By kimbera68 11 Aralık 2018 Salı günü
Yayınlanan Outlook için Kutools
Cevaplar 4
Seviyor 0
Görünümler 6.2K
Oy 0
Yeni posta iletilerinde Otomatik Metin kullanıyorum. Yanlışlıkla yenile düğmesine bastım ve tüm girişlerim kayboldu. Ayrıca, yeni bir giriş oluşturmaya çalışırsam, artık Kutools çerçevesinde görünmüyor. Bu işlevi nasıl geri alabilirim?
Merhaba,
Lütfen en son sürümleri yüklemeyi deneyin ve ardından Otomatik Metin bölmesinin Yenile düğmesine tıklayın.
Şimdiden teşekkürler.
·
5 yıl önce
·
0 Beğeni
·
0 Oy
·
0 Yorumlar
·
Ben de aynı sorunu yaşıyorum. 8.10 sürümünde Otomatik Metin kullanıyordum ve yıllardır mükemmel çalışıyordu. Bugün bilgisayarımı açtım ve kayıtlı 20-30 Otomatik Metin'imin tümü gitti!

Cevapları bulmak için çılgınca, bu konuyu buldum. Sürüm 10'a güncelledim, bölmeyi açtım ve yenile'ye bastım. Otomatik Metinlerim hala görünmüyor. Otomatik Metinlerimi bulabileceğim bir Program dosyası var mı?

Ayrıca, yükseltmeden bu yana Otomatik Metin tamamen işlevsel değildir. Otomatik Metin bölmesine hiçbir şey ekleyemiyorum.

Bu yaygın bir sorun mu yoksa sadece ikimiz mi?

Şu anda Outlook 365 sürüm 1901'e sahibim (Derleme 11231.20130)

Otomatik Metinlerimi bulmaya ve sürüm 10'daki işlevselliğini geri yüklemeye yardımcı olmak için sağlayabileceğim başka yararlı bilgiler varsa lütfen bana bildirin.
·
5 yıl önce
·
0 Beğeni
·
0 Oy
·
0 Yorumlar
·
Ben de aynı sorunu yaşıyorum. Tüm Otomatik Metin girişlerim kayboldu ve 10. sürümdeki Otomatik Metin hiç çalışmıyor.
·
5 yıl önce
·
0 Beğeni
·
0 Oy
·
0 Yorumlar
·
Merhaba,
Bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkürler.

Lütfen Otomatik Metin bölmesinin Yenile düğmesine tıklayın.

Or please contact us via sales@extendoffice.com'da sorunla ilgili ayrıntılı bilgiler yer almaktadır.

Lütfen bunu göstermek için bazı ekran görüntüleri almaya çalışın.
·
5 yıl önce
·
0 Beğeni
·
0 Oy
·
0 Yorumlar
·
Yazının Tamamını Görüntüle