Çarşamba, 01 Şubat 2023
  7 Cevaplar
  5.1K Ziyaret
Merhaba,

Kutools for Outlook ile ilgili bazı sorunlar yaşıyorum. Makinem henüz 3 aylık, ancak Kutools'umu kullanmaya çalıştığımda Outlook yanıt vermiyor ve ardından belki 10 saniye içinde tekrar yanıt veriyor. Başka bir e-postaya geçersem, aynı şey. Eklentiyi devre dışı bırakırsam, Outlook düzgün çalışır. Outlook için Ku'yu onarmayı denedim ama şansım olmadı. Bunu her zaman kullanıyorum, lütfen AMA.

Teşekkürler!
Tom
1 yıl önce
·
Selam tom,

Lütfen bize aşağıdaki bilgileri gönderir misiniz?
İşletim sistemi sürümü (Windows işletim sisteminin hangi sürümünü çalıştırıyorum?):
Outlook sürümü:
Kutools versiyonu:
Bilgisayar sisteminizde kullandığınız dil:

Şimdiden teşekkürler.

Amanda
Merhaba,
İşte talep ettiğiniz bilgiler.
İşletim sistemi sürümü (Hangi Windows işletim sistemi sürümünü kullanıyorum?): Windows 11 Pro v21h2 build 22000.1516
Outlook sürümü: Sürüm 2211 (derleme 15831.20252)
Kutools sürümü: v16.00
Bilgisayar sisteminizde kullandığınız dil: Engligh
1 yıl önce
·
Merhaba,

Lütfen Dosya > Hesap Ayarları > Hesap Ayarları'na tıklayın. Ardından e-posta hesabınıza çift tıklayın. Açılır Exchange Hesabı Ayarlarında, aşağıda gösterilen seçeneği işaretleyin.
hesap ayarları.png

Lütfen bir deneyin.

Amanda
Merhaba.

Bu kutunun işaretini kaldırdım ve Outlook şu anda oldukça yavaş olsa da en azından bu uzantı yeniden çalışıyor. Önbelleğe alınmış modu tekrar açmak için yapabileceğimiz bir şey var mı?

Teşekkürler,
Tom
1 yıl önce
·
Merhaba,

Önbelleğe alınmış modu açmak için bu onay kutusunu işaretlemelisiniz. 😂 Ve aslında, lütfen onay kutusunu tekrar işaretleyin ve Kutools etkinken Outlook'unuzun şimdi iyi çalışıp çalışmadığına bakın.

Amanda
2 ay önce
·
Hi
Burada da aynı sorun var
İşletim sistemi sürümü (Hangi Windows işletim sistemi sürümünü kullanıyorum?): Windows 10
Outlook sürümü: Microsoft365
Kutools sürümü: v17.30
Bilgisayar sisteminizde kullandığınız dil: Fransızca

çökme olmadan önbelleği yeniden etkinleştiremiyorum ...

Bu sorunu çözebilir misiniz?

Teşekkür
Merhaba,

İşte adımlar şunlardır:

1. Outlook'unuzu kapatın.
2. Erişmek Ayarlar Merkezi Kutools for Outlook'ta ve yanındaki kutunun işaretini kaldırın. Outlook için Kutools'u etkinleştirin Kutools'u devre dışı bırakmak için.
etkinleştirme.png
3. Outlook'u açın ve şuraya gidin: fileto > hesap Ayarları > hesap Ayarları. E-posta hesabınıza çift tıklayın. Açılan Exchange Hesabı Ayarları penceresinde seçeneği aşağıda gösterildiği gibi onaylayın.
önbellek.png
4. Outlook'u bir kez daha kapatın ve Ayarlar Merkezive yanındaki kutuyu işaretleyerek Kutools'u etkinleştirin Outlook için Kutools'u etkinleştirin.
5. Çalışıp çalışmadığını test etmek için Outlook'u açın.

Başka sorunlarla karşılaşırsanız veya başka sorularınız varsa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Size yardımcı olmak için buradayız!

Amanda
  • Sayfa:
  • 1
Bu gönderi için henüz cevap yok.