimi geliştirme ekibimize ilettim. Gelecekteki sürümler için kurallara kısmi e-posta adreslerini eklememiz gerekip gerekmediğini göreceğiz.
Görüşleriniz için teşekkür ederiz.

Amanda
1 yıl önce
·
Merhaba Amanda

Bazı e-postaların eklerinin ayrılmaması, ancak aynı ölçütlere sahip diğer e-postaların ayrılması sorunu hâlâ yaşanıyor.

Bu konuda haber var mı?

Saygılarımla,
B
1 yıl önce
·
Merhaba B,

Geliştiricimizden birinin söylediğine göre, Outlook'u açtıktan sonra herhangi bir işlem yapmadan (tıklamadan, kaydırmadan, sadece orada bırakmadan) 10 saniye beklemeyi deneyebilir misiniz?

Ve bunun işe yarayıp yaramadığına bakın.

Amanda
1 yıl önce
·
Bu cevap karşısında biraz şaşırdı.

Kuralların uygulanmaması rastgele oluyor, aynı kriterlere sahip iki e-posta, biri kopuyor, diğeri kopmuyor. Her zaman aynı kurallar farklı kurallarda da oluşmaz.

Başlangıçta 10 saniye beklemenin neyi başarması gerektiğini gerçekten bilmiyorum.
1 yıl önce
·
Merhaba B,

Bunun nedeni, Kutools'un mesajlarınızı açılışta veya alınan yeni bir mesajda yaklaşık 10 saniye içinde taramasıdır. Ancak, Outlook'ta yapılan ve iletilerinizin bazı eklerinin yanlış ayrılmasına neden olacak herhangi bir eylem varsa, tarama kesintiye uğrayacaktır.

İşte bu yüzden başlangıçta veya yeni bir mesaj alındığında yaklaşık 10 saniye beklemenizi tavsiye ederim. Umarım bu anlamanıza yardımcı olur.

Ve şimdi Kutools'un mesajları çok daha hızlı tarayabilmesi için bu özellik üzerinde çalışıyoruz. Bir sonraki Kutools sürümünü başlattığımızda, bu özelliğin güncellenmiş sürümünü yayınlamak için elimizden gelenin en iyisini yapacağız.

Herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bana sormaktan çekinmeyin.

Amanda
  • Sayfa:
  • 1
Bu gönderi için henüz cevap yok.